Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik már rég együtt vannak de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már rég együtt vannak de nem laknak együtt azok tudják mikor merre van a párjuk?

Figyelt kérdés
Nekem sokszor nem mondja el a barátom ha megy valahova. Esetleg utánna ha már haza ment hogy itt meg ott volt. Rokonaihoz szüleihez csak akkor megyünk ha én mondom hogy illő lenne már nekem is menni ha már együtt vagyok vele. Nekem ez fura. Az előző kapcsolatomban szinte mindent együtt csináltunk ismertem a barátait rokonait az elöző párjaimnak.
2022. jan. 8. 10:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 2 éve vagyok együtt barátnőmmel, jövőre költözünk össze valószínűleg, az első perctől fogva mindig tudjuk hol a másik, kivéve ha egymásnak veszünk ajándékot.
2022. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!