Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet lerázni egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lerázni egy házas férfit, ha nem ért a szép szóból?

Figyelt kérdés
Ahol gyakorlaton voltam ősszel, ott dolgozott ő is. Felesége van, de állandóan dicsért, megvárt munka után, utolsó napomra ajándékot hozott, azt mondta hogy bárcsak korábban ismert volna meg engem stb. Már akkor nagyon kínos volt, de reménykedtem hogy ezután megszabadulok tőle. Nekem pont akkor kezdődött a kapcsolatom, úgyhogy rá sem néztem más férfira. Viszont azóta is állandóan irogat facebookon,hogy mennyire hiányzom neki, minden nap eszében vagyok, szomorú nélkülem és bánatában már iszik is. Nem szoktam megnyitni az üzeneteit, hátha leáll és észreveszi magát. Viszont valamelyik nap meguntam és annyit írtam neki hogy keveset vagyok fent facebookon, főleg este. Erre visszaírt hogy biztos sokat dolgozok és amiatt. Nem pont erre céloztam,hanem a barátomra. De nem képes felfogni. Ha a barátomat megemlítem neki akkor mindig eltereli a témát vagy megsértődik. Egyre jobban unom,és kezdem teljesen megutálni őt. Visszautasítottam többször is szépen,nem bunkó stílusban, de nem ért a szép szóból. Félek ha letiltom facebookon akkor telefonon hívogatna engem. :( A barátom mindent tud és elolvashatja az üzeneteim is, viszont egyre jobban unja már, hogy ez a férfi nem képes leszállni rólam, aki ráadásul házas... Milyen megoldást javasoltok, hogy végre teljesen eltűnjön az életemből??
2018. jan. 28. 10:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

"célozgattam, de nem érti"

"félek, ha letiltom, akkor telefonon hívogat"


Összegezve nyuszi vagy elmondani neki határozottan, hogy "figyelj X. barátom van, szeretem őt, te házas vagy és szimpátián kívül soha semmi nem lesz közöttünk. Ha nem vagy képes megérteni és továbbra is ennyire a nyakamra jársz, akkor kénytelen vagyok olyan eszközökhöz folyamodni amit nem szívesen tennék, ugyanis innentől kezdve ez zaklatás."


Ez a te dolgod, hogy rendezd, nem a barátodé. Nem bunkóság a határozottság, hanem szükséges dolog. Ha mindig ilyen kis célozgatásokkal akarsz célt érni, akkor nem fognak komolyan venni, mint ahogy most is látod.

2018. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem minden esetben hatásos ez sem, de ilyen pasival már az elején rövidre kellett volna zárni az ismerkedést.


Én is olyan vagyok,hogy nem szeretnék bunkónak látszani, ezért udvariasan hárítom, amiből persze nem mindenki ért.


Töröld az ismerőseid közül, ne fogadd az üzenetét, Ha hív, ne vedd fel a telefont.


Azzal,hogy egyszer írtál Neki már hibát követtél el, hiszen reménykedni kezdett, bármit is közöltél Vele.


Teljesen le kell zárni Vele minden lehetőség,hogy kommunikálni tudjon Veled, előbb-utóbb be fogja tökélni,hogy nem keres.

Ha mégsem hagyja abba és zaklat, közöld Vele,hogy feljelented zaklatásért.


Az viszont jó döntés volt,hogy a barátod tud mindenről.

2018. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de azzal, hogy ilyet írsz neki, hogy keveset van fönn facebookon, csak a mézeamadzagot húzogatod előtte. Ha tényleg le akarod koptatni, akkor egyenesen megírod neki, hogy párod van és nem akarsz vele beszélgetni. Egyáltalán miért jelölted vissza facebookon?

Nekem úgy tűnik, nem akarod igazából lerázni.

2018. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Velem miert nem tortenik ilyen? Ja, varjal megvan: azert mert nem tud senki olyan kapcsolatba lepni velem, akit nem akarok. Meg idaig sem tudnak eljutni, hogy egyaltalan ajandekot merjen hozni nekem. Ezzel a feloskodessel csak batoritod. Ha nem akarsz valakivel beszelni, akkor "szia. Nem." Es tiltas.
2018. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%

Egyszerűen: nem szép szóval.

Nem akarsz tőle semmit, csak le akarod rázni. Nem?

Küldd el a búsba, aztán tiltsd le. Esetleg előtte küldd el a beszélgetést a feleségének, hogy jó, ha odafigyel a férjére, mert másnak udvarol. Utána biztos nem fog még telefonon se hívni.

Egyébként miért adtad meg a számod?

Nekem is úgy tűnik, hogy annyira mégse akarod lerázni. Különben nem aggódnál, hogy megbántod.

2018. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Ahol voltam gyakorlaton az egy családi vállalkozás. Ismerem az egész családját,jóban voltam mindenkivel. Kötelező volt megadnom a telefonszámom, mivel ki volt függesztve a faliújságra, hogy el tudjanak érni ha van valami. Nem jó kedvemben adtam meg a számom neki. Illetve a gyakorlati idő alatt is végig meséltem neki arról hogy milyen programjaim vannak a barátommal stb. Ilyenkor mindig megsértődött szerencsére, de aztán meg elterelte a szót direkt ha erről volt szó.

Facebookon szintén azért jelöltem vissza mert a családtagjai is az ismerőseim, és ha munkával kapcsban változás volt akkor ott írt nekem vagy ő, vagy a családból valaki. Úgy volt hogy nyáron megyek oda vissza dolgozni, sőt most is várnak vissza a többiek beszélgetni de így nem tudok bemenni mert vele nem akarok találkozni. A család meg most biztos azt hiszi hogy leszrom őket, és direkt nem megyek be hozzájuk. Annyira kínos ez az egész. A gyakorlat alatt sem hülyítettem semmivel. Csak egy műszakban dolgoztunk.

Tudja hogy hol lakok, mert ebben az utcában lakik rokonuk, úgyhogy mondta mindig hogy bármikor meglátogatna engem. Esküszöm én már félek tőle :(

Azt meg nem írtam itt hogy a barátom oldja meg a dolgot. Csak annyit írtam hogy tud az egészről.

2018. jan. 28. 10:58
 7/31 anonim ***** válasza:
67%
Letiltod neten, telefonon, vagy telefonszámcsere.A többi kifogás.
2018. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Emiatt mem fogok telefonszámot cserélni.

Facebookon viszont akkor tiltom ma. Igaz ezzel azoknál is elvágom magam akikkel jóban voltam, de tényleg nincs más választás.

Nem értem miért kell belemagyarázni hogy kifogásokat keresek. Leírtam hogy utálom őt,rosszul vagyok tőle. De úgyis bele fogjátok itt magyarázni hogy titokban szerelmes vagyok belé. Pedig normálisan leírtam a dolgokat szerintem. Ha annyira vele akarnék lenni akkor barátom se lenne, plusz nem írnék ki erről kérdést...

2018. jan. 28. 11:06
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

Ha igy viselkedsz, akkor meg soha hulye fog celba venni. Meselgetsz neki (ilyenekkel szoba sem kell allni, nemhogy meg ilyen kozvetlen kapcsolatot kibontakoztatni vele ahol a maganeletedrol meselsz neki, majd csodalkozni hogy miert nem hagy beken :D), visszajelolod (minek kellett? Majd irt volna helyette mas a csaladbol. Meg magyarazkodni sem kell neki. Gyakorlatilag te batoritod hiszen kifogast keresel neki, hogy miert nem tudsz visszairni) stb. Kit erdekel, hogy mit gondolnak rolad? Van meg x ezer masik munkahely, majd elmesz oda.

Allj a sarkadra, mert igy a kesobbiekben nagyon konnyen zaklathato celpont leszel. Nem kell kedvesnek lenni minden aron. Meg kell huzni a sajat hataraidat.

2018. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy fejezze be mert ez zaklatás.

Mondd azt, hogy ha nem fejezi be, akkor kitálalsz a feleségének, és ha ez sem elég, még fel is jelented.

2018. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!