Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálok már hazajárni mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok már hazajárni mert nem érti meg?

Figyelt kérdés

Kicsi lakásban élünk 45nm. Csak a lakásban levő szekrénybe lehet pakolni mivel kamra v garázs nincs a lakáshoz.


Hiába mondom h ne halmozzon fel akár a konyhára akár a saját cuccokat nézzük.

De hiába most már sok minden dobozban, vagy táskában van a fal mellett,mivel nem fér a szekrénybe.


Utálok haza jönni ezért, nem érzem jól magam így és ehhez hozzá jön h nem pakolja el a cuccait maga után.. csak kampányszerűen takarít, hétkozben nem foglalkozik vele,hiába mondtam azt is h könnyebb lenne neki is ha szinten tartaná a rendet, de sokszor nyugiban nem zavartatva tvzik pedig ilyenkor simán pakolászhatna


2022. jan. 8. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj haza többet. Jobb lesz mindenkinek.
2022. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A rend- és tisztaságszeretet, vagy annak hiánya sajnos egy elég stabil személyiségvonás. Vannak, akiket nemhogy nem zavar a rumli, hanem egyenesen jól érzik magukat benne. Láthatóan a párod is ezek közé tartozik. Ne haragudj, hogy elkeserítelek, de nem sok esélyed van, hogy a párod megváltozik. Ha nyomás alá helyezed, maximum egy hónapig rendet tart a kedvedért, aztán minden ugyanúgy folytatódik majd, mint annakelőtte. Neked kell eldöntened, hogy tudod-e ezt a rendetlenséget egy életen át tolerálni, vagy sem.
2022. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kényszeres gyűjtögető műsor jutott eszembe mialatt olvastam a kérdést.

Költöztetlek családi házba, vagy költözz el vagy ne menj haza. Vannak eshetőségek amit nem használsz ki.

2022. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Segits neki atvalogatni a dolgokat :

-1. Zsak: szemetnek

2. Zsak: megtartani

3. Zsak eladni


A szemetet Te vidd le gyorsan!!


Hidd el,h nem tudjuk hogy csinaljunk rendet.

2022. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el ezt neki. És ajándékozzátok el ami nem fér el. Amúgy rendet is könnyebb úgy tartani.
2022. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
vegyél még egy szekrényt
2022. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Nálam is hasonló a helyzet a személyiségemet tekintve. Kb. 45 négyzetméteres 1,5 szobás lakásban lakom és minimalista életmódot folytatok ha a tárgyak felhalmozását nézzük. A polcok, asztalok, egyéb vízszintes felületek letisztultak, viszonylag kevés holmim van és azoknak megvan a fix helye. Nem tudnám elképzelni, hogy valaki olyan költözzön be hozzám, aki felhalmoz minden szart és úgy akar élni 45 négyzetméteren, mintha 100 négyzetméteres lakásban vagy még nagyobb házban élnénk. Nem értem miért jó, amikor valaki minden szart felhalmoz, évtizedes kacatokat tartogat mindenhol. Meg még van olyan, aki otthon nem is fér, külön tárolót, garázst bérel a 99%-ban értéktelen szarjainak. Abszolút megértelek kérdező.

28/F

2022. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te mióta is vergődsz itt? Hónapok óta szidod a csajodat. Szakítai bezzeg már töketlen vagy.
2022. jan. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nyugiban nem zavartatva tvzik pedig ilyenkor simán pakolászhatna - mondjuk te is pakolászhatnál, ne a másiktól várd el hogy kiszolgáljon.
2022. jan. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mint ahogy ő sem pakolja el v tesz rendet a cuccaim között így ha én is meg tudom tenni az enyémmel szó nélkül, így talán ő is mivel nem az anyukája vagyok
2022. jan. 11. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!