Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA havi fél milliót keresnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA havi fél milliót keresnél és megismernél egy nőt akkor neki mennyit vallanál be?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 07:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/150 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon furcsa ez a fajta bizalmatlanság, amit néhányan írnak. Apám pl sosem közölte anyámmal, mennyi pénze van. Borzalmasan spúr ember, Karácsonyra anyám vette az ajándékot, "közösen" címszó alatt. Apám ingatlanokat vett és kiadta, a befolyt pénzt magára költi. Anyám egy szál virágot kap a szülinapjára, nagylelkűen...Szerintem ez nem társas kapcsolat.


A vőlegényemmel kölcsönösen tisztában vagyunk egymás pénzügyeivel, együtt tervezünk, megbeszéljük mibe fektessünk stb. Ennek ellenére mindkettőnknek van egy havi keretösszege, amivel azt csinál, amit akar. Szerintem ez valahol így lenne normális. Azt pedig sajnálom, aki olyan férfiba/nőbe futott bele, aki lehúzta, kiforgatta.

2022. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/150 A kérdező kommentje:
Jó hát ha talál valaki egy igazi nőt/férfit az más. De a cél az hogy a nem igaziak minnél kevesebbet tudjanak lehuzni s a pénzt inkább az igazival közösen koltsuk el, akiről írsz
2022. jan. 12. 10:20
 53/150 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sosem értettem.

Egyáltalán miért kéne?


Mi köze van ehhez bárkinek is?


Csak akkor van erről szó, ha összeköltözésre kerülne sor.

2022. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/150 A kérdező kommentje:
Azért hogy minnel kevesebb pénz menjen el a semmibe.
2022. jan. 12. 10:29
 55/150 A kérdező kommentje:
(a gold digger nem osszekoltozni akár vagy ha igen akkor azt is csak addig amíg nem talál jobbat. S mivel az üzlet hullámzik a jobbal is megesik hogy átmenetileg völgybe kerül S a rosszabb lesz a jobb. Ilyenkor átlavíroz majd ha a hullámok úgy jönnek akkor jön a nagy kibékülés akár a régivel is mert megint ő a jobb. Ez puszta matematika a róka 🦊 is a nagyobbat kapja be.)
2022. jan. 12. 10:32
 56/150 anonim ***** válasza:
100%
Az gondolom fel sem merült még benned, hogy azért lépnek le, mert észreveszik, hogy egy frusztrált elmebeteg vagy. Ha a pasi bérpapírral érkezne a randira én is gyorsan dobbantanák. Kinek kell egy ilyen anyagias görcs?
2022. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/150 A kérdező kommentje:
Szóval te is kevered a bonusztablazatot a berpapirral. Vagy ugyanaz vagy aki a másik kérdésben keverte?
2022. jan. 12. 10:44
 58/150 anonim ***** válasza:
0%
#56 Azt birom, hogy ha a ferfit erdekli a penz, sporol, nem akarja h lehuzzak, akkor anyagias. Termeszetesen a masik fel, a golddigger no, akit ez nyilvanvaloan zavar, hogy nincs eleg penz rakoltve, az nem anyagias es vele minden rendben van...
2022. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/150 A kérdező kommentje:
58 nem tudom mi a rosszabb ez vagy hogy azt hiszi hogy ez az egész arról szól hogy berpapirral étkezünk a randira.
2022. jan. 12. 10:50
 60/150 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk eleve nem szokás frissen megismert emberek orrára kötni a fizetésünket, szóval semennyit.
2022. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!