Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarázzam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el neki, hogy ebbe nem szólhat bele?

Figyelt kérdés

A baratommal meg csak 2 hónapja vagyunk együtt és kijelentette ,hogy neki nem tetszik ha mély kivágású ( vagy sima pántost amiből kicsit is kilátszik hogy van mellem, pl ilyen [link] )trikót , vagy blúzt veszek fel... Mondtam neki, hogy nekem nem tetszik az, hogy ebbe beleszól...szerinte én csak a figyelem miatt venném fel, de közben engem egyáltalán nem érdekel mások figyelme csak az övé, hiaba próbálom neki ezt elmagyarázni, ot zavarná ha más úgy látna.

Folyton azt hajtja, hogy neki nem az esik rosszul hogy olyat hordok, hanem nem tisztelem azt, ami ot zavarja.

Nem tudom mit csináljak, eddig csak egy exem volt és ot egyáltalán nem zavarták az ilyen dolgok, sot volt úgy hogy melltartót vettem ilyen rafeszulos rovidujju alá es o kért meg arra , hogy inkább vegyem le .

A barátom 22 éves én pedig 21.



2022. jan. 9. 23:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Legalább az elején kiderült, hogy milyen.
2022. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Sok jót nem tudok jósolni, ha már 2 hónap után ilyen előfordul.
2022. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

Le kéne ülnötök beszélgetni arról, hogy nem egymást keresitek.

Én tökéletesen megértem, hogy a barátodat ez zavarja, viszont a megoldás nem az, hogy összejön egy ilyen lánnyal és megpróbálja átnevelni, hanem az, hogy olyan lánnyal jön össze, aki eleve nem így öltözködik.

2022. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Menekülj. Ez egy irányításmániás, manipulatív érzelmi zsaroló szar alak. Az exem is hasonló volt. Eleinte csak abba akart beleszólni hogy mit veszek fel, később már az se tetszett neki, hogy vannak fiú barátaim is, majd az sem hogy a barátnőimmel töltök időt , ahelyett hogy minden szabadidőmben vele lennék. Aztán elvárta volna hogy a hobbimat is adjam fel azért hogy többet legyek vele. Mindenre és mindenkire betegesen féltèkeny volt.

Ne juss el addig mint mi. A végén a sokadik veszekedés után megcsalt, majd felpofozott mikor szakítottam vele.

A helyedben nem maradnék ilyen pasi mellett. Azóta az eset óta nagyon figyelek erre, és azonnal szakítottam ha az adott páromon észrevettem, hogy így próbál engem irányítani.

Azt veszek fel amit akarok, azzal barátkozom akivel akarok és azzal töltöm az időmet amivel én akarom, ebből soha senkinek nem szabad engedni!

2022. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Menekülj. Ha már most, 2 hónap után kontrollálni akar valamiben, tökmindegy hogy az épp most öltözködés vagy akármi, mi lesz később? Ő valószínűleg önbizalomhiányos és azzal hogy kb zsákruhákban akar téged látni, az akarja elérni hogy rád se nézzen senki. A másik lehetőség hogy simán kontrollmániás, az van amit ő mod. Most még csak az öltözködés, de ha ebben a kedvére teszel, később jön sok minden más is.
2022. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudod neki elmagyarázni! Úgy öltözöl, ahogy szeretnél, ha ebbe beleszól, akkor kérdezd meg, hogy miért veled jött össze, miért nem olyannal, aki nyakig begombolkozva jár.

Ez az ő problémája, ha nem tud felül kerekedni rajta, akkor nem téged keres. A felesleges féltékenysége hosszú távon úgyis a kapcsolatotok végét jelentené, engedd el most.

2022. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

A legrosszabb ,hogy már most megmondta, hogy ne legyenek fiú barátaim mert az megcsalas. Ha pedig Errol is beszelni akarok vele, akkor meg azt mondja hogy "aha,szoval neked fiú barátok kellenek, hiányzik mar más fsz is, ugye, azért akarsz errol beszelni"

En meg csak tartott szájjal hallgatom h mit beszel es akkor is csak belemköt ,hogy "erre mar nem tudsz mit mondani mert igazam van".

DE az is furcsa nekem hogy arra nem mondd semmit ha többen megyünk ki es van ott egy fiú pl es 3 lány.

Es meg az hogy megharagudott ram azért,mert en azt mondtam neki h kepes vagyok nélküle is elaludni,es nekem nem muszáj minden nap ott aludnom nála... o pedig erre azt mondta, h akkor o nem is olyan fontos nekem mint en neki , mert o minden nap velem szeretne aludni, es o képtelen nélkülem melyen aludni.

like what.

2022. jan. 10. 00:08
 8/31 anonim ***** válasza:
99%
Mondom, fuss.
2022. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
Dobd már ki. Légyszi.
2022. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
99%
Hu basszus. Ez már most rosszul fest!😅😅 Van egy rossz hírem… ez idővel sokkal rosszabb lesz. Szerintem még most szakíts. Ez egy rohadt nagy red flag.
2022. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!