Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjátok meg a szülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg a szülő látogatást?

Figyelt kérdés

Olyan véleményre vagyok kíváncsi akik több éve együtt vannak és a szülők kb 1órára laknak tőletek.


Milyen gyakran, ott alszotok e stb..


2022. jan. 9. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig az alkalom hozza, az én szüleim közelebb laknak, náluk nem szoktunk ott aludni, de gyakrabban is látjuk őket. A férjem szülei másfél órára élnek tőlünk, náluk van, hogy ott alszunk, vagy ők alszanak nálunk (összesen olyan évi 5-6 alkalommal). Amúgy kb. havi kétszer megyünk mindkét családhoz, jellemzően 4-5 órát töltünk náluk.
2022. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én szüleim messze laknak, mi külföldön szóval nehézkes. Férjem szülei elváltak, mindketten kb egy órányira laknak. Nagyjából 2-3 havonta találkozunk; most a karácsony miatt kicsit gyakrabban. Változó, hogy mi megyünk vagy ők jönnek, de soha nincs ott/itt alvás. Nem rossz a kapcsolat amúgy, telefonon heti szinten van kapcsolattartás, egyszerűen nem nincs igény egyik oldalról se több találkozóra. Ha valami van, úgyis segítjük egymást, ők is jönnek, mi is megyünk ha szükséges.
2022. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyerekek születése előtt 2-3 havonta mentünk anyukámékhoz, 1-2 órára. Nagy a család, többnyire akkor, amikor ünnepeltünk valamit/valakit. Mióta vannak gyermekeink, kicsit gyakrabban (3-4 hetente), viszont többször fordul elő, hogy mi csak bemegyünk, lepakoljuk a cuccokat és a lányok maradnak, mi meg elmegyünk valahová kettesben. Anyóst nem láttam az esküvőnk óta, nem kíváncsi az unokáira sem.
2022. jan. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi kb két hetente megyünk anyukámhoz, de akkor van, hogy 2 éjszakát is nála töltünk. A férjem szeret anyukámnál lenni, jól érzi magát nála.

Ő olyan 40 perc autókázásra lakik.

Olyan is van, hogy csak én megyek anyukámhoz egy hétvégére.


A férjem anyukája kb 10 perc sétára van, hozzá hétköznap is felszoktunk szaladni, ha valamit főzök, sütök, vagy csak úgy.

2022. jan. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Havi egyszer-kétszer megyünk mindkét szülőpárhoz. Nem alszunk ott.
2022. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-4 hetente megyünk a szüleimhez, 20 km-re laknak. Nem alszunk ott, de ott vagyunk egész nap. Párom szülei már nem élnek.
2022. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!