Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA havi fél milliót keresnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA havi fél milliót keresnél és megismernél egy nőt akkor neki mennyit vallanál be?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 07:29
 101/150 anonim ***** válasza:
86%
A gold digger kategória onnan kezdődik, hogy Louis Vuitton táska kell neki meg gyémántgyűrű meg Ferrarival kell furikázni a hölgyet. Te ezeket a félmilliós fizetésedből nem tudnád finanszírozni, veled szóba sem állnának a gold diggerek, úgyhogy megnyugodhatsz.
2022. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/150 A kérdező kommentje:
ezeket csak kitalálod. De A saját vagyonod rovására szórakozz.
2022. jan. 12. 17:30
 103/150 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam pénzzel dicsekedni. Ismerkedésnél a nő szóba hozza a pénzt végig hallgatom. Azt veszem észre ő anyagias és egy kapcsolatban nagyon is számít a párjának mennyi a nettó fizetése, onnantól vége az ismerkedésnek! Például: 500 nettóból le kell tenni neki 300-at. Ő meg otthon reszelgeti a körmeit. Nekem marad ebből 200 nettó. Nem jó üzlet! Ugyan ott lennék mintha gyárban dolgoznék 200-ért. Semmivel nem jobb, sőt rosszabb, mert közben egy aranyásó ott van a nyakamban. Elég annyit szólnia: 350 alatti fizetés egy nulla. Ő vele már nem kell többet foglalkozni.


Azt mondja: nekem 300, neked 300 ez összesen 600. Közösen "váltsuk" meg a világot! Ez már jobban hangzik.


34F

2022. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/150 A kérdező kommentje:
Ilyen nő is van, a kérdés csak az, hogy hol?
2022. jan. 12. 20:32
 105/150 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy azt hitted más válaszoló is én vagyok, többen gondoljuk, hogy paranoiás vagy. Megnéztem, tökéletesen használtam a kifejezést.


[link]


Meg is lehet nézni, a leírás a hangulatos részig egy az egyben mutatja, ahogyan viselkedsz. Valóban létezik elenyésző mennyiségben olyan nő, aki a pénzéért jön össze emberekkel. De nem a te kis pénzecskédre, és nem akkora mennyiségben, mint amennyire te ettől tartasz, és szövöd a kis terveidet, hogyan is leplezd le őket, és ki tudd őket cselezni az okos trükközéseiddel.. arról nem is beszélve, hogy keresed a megerősítést, foglalkoztad, beszélsz róla 11 oldalon át tájékozatlannak bélyegezve azokat, akik rávilágítanak arra, hogy mennyire abszurd, amit gondolsz.


Ez színtiszta paranoia.


Ja, lehet, hogy benne vagyok a kis 500-1millió közt keresők buborékjában, de 30 feletti diplomás rétegnél Bpn ez nem gyakori. Itt mindenki milliomos harminc körül, 1 millió feletti megtakarítást nem nehéz összehozni.


Közben látom, hogy már odáig süllyedtél az általad kreált világban, hogy a nők nem csak simán húznak le, hanem a nem létező gyereked utáni nem létező gyerektartás elől is mentenéd ki a pénzed.. Keress fel egy pszichiátert, nem szemétségből, hanem ez annyira kóros, hogy ebből egyedül nem tudsz kijönni és magányosan, mindenkitől rettegve, hátsószándékokat keresve fogod élni az életed..! Rendkívül sajnálom, hogy a szüleid nem vették időben észre a bajt, biztosan magányos lehetsz, magányos lehettél már gyerekként is. Csak segítséggel működhet!

2022. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/150 A kérdező kommentje:

Téveszmék. Na persze mert soha senkit nem semmiztek még ki. Maga a szó is biztos csak dísznek van. Ha nem is paramonia de valami hasonlo nektek van

Mármint azoknak akik szerint ilyen nincs. A téveszme az stimmel.

2022. jan. 12. 21:28
 107/150 A kérdező kommentje:
Elenyésző mennyiseg. Na persze... Mert biztos lemérted. Vagy csak kitaláltad? Na igen ez is a téveszme fogalmát meríti ki amikor kitalál valaki valamit majd igaznak tekinti. Arról nem is beszélve hogy az majdnem mindenre igaz hogy nincs tele vele a világ. Még az oxigén is csak a levegő ötöde. A szárazföld is a felület ötöde stb. Az "érveid" semmit de érnek
2022. jan. 12. 21:31
 108/150 A kérdező kommentje:
A többi nettó hülyeség a tartásdíjat létező gyerek után vonatja a bíróság.
2022. jan. 12. 21:32
 109/150 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Ha friss az ismerkedés vagy már tart, de nem komoly, tehát nincs együttélés vagy eljegyzés, akkor csak körülbelüli összeget mondanék, mert ha nem komoly a dolog mi köze van hozzá?


Ha meg annyira feltűnően érdekli, nincs miről beszélni, mert csak a pénzre jönne. De hát az a baj ha 2 felnőtt ember randizik, az első témák között a munka van, onnantól meg elég nehéz a fizu témát kikerülni. 31f

2022. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/150 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de akit ki tud semmizni egy gold digger az meg is érdemli ha ennyire gyökér. A pénzedhez nem fér hozzá egy nő/másik ember se, ha nem adod oda neki tálcán. Nem is értem.
2022. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!