Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatgyilkos tud lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatgyilkos tud lenni az is, ha túl sokat vagy együtt a pároddal? Szoktátok azt érezni, hogy túl sok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, otthon vagytok karanténban 10 napot együtt. Szó szerint a nap 24 órájában összezárva, egy légtérben. Nem éreznétek azt, hogy túl sok?
2022. jan. 12. 09:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Mint egy elozo kerdesnel itt is az a valaszom,hogy nincs szulsegem olyan privat idore amikor x napokra elutazok tole,mashol alszom es nem erzem soha,hogy megfulladok mar nem birom ezt az embert elvisleni.Aki igy erez nincs jo partner mellett vagy annak ilyen a szemelyisege,higy nem bir igazan elkotlezodni. Itt peldakent Istenes Benceek a pasi most Elcaminozik az azert jo par honap lesz..addig szegeny csaj otthon a gyerekekkel..es alapbol is a csavo nem arrol hires hogy otthon ulne minden hetvegen a novel.

En szeretek a parom mellett lenni es ha itt is ul a kozelben akkor is tudok egyedul ps-en jatszani,telon,vagy olvasni vagy barmi.Akarmit tudok csinalni hiaba van itt,de van kulon szobank ha azt akarom msot ne is nezzen ram.

2022. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem kapcsolatfüggőségből, de én is sokat szeretek együtt lenni a párommal, ő is velem. Nem élünk együtt, van heti kb. 5 találkozó, a hétvégéket együtt töltjük, a hétköznapi találkozók meg este vannak munka után, néha együtt alszunk, néha nem. Nekem sok szabadidőm van szerencsére, kevés igényem van énidőre, az meg megvan heti két késő délután - este. Ez emberfüggő, van olyan exem, aki soknak tartotta a heti 2 délutáni talit is, hallottam olyanról is, hogy a felek napokig még chaten sem beszélnek egymással. Nekem ez nem oké. Ha meg kérdezné valaki, mikor csinálom meg a hazimunkát, ha ennyit vagyok a barátommal: home office csodái :D
2022. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

Van ilyen, de nem 10 nap után. Egy jól működő páros 10 nap összezártságot még simán élvez.


Tényleg borzalmas, ha a másiknak élete sincs, és folyton rajtad csüng, az valóban kinyírhatja az érzelmeket. A vázolt szituban viszont nem erről van szó.

2022. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

2020 márciusa óta mindketten otthonról dolgoztunk a vírus miatt, ez csak egy rövid időre változott 20-ban, szóval mondhatni az egész évet összezárva töltöttük úgy, hogy menet közben született egy gyerek is, aki ugye megnehezítette a mindennapokat. 21-ben a férjem kicsit többet járt már el az irodába, én csak most szeptembertől mentem vissza dolgozni, de ugye a vírus-barátunk megint betalált, karantén a bölcsiből, ilyen-olyan betegségek, szóval alapvetően itthonról vagyunk többségében most is. A férjem januártól teljes távmunkában dolgozik egy új helyen, nem is fog most már irodából dolgozni a belátható jövőben.


Mindezt egy másfél szobás (42nm) lakásban, kert és erkély nélkül.


Soha egy másodpercig nem éreztem azt, hogy sok lenne. A férjem sem. Nekünk ez így természetes. Pedig nem vagyunk kapcsolatfüggők, nagyon jól elvagyunk egyedül is, ha úgy alakul. Van énidőnk így is, megoldjuk, nem hiányzik fizikailag is messze lennünk egymástól. Mi egyszerűen csak szeretjük egymást, egymás társaságát, szívesen vagyunk együtt. Ennyi.


8 éve vagyunk együtt, nagyjából az első héttől kezdve együtt is élünk, szóval a rózsaszín köd azért egy ideje már elmúlt, még ha maga a kapcsolat nem is olyan rettentő régi. Mások vagyunk, ennyi. Nekünk inkább jót tesz a kapcsolatunkkal, lelkivilágunkkal, hogy folyton együtt vagyunk. Nektek nem biztos, de ha tudjátok hogy átmeneti az egész, akkor csak megoldjátok valahogy.

2022. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Eltérőek az igények, de a túlzott összezártság lohasztja a szexuális érdeklődést hosszú távon, ha jól tudom.
2022. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

#15

Nálunk jobb lett a szexuális élet, mióta többet vagyunk "összezárva" a covid miatt.


Amúgy a kérdés vicces, 10 napot szinte akárkivel kibírnék, az alig egy hét.. :D

2022. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem mindegy kivel, vagy épp milyen a kapcsolat állapota:

[link]

2022. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!