Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferfiak miért ódzkodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miért ódzkodnak a család ház házasság gyerek feleség életmódtól?

Figyelt kérdés

Ez rossz lehet?

Rossz lehet vkivel egyutt élni házasságban meg kölykökkel?


Olyanra vágyom ami valójában egy nagy rakás sz.r? Es boldogtalan lennék feleségként egy kikacsintgato férj mellett aki szintén boldogtalan és felelősséggel pelenkázással házi feladattal visíto kölykökkel?


Csak magamban idealizálom a családi képet es valojában a boldogság szex szerelem egy sráccal és itt meg kellene állnom, nem akarni többet?



#hamis álmok
2022. jan. 13. 11:59
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Szüleim elváltak szóval..lehet en vagyok a hülye hogy kézkérésről álmodom
2022. jan. 13. 12:00
 2/49 anonim ***** válasza:
61%
Még én is ódzkodok tőle nőként. Bárki beszél erről az idillről, minden mozzanatában a nyűgöt, a kínt és az életem végét látom. A kert körüli munkáktól kezdve az elszigeteltségen át a pulyákkal való szarakodásig kikészít ennek az egésznek a gondolata.
2022. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes kérdés, én férfiként is sokat gondolkozom ezen.

Főleg hogy abban a korban vagyok, amikor már időszerűvé válik a családalapítás.

Én mindig felteszem a kérdést magamnak a gyerekvállalás kapcsán:

miért ne? Erre nincs válaszom

miért igen? Erre sincs... És én úgy vagyok vele, hogy amíg az utóbbit nem tudom megválaszolni, addig nem vállalok gyereket.

2022. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
94%
Nem magától sz.r, hanem ha benneélők azzá teszik. Ez csak egy keret, amit társadalmi konvenciónak, "best practice"-nek is nevezhetünk. A tartalmát te és a párod adjátok meg. Ha nincsen közös értékrend, közös célok és érdemi felelősségvállalás egymásért, akkor hagyni kell a dolgot. Másképp meg lehet jó is, csak hosszabb távú perspektívában lehet megítélni, nem pillanatnyi érzelmi állapot alapján.
2022. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
13%

Azert mert a legtobb feleseg ha megvannak a kolkok elsarkanyosodik, szex nuku. Az esetek feleben el is valik az asszony ha meglat egy uj kant es meg viszi a fele kiralysagot, a gyereket + gyerektartas meg apuka ellen neveli a gyereket. Ha megis egyuttmaradnak a ferfi akkor is csak egy bankautomatakent funkcional es kb o az utolso a sorban. Azon keves ferfi pedig aki megorzi az alfastatuszat es megmutatja ki a haz ura azok pedig bantalmazonak vannak elkonyvelve. Na en ebbol koszonom nem kerek. Akkor mar inkabb naiv, tapasztalaltlan csajokat hulyitek, vagy ha epp nem jon ossze irany egy prosti. Ott legalabb tudom mit kapok a penzemert ellenben 1 hazasaggal, ahol a no egyre tobbe kerul, mig az elvezeti erteke egyre kevesebb.

Uff

2022. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
92%

sokkal nagyobb felelősséggel és elköteleződéssel jár, mint bármi addigi az ember életében. és minden, de minden arra hajlamosít a mai világban, hogy halogasd.

de egyébként nem igaz, hogy mindannyiunk ódzkodik a gyerekvállalástól. a haverjaim nagy része még nem apuka, de már erősen tart felé. nekem leginkább egy jó kapcsolat, nevelésről hasonlóan gondolkodó partner kellett hozzá, hogy megjöjjön az igény a gyerekre (na nem fellángolásként, hanem több évnyi lassú változás kellett hozzá)

31F

2022. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én meg mindig olyan pasikat fogok ki, aki gyereket akar és összeköltözést, én meg nem.
2022. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Nem véletlenül pont ők.

2022. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológushoz küldeném azokat, akik ilyen butaságokat gondolnak. A férfiak közül egy csomóan komoly kapcsolatot akarnak, olyan idealizált dolgokkal, mint amiket leírtál.

Mondjuk, észre kéne őket venni...

2022. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
28%
#8 Jo ez a kutatas, csak 1 baj van: ma mar az usaban nem lehet rakerdezni a csaladi allapotra egy interjun, majd kesobb a beralkun. De tegyuk fel kesobb amikor mar ott van az ember egy ideje, tudjak h otthon sir a pulya meg asszony, stb akkor telleg szerepet jatszik az eloleptetesben. De mit er az extra penz, ha nem rendelkezhetsz vele szabadon? Mit er az extra penz, ha melle tobb munkaorat es nagyobb felelosseget varnak managerkent?
2022. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!