Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatgyilkos tud lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatgyilkos tud lenni az is, ha túl sokat vagy együtt a pároddal? Szoktátok azt érezni, hogy túl sok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, otthon vagytok karanténban 10 napot együtt. Szó szerint a nap 24 órájában összezárva, egy légtérben. Nem éreznétek azt, hogy túl sok?
2022. jan. 12. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

10 napig együtt voltunk nemrég, egyikünk sem érezte soknak, sőt. Pedig lustiztunk egesz napokat.


Azt hiszem ha soknak éreztem volna, akkor nem a megfelelő emberrel vagyok együtt.

2022. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Neked én-időre nincs szükséged?
2022. jan. 12. 09:38
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha én-idő kell, akkor elvonulok olvasni, ő pedig csinál valami mást.


Hétköznapokon nekem elég a munka, fodrász, edzés, vagy néha egy barátnős kiruccanás. Fordítva is így van. A legtöbb dolgot együtt csináljuk, mert közös az érdeklődési körünk, illetve egymással érezzük magunkat a legjobban. Mindig kitalálunk valami programot, unatkozni nem szoktunk.

2022. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha együtt éltek , a munkahelyetek is közel van egymáshoz, plusz hétvégente is mindig együtt vagytok, akkor igen. Meg tud halni a kapcsolat. De ha távkapcsolatban vagytok, és minden szabadidőtöket együtt töltitek. Az még jó lehet. Az a lényeg, hogy a közös dolgok mellett legyen saját életetek. Ne telepedjetek egymásra, mert az megöli a szenvedélyt..
2022. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
3 éve élünk együtt, de még nem éreztem azt, hogy sok lenne az együtt töltött idő. Pedig egymás nélkül nem is nagyon mozdulunk ki szórakozni, maximum havi 1-2x szoktam a haverokkal kocsmázni. A titok az, hogy együtt sem kell együtt lenni folyton, ha érted, hogy mire gondolok. Én sokat olvasok, ő sokat rajzol. Egy légtérben vagyunk, együtt és mégsem egymás nyakában.
2022. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

Én az a fajta ember vagyok, akinek néha kifejezetten szüksége van a teljes egyedüllétre - az, ha mindketten egy légtében vagyunk és mindenki a saját dolgával foglalkozik, nem számít annak. Szerencsére a párom is ilyen, így megérti és nem veszi magára.

Simán kibrítunk ennél sokkal hosszabb időszakokat is "összezárva", nem untunk egymásra, nem nyírtuk ki vele a kapcsolatot, de mindketten sokkal jobban érezzük magunkat amikor van lehetőségünk külön is (hangsúlyozom, IS) feltöltődni. 10+ éve együtt.

2022. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Agyvérzést kapnék, ha a párommal össze lennék napokra zárva, bár én olyan ember vagyok, aki nem is párkapcsolatfüggő. Fogalmam sincs, hogy egyesek hogyan bírják ki ezt.

Az ember alapvetően igényli azt, hogy önmaga lehessen, a hobbijának élhessen és ne legyen bekorlátozva. Ha nekem egyik hétvégén haza van kedvem menni a szüleimhez, másik hétvégét egyedül tölteni egy külön lakásban, másikat pedig haverokkal tölteni, az már nem férne bele egy párkapcsolatba. Lehet, hogy inkább egy szexpartner kellene :D

2022. jan. 12. 10:22
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az tud lenni, de ez bárkivel így lehet. Néha kicsit mindenkiből sok lehet. Még a sajá gyerekedből is, teljesen mindegy, hogy kicsi, nagy, kamasz vagy akár már felnőtt.


Igen, az embernek néha szüksége van egyedüllétre, barátokkal való találkozásra stb ez mind igenyfüggő.


Mondjuk, 10 nap karantént egy lakásban ki lehet bírni.

2022. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Személyfüggő, nyilván.


Mi pont hogy örülünk, hogy meló és egyebek mellett végre együtt tudunk lenni a szabadidőnkben.

Szerencsére a párommal egy épületben is lehetek önmagam, élhetek a hobbimnak és nem vagyok bekorlátozva. Én-időnk is van, ahhoz sem kell külön épületbe elvonulnunk. (Nekünk pl. a tipikus "én-idő" program az olvasás, sokat olvasunk, nem zavarjuk benne egymást.)

Voltunk karanténban, igazából mi imádtuk, néha emlegetjük hogy újra kéne egy pozitív teszt, 10 nap pihenés, lazítás és kikapcsolódás jól esne. :D


Én néha kicsit irigylem azokat, akik "túl sokat" tudnak lenni a párjukkal, jó sok szabadidejük lehet. :D

2022. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nos, karanténban még nem voltunk, de most lassan egy hónapja be vagyunk zárva, ha nem is a szó szoros értelmében. Férjem ugyanis eltörte a lábát szóval most nem tudja teljesen ellátni magát, így itthon vagyok vele. De attól hogy egy fedél alatt élünk, nem jelenti azt hogy egymás seggében is. Nyilván akik pici lakáson osztoznak ott más a helyzet, de nekünk kétszintes házunk van, mindkettőnknek saját dolgozószobával amik ráadásul külön szinteken is vannak, így nyilván főként a munka miatt tudunk szeparálódni (mindkettőnk munkája olyan hogy sokat telefonálunk, egymáshoz közeli szobák zavaróak lettek volna). Ugyanakkor mégis a nap 24 óráját - most legalábbis - együtt töltjük és nincs elegünk a másikból. Bár én 1-2 órára el tudom hagyni a házat, edzésre is eljárok tehát az énidőm megvan. De általánosságban is elmondható ez: nem lógunk egymás nyakán, de szeretjük egymás társaságát.
2022. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!