Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ért a szép szóból? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ért a szép szóból? Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés
Olyan szinten ideges vagyok hogy azt leirni sem lehet. Kész viccnek hangzik amit írni fogok,de a férjem kiidegel. Nem képes magának kikésziteni a tiszta ruhát, sem amit felvesz, se a munkásruhát amiben dolgozik. Tegnap este is mondtam neki készítsd ki kérlek,ne reggel csörögj, nyitogasd a szekrényt,egyedül 2 nap van a héten amikor esetleg tudnék aludni fél 7ig,de nem, megint feloltotta rám a villanyt hajnalban, adjak neki pulóvert, zoknit, csak a szekrényből kéne kivenni amúgy. Minden hétvégén 6 ra járok dolgozni, úgy megyek el hogy senkit nem ébresztek fel ahogy készülődök. Tegnap is libát sütöttem, mondta hogy visz ma kajázni a munkába, de mivel nem raktam el neki olyan mérges voltam, nem is vitt,ő ugyanis azt sem csomagol magának.Inkább vesz a boltba.Van két kisiskolás gyerekünk, nekik kikeszitem, kaját is csomagolok nekik, de neki miért kell??Meg a ruhát?! Úgy érzem csak teher nekem, plusz még egy gyerek.Annyiszor kértem szépen hogy figyeljen oda ezekre, de semmi. Nekem ki a k.rva any.m késziti ki? Már bocsánat, de nagyok kavarognak bennem az érzelmek,hogy ennyire figyel rám. (Van aki azt tanácsolta hogy ne csináljak meg semmit neki, de akkor ahogy írtam fentebb, oltja fel a villanyt.. Stb. Köszi ha elolvastad.

2022. jan. 10. 08:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
A helyedben nem csendben készülődnék, hanem felverném őt, hogy és az én ruhám hol van? Hát a kajám?
2022. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Felkapcsolja a villanyt hogy adj neki cuccot....reakció: ott van a szekrénybe keress magadnak. Hátat fordítassz és alszol tovább még ha nem is fog már menni de érted a lényeget. Ezt te is elrontottad mivel mindog megcsináltad helyette most állj ki magadért vagy tudjál rá.
2022. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Hozzá van szokva, hogy ő az úr és a csicska ugrik, ha csettint. Ennyi. Ha meg a csicska nem ugrik, akkor dühöng. Mert egy nyomorult óriáscsecsemő. Rengeteg ilyen van és amíg a sok hülye nő kiszolgálja ezeket a f_szokat, addig lesznek is.
2022. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%

Egyikőtök viselkedése sem normális, képzelem mennyire szerethetitek egymást.


Én férfi létemre megfőzök és kikészítem a feleségem ebédjét is a munkába. Ha már magamnak előkészítem nem tart semeddig csomagolni neki is. A gyerekek mellett biztos leesett volna az ujjadról a gyűrű, ha még egy adagot csomagolsz a férjednek is.


A férjed pedig lehetne tekintettel rád. Ha már elfelejti kikészíteni a ruháját, éjjeli lámpával is kikeresheti. Nem tart arra igényt, hogy maga válassza ki mit akar viselni?


Egyikőtöknek sem fontos annyira a másik, hogy tekintettel lennétek egymásra. Egy párterápia nem ártana.

2022. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Neked három gyereked van.
2022. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

Elhiszem, hogy szetb.sz az ideg, csak huledezek a kerdeseden. Hogy lehet valaki ekkora taplo?

Ha o ennyire 💩ik rad meg a keresedre, akkor te is legyel ilyen. Legkozelebb ha ilyet tesz ne fogd vissza magad, hanem ugasd le, teli torokbol. Komolyan ha a szép szobol nem ert, akkor meg is erdemli. Amikor meg te mesz dolgozni kelj meg egy fel oraval is hamarabb, es nyugodtan kapcsold fel a villanyt es ugy keszulodj a szobaban, kozben a telefonodrol zenet hallgatva.

Hat komolyan eszem megall, hogy hogy lehet valaki ekkora patkany, hogy ezt az egyszeru kerest sem teljesiti, inkabb megkeseriti a parja eletet.

2022. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%

Kerdezo emlekszem erre a kerdesre jo par hettel ezelottrol.

Egyik tanacsot sem probaltad ki amit irtunk? Mi tart vissza attol,hogy te is eloadd az eletkeptelent es felidegesitsd? Miert nem csorompolsz te is amikor alazik es miert nem kered te is tole a ruhat? Vagy miert nem szolsz vissza?

2022. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudlak sajnálni... Komolyan, eddig nem tűnt fel hogy a férjed életképtelen? Elég szomorú.
2022. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!