Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Költözzek össze a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek össze a barátommal? Félig nála laknak a gyerekei..

Figyelt kérdés

A barátomnál vannak a gyerekei minden 2. héten..ilyenkor

mindig az van amit ők akarnak, én megy le vagyok sz@rva.. Mindig nekem kell alkalmazkodnom. Ráadáaul minden pénzét a gyerekeire költi - mindent ő fizet mert az anyjukkal ebben állapodtak meg, viszont saját magától meg mindent sajnál.

A gyerekeivel elmennek 3-an nyaralni..- tehát engem nem hívtak. Úgy érzem csak akkor vagyok neki jó ha a gyerekei éppen nem érnek rá

Így még is, h várhatja el , h összeköltözzek vele és minek???



2021. jún. 3. 19:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
16%
Igen.
2021. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Így nem csak az összeköltözésnek, de a kapcsolatnak se sok értelme van. Az egy dolog, hogy a gyerek az első, de normális esetben neked is számítani kéne.
2021. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Na én ezért nem jönnék össze soha gyerekes pasival. A leírtak alapján ez nem is nagyon tekinthető párkapcsolatnak.
2021. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát nekem pont ezért nem kellenek gyerekes pasik, érthetően mindig a gyerek lesz az első és fontosabb.
2021. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Ismerek gyerekes pasikat de ilyet még nem hallottam😀🙄Ez nem kapcsolat, legalábbis részéről. Ha fontos lennel nem így banna veled. Barátnőmnek is a párja gyerekes, de mindent közösen csinálnak és a gyerekek meg kell adják a tiszteletet a barátnőmnek.
2021. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Felnőttként tudhattad volna, hogy ha egy olyan emberrel összejössz akinek gyerekei vannak, elég nagy eséllyel eléd helyezi őket. Megvan az ellenpélda, dehát az meg elég kemény jellemhiba szerintem.
2021. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Engem csak akkor hivott kozos programra , amikor a gyerekeinek epp ahhoz volt kedvuk..De magatol nem hivna.

Karacsonykor sem voltunk egyutt - mert a gyerekei nem mondtak , hogy szivesen latnanak..


Szoval akkor jol kifogott engem

2021. jún. 3. 20:03
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő kilépni ebből. Láthatóan sok szüksége nincs rád.
2021. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 harebell ***** válasza:
77%
Mióta vagytok együtt? Ha friss a kapcsolat, én mondjuk meg tudom érteni, ha még nem akar a gyerekeivel nyaralni vinni. Az meg, hogy közös felügyelet alatt vannak a gyerekei, jó ideig valószínűleg nem fog változni. Nem tudom, miben kell alkalmazkodnod, de őszintén szólva nekem logikusnak tűnik, hogy a legtöbb dologban neked kell, és nem a gyerekeknek hozzád. Azzal együtt nyilván nem jó érzés, ha teljesen hanyagolva vagy azon a héten. Ha látsz jövőt a kapcsolatban, beszéld meg vele, hogy ilyenkor is figyeljen rád. Ha meg nem, engedd el.
2021. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Lépj ki. Mondom a barátnőm is gyerekes pasival el, de nem a gyerekek döntik el, hogy karácsonykor mi van...A barátnőm a párja szerelme ennek a csávónak, a gyerekek meg szeretik tisztelik. Itt a párod a hibás, ha egyszer nem áll ki melletted, akkor értelmetlen. KB mint egy prosti, amikor kedve van elvesz. Na tudod velem mikor tenné ezt😀.
2021. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!