Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom teret és egyedüllét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom teret és egyedüllétet kér egyből rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt és máskor is volt ilyen párszor, hogy teret kért és azt, hogy kicsit egyedül szeretne lenni. Nem azt mondta, hogy vége, gondolom azt mondta volna egyből, ha azt akarta volna de én egyből a legrosszabbra gondolok.
2022. jan. 11. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Én nem lennék nyugodt
2022. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Rengetegen vagyunk olyanok, akiknek szüksége van fülig szerelmesen is egy kis szabad térre, egyedüllétre, egyedül feltöltődésre, ez csak annyit jelent, hogy ilyen a személyiségünk. Nem rólad szól, szóval ne csinálj belőle egókérdést.
2022. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem jelent feltétlenül rosszat. Én pl. tudom magamról, hogy nekem szükségem van néha egy picit hosszabb egyedüllétre, és nem azért mert nem szeretem a párom, csak egyszerűen kell némi idő, amíg egyedül vagyok, feltöltődöm, ez néha azt jelenti, hogy egy hétvégére elmegyek egyedül valami szállásra, könyvvel, pihenéssel elvonulva. Párom már megszokta, de az elején ő is azt hitte, vele van bajom, pedig nem. Csak ilyen vagyok :)
2022. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem feltétlenül, ha pl. csak azt mondta, hogy most nem szeretne találkozni mondjuk 2-3 napig, mert a saját dolgaival is akar foglalkozni, amikre monstanában nem jutott ideje, az szerintem teljesen oké, nem gondolnék rosszra. Én is szeretek időnként egyedül lenni, szóval megérteném és ha nem lenne valami konkrétabb jele, hogy nem biztos a kapcsolatunkban, akkor nem aggódnék emiatt.

Persze ha meg azért kér teret, mert elbizonytalanodott veled kapcsolatban, az nem jó jel és úgy már benne van a pakliban az is, hogy vége lesz.

2022. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Én annyira nem szeretem az ilyet. Nem értettem soha ezt a tér dolgot. Nem az van, hogy mondja, hogy a haverjaival találkozik, úgyhogy ezért nem lesz veled, vagy dolga van amit egyedül tud csak elintézni, hanem távolság kell neki... Ezt velem is bejátszották már. Volt egy depressziós exem, aki utálta az embereket, ő állította, hogy a hosszú és boldog párkapcsolat titka a távolság és heti 2-nél többet nem akarna velem találkozni (az ilyen amúgy hogy élne együtt a párjával?). Másik exem, még szüleimnél laktam, elutaztak két hétre, mondtam neki, hogy jöjjön majd át sokszor. Nos, nyári szünet volt, suliba jártunk még, semmi dolga nem lett volna, de teljesen kiakadt, hogy milyen naiv vagyok, hogy azt hiszem, neki ilyenekre van ideje, neki több tér kell...


Szerencsére most olyan férfival vagyok párkapcsolatban, akivel ugyanannyi igényünk van találkozóra (heti 3 hétköznap este és egész hétvégén együtt) és össze szeretnénk költözni, amit alig várunk, hogy még több időt legyünk együtt, szerintem neked is olyan kéne, akivel ez egyezik. Nem biztos, hogy nem szeret, meg baja van veled és azért kell több tér, de én ezt nem viselném el, az biztos, és szerintem te sem.

2022. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha korábban is voltak ilyen időszakok, nem feltétlenül kell aggódnod, szükség van énidőre mindenkinek, van, akinek csak ritkán, van, akinek gyakrabban. Akkor gyanakodnék, ha több év után most először vetné fel. Nekem volt egy kollégám, aki időnként elment spirituális elvonulásra, ez ilyen szervezett program, csendben vannak, meditálnak, ilyenkor kivett több nap szabadságot és elutazott erre. Nekem ilyenre igényem mondjuk nincs, de énidőre szükségem van, néha legszívesebben azt mondanám az ismerőseimnek, hogy "húzzatok sorszámot", aztán mikor elegem lesz az emberekből, akkor mindenkit lerázok, hogy nem érek rá, és akkor napokig nem találkozom senkivel, csak rendezgetem a dolgaimat, takarítok, olvasok, elmegyek egész napos túrára távol a város zajától a természetbe, ahol csend van és nyugalom. Ez nem furcsa, az lenne a normális, hogy nem akaszkodunk rá másokra, és nem használjuk ki, amikor van 10 perc szusszanásnyi ideje, amikor pont nem csinál semmit. Aki nem szeret egyedül lenni, inkább annak kellene elgondolkodni, hogy miért, mitől fél, mi zavarja az egyedüllétben, miért nem tudja lefoglalni magát egyedül is.
2022. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Latom mindenki lepontozza azt aki szerint nem normlis ez.

Szerintem sem normlis,hogy egyutt elunk majd kozli,teret kerek,megfulladok melletted most nem latsz x napig,szia.

Ertheto,hogy a kerdezo nez ki a fejebol es kerdezi mi van??

Ez igy eleg keves informacio.

Nekem nem igazan ferne ez bele,hogy csak ugy x napokra a parom egyedu lelutazik vagy barhova x napig egyedul minden info nelkul. Azert akivel csaladod van vagy tervezed nem eppen jo jel.Maskor is ez lesz?ott a gyerek fogja magat es szia anya lelepek 2 hetre Ibizara puszi.

Ha valaki ennyire nem bir melletted meglenni hogy megfullad toled nagyon rossz jel.Inkabb gondolkozz el hogy ilyen pasi kell -e?

Itt nem az van ,mint irjak ,hogy jaj kerdezo nem birsz magadban lenni?ennyire gaz vagy,hogy egyedul nem birod ki? Nyilvan van magaban is az ember pl 8 orat a sajat irodajban vagy 8 orat home officeban vagy 1-2orat auotban utazva,1-2orat a kondiban egyedul vagy 1 orat utana szaunaban vagy 1-2orat mas hobbival vagy csak filmet bamulva vagy akarmi akarhol.De meg ezenfelul is a maradek 1-2 oraban amit ketten tolthetnenek a masiknak az fullaszto es sok?he?

Mit csinal amugy ilyenkor a masik? Olvasni nem tud otthon egyedul a masik szobaban? Vagy aludni?vagy jatszani?vagy kiverni? Nekem furcsa es nagyon nem oke.

2022. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
"Olvasni nem tud otthon egyedul a masik szobaban?" - Ha a másik folyton ott zizeg körülötte, vagy zaj van, vagy bármi, akkor ez elég nehezen kivitelezhető, ha meg magára zárja a szobát kulccsal, hogy el tudjon vonulni (tegyük fel, van ilyen lehetőség), akkor meg az a baj, hogy miért zárkózik be. Én nőként sem szeretem, ha valaki rám akaszkodik, igénylem az egyedüllétet, az énidőt, a csendet, az elvonulást, mert így is eleget vagyok emberek között, a munkában is zaj van körülöttem az irodában, a tömegközlekedés is zajos, boltban is, ha elmegyek bevásárolni...
2022. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Azért vannak lepontozva az "ez nem normális" válaszok, mert míg azok, akik próbápják megérteni a helyzetet, azt írták, mi lehet a dolog hátterében és kozzátették empatikusan, hogy az emberek nem egyformák. Ez így korrekt volt.

De akik azt írták, szerintük ez nem normális, és ők nemfogadnák el, semmi más használhatót nem javasoltak. Nekik ez nem tetszik, nekik ilyen nem kell stb stb. A válaszuk ilyen szempontból teljesen haszontalan, ugyanis az alapkérdés sem az, hogy nekik mi tetszik vagy, hogy kinek milyen volt az exe.

2022. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 peca1000 ***** válasza:
0%
Ha teret kér, vetesd ki a manduládat :)
2022. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!