Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha így fogok viselkedni, vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így fogok viselkedni, vége?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve vagyunk együtt a barátommal. Távkapcsolat, tehát 300 kilométer a távolság és még soha se találkoztunk. Msn-en beszélgetünk minden este és tökéletesen egy hullámhosszon voltunk. A lényeg, hogy nem az a lány képeit kültem aki valójában vagyok, de ez már kiderült és próbáljuk megoldani, de egyre csak azt érzem, h nem jó fele, hanem rossz fele megy el a dolog. Tegnap először jutottam el odáig h letiltottam msn-en.. gondolom ezek valami jelek, h vége lesz..de reménykedem.. és előre köszönöm annak aki tud erre válaszolni, értelmesen!
2011. aug. 12. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésre válaszolni értelmesen?:O


Egyébként meg FUCKYEAH GYÍK!

2011. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sosem találkoztatok, sosem csókolóztatok, eddig egy hamis képet látott rólad...Ne haragudj de ezt én nem hívnám kapcsolatnak, így nincs minek véget érnie.
2011. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hogy lenne már kapcsolat,ha nem érinthetted meg?Nem csókolhattad meg?És mégcsak nem is láttad?

Azt hiszem erre mondják,hogy a fiatalok tényleg a neten élnek...Ez már azért túlzás...o.O

Maximum lelki társad lehetett vagy én nem is tudom minek hívnám,de nem hiszem hogy ez szerelem.

Beszéljétek meg a dolgokat.Legyetek barátok és keress igazi SZERELMET,ne az interneten...vagy ha igen akkor a saját városodban..stbstb. Meglátod majd nem tudod ezzel a "kapcsolattal" összehasonlítani.

Elnézést egyébként még a korodat sem tudjuk!?

Azért sok sikert a továbbiakban!

2011. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nektek hogy nem esik le,hogy ez csak kitaláció?:D
2011. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz vagy 12 éves. Ezt pedig nem pasinak, hanem netes havernak hívnám. :D
2011. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez igen....2éve együtt vagytok??:O és netes kapcsolat soha nem is taliztál vele??? hát f*sza kis kapcsolat már ne haragudj xDDD....ez nevetséges xD ez vmi kitaláció tuti:D ilyen nincs:D
2011. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 éves netes kapcsolat... o.o ?

Honnan veszed,hogy nincsen csaja ? Vagy,hogy ő igazi képet mutatott magáról. Amúgy meg milyen már,hogy más fotóját mutogatod a sajátodként ?? Ez nem kapcsolat.. Nem láttad, nem csókoltad meg, nem értél hozzá, nem láttad a valós énjét,hogy hogyan reagál dolgokra.....

Amúgy meg kétlem,hogy egy ilyen kitarthat 2 évig..

Jó nagy kitaláció,és BÉNA.

2011. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez sztem sem nevezhető kapcsolatnak, mert nem volt benne semmi testi kapcsolat, érintés, puszi, kézfogás, ilyen alap dolgok. Meg azt nem értem ,hogy a mai fiatalok mind fenn vannak vmi közösségi oldalon, oda is rossz képeket töltöttél fel? S miért adtál meg rossz képet? S hány éves vagy? Sztem is keress igazi szerelmet, amúgy! :S
2011. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!