Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás előtt mikor éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás előtt mikor éreztétek azt hogy ennek tényleg vége van lassan?

Figyelt kérdés

Amikor azt éreztétek hogy na ez nem csak egy rossz időszak ai elmulik hanem konkrétan leeesett hogy basszus ez már tényleg a vége, hamarosan szamitotok.

Mi volt az a pont? Mondat. Tett.


2022. jan. 12. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jópár évvel korábban
2022. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 5 napja nem írt vissza a barátom
2022. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Találkozzunk, de nem akar szexet.
2022. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%

Az első barátnőmnél érződött. Másfél évet voltunk együtt, az utolsó 2 hónapban ritkábban tartotta velem a kapcsolatot.

A második barátnőmnél semmi előjel. 2 éves kapcsolatból fogta magát és egyik napról a másikra elköltözött, mert összejött egy másik palival ... kaptam egy búcsúlevelet. Számot cserélt, még magyarázatot sem adott rá. Úgy hagyott itt, mintha valami terrorban tartott áldoat lett volna, akitől így kell elmenekülni.

A harmadik csaj a feleségem lett. 4 év után érződött némi változás. Távolságtartó lett, kötekedő, és a szex minősége lecsökkent. 3 hónapig gyötört, aztán egyszer előbb mentem haza. Amatőr íjász vagyok ... a pasi 2 nyilat szedett ki a seggéből, meg talán a bal heréjét is ellőttem. Felfüggesztett börtönbüntetést kaptam, de a vállóperben az asszony hiába próbált meg kisemmizni ... nem jött össze neki.

A negyedik szintén 4 évet töltött mellettem. Másfél évig voltunk házasok. Nála is kezdődött a kötekedés, a szex minőségi probléma, a kevesebb beszélgetés, a kevesebb közös program. A pénz folyt ki a keze közül. Manipulált, zsarolt, hisztizett, kiszámíthatatlanul viselkedett. Egyszer csak bedobta; válni akar. Vált. De Ő sem vitt semmit. Később megtudtam, CSAK azért jött hozzám feleségül, hogy kisemmizzen. Nem jött össze neki. 4 évet kidobhatott a kukába. Én meg az önbecsülésemet.

A legutóbbi kapcsolatom 5 és fél év után ért véget. Imádtuk, szerettük egymást. Tökéletes kapcsolat volt. Egy hideg februári napon nap nem jött haza a munkából akkor amikor szokott. Nem értem el mobilon. Este 8-kor csörgött a telefon. A rendőrség volt. A szembejövő sávban a kamion sofőrje elaludt a volánnál. Ott, akkor meghaltam én is.

45 éves vagyok. Ilyen öregen már senkinek sem kellek. Pénz van, ingatlanok vannak, kocsim van, mindenem megvan ami kell. De a magány megöl. Prostikhoz járok, hogy némi szexuális élményhez jussak. Van egy pisztolyom .... csalogat, hogy tegyem meg.

2022. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk érdekes a szituáció, mert mérgező kapcsolatban éltem. Az elején is voltak jelei, de betudtam annak, hogy még fiatal (23 volt, én 20), és az első komoly kapcsolata vagyok. Előttem is csak egy lánnyal járogatott, de nem terveztek semmit, csókig jutottak, stb.


Kicsit kevesebb, mint 2,5 év után akartam először szakítani, de akkor persze elkezdett kaparni, és egy ideig úgy is tűnt, hogy minden jobban alakul, mint valaha a kapcsolatban.


Az 5. évhez elég szenvedősen érkeztünk el, mondjuk inkább én szenvedtem, ő nem zavartatta magát. Nem éltünk együtt, pedig én nagyon szerettem volna már összeköltözni, de nem haladtunk semmire. Akkor éreztem, hogy a szakítás a helyes döntés, amikor már gyomoridegem volt hétvégén, mert tudtam, hogy átjön.

2022. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!