Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségeim vannak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségeim vannak a barátommal kapcsolatban...?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt és ez életem legideálisabb kapcsolata, komolyan gondolom vele.

De az első fél évünkben történt egy olyan ami először ejtett gondolkodóba vele kapcsolatban.

Mentünk a Hősök terénél kocsival és egy kocsi index nélkül bevágott elénk, majdnem összeütköztünk.

Barátom rávillogott, erre a BMW-s lefékezett és kiszállt, a barátom meg kiugrott és úgy összeverte, hogy én elsírtam magam.

A földön feküdt a nagydarab srác, de még akkor is taposta a fejét.

Utána én elkezdtem neki mondani, hogy nem éppen így kellene ilyesmit megoldani.

Erre lefékezett, megállt a kocsival és azt mondta, hogy ide figyelj!

Soha többé ne merd megkérdőjelezni az ilyen jellegű döntéseimet!

Te semmit sem tudsz a valóságról, a valódi életről, ezért választottalak téged, mert te vagy a fény és a remény nekem a sötétségben.

Utána hazamentünk és én nem tudtam semmit se mondani erre.


A következő eset fél éve történt.

A barátom hátra ültetett, mert hogy egy barátját felvesszük.

Beült a haverja, majd megálltunk a pirosnál és a barátom mondta, hogy nézd már milyen sokáig piros, erre a srác is elkezdte nézni a lápát és egy akkorát beleütött barátom az arcába, hogy elájult.

Majd félreálltunk, felpofozta, hogy magához térjen, majd tovább ütötte és pénzt követelt tőle, amiért el is mentünk.

És utána elmondta, hogy a srác lopott ezért pedig büntetés jár, és ez amit láttam a minimum érte.

Én meg most kétségek között vagyok.

Mert van egy kislánya is aki velünk él, és látom, hogy csodálatos és gondoskodó családapa, rendkívül egyenes ember, nagyon jó szerető, szeret és tisztel engem minden szinten, de van egy annyira sötét és magányos oldala ami engem megrémiszt és amihez nem enged hozzáférést nekem.

Te mit tennél?


2022. jan. 9. 19:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%

Kibacnám....

N29

2022. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%
Elvett az életemből egy egész percet ez a kamukérdés…
2022. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
98%

Ha ez nem kamu, akkor menekülj! Amúgy meg már rég fel kellett volna jelentened a párodat, testi sértés miatt, ha igaz (mondjuk most már ne tedd, de úgy költözz ki, hogy előbb költözöl, aztán szólsz neki, legyen veled valaki vagy nappal kávézóban legyen és utána taxival menj haza).


Utána ne beszélj vele többet és ne válaszolj az üzeneteire, ha zaklat, akkor meg a rendőrségen meséld el, hogy mit éltél át mellette és kérj távoltartásit.

2022. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
98%
Kamu
2022. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy full kamu kérdés.


1. Egy ilyen ember már rég sitten lenne, mert én, és szerintem a férfitársaim mindd tudjuk, hogy az ilyesfajta dolgokat a nők előtt fékezzük, főleg a szerelmünk előtt, akkor mit csinálna ez a faszi ha épp nem vagy vele? :D


2. A másik meg az, hogy egy ilyen elmebeteg már kismilliószor eltörte volna a bordád, meg kb 1db fogad lenne, de még az is fájna, és nem itt gyakorin kérnéd, hogy döntsünk helyetted egy amúgy egyértelmű kérdésben.


3. Ez amit leírtál valamelyik filmben van, most nem ugrik be a címe, de már láttam az tuti


És végezetül egy kis okosítás. Ha unalmadban leakarsz írni egy gengszter vonzó csávót, azt ne így tedd. Mert te egy elmebeteget írtál le. A gengszterek, csibészek nem így végzik a dolgukat, ennél sokkal elegensábban, és sosem a gyerekük, kedvesük, annyuk, szeretteik előtt. :D

2022. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Nem elmebeteg.

Bennem is felmerült ez, de amikor látom, hogy minden nap reggel 6kor felkel és csinálja az uzsit a kislányának, meg csomagolja nekem a kaját a munkába, nem tudok rá másképp gondolni csak, hogy szeretem őt.

És soha nem ütne meg engem.

Volt, hogy veszekedtünk, de eszébe sem jutott így fellépni velem szemben és fenyegető sem volt az első eseten kívül.

2022. jan. 9. 20:21
 7/44 anonim ***** válasza:
74%

Olyan mintha egy John Wick kaliberű fickóval vagy Tony Montanaval sodort volna össze az élet.

Attól mert ügyei vannak, amiket el kell intéznie és ki kell álnia magáért még lehet csupaszív ember.

Az összes digónak szent a család és a szeretet. Igazi hűség jóformán csak ilyen körökben létezik.

Ne is próbálj tudomást szerezni a dolgairól, mert még jobban bezárkózik. Omerta!

Amíg él szeretni fog gyanítom. Csak aggódhatsz ez mikor jön el sajnos.

Igaz más kultúra de világítótorony nincs a testén vagy bármi egyéb?

2022. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
23%

Ismerek ilyen pasit és nincs börtönben, nem is volt, de ha egyszer emberére akad, akkor nem marad életben. Így tervezz vele!

El kell hagyni. Ahogy öregedni fog, egyre inkább agresszívvé fog válni.

2022. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Nincsen kitetoválva és nem cigány.

Szerinte csak a prolik tetováltatják magukat.

Ezt akkor mondta amikor felvetettem az ötletet, hogy csináltatnék egyet a hátamra.

Am pont ez a döbbenet, hogy kinézetre egy szépfiú, jó haja van, szálkásan izmos, könnyen mosolygós pali...de közben meg félnek tőle, látom az ismerősein, barátain.

2022. jan. 9. 21:01
 10/44 anonim ***** válasza:
82%
Feküdj már le aludni!
2022. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!