Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire féltékeny lennék, túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire féltékeny lennék, túl gondolom a dolgokat, vagy van alapja a félelmeimnek?

Figyelt kérdés

Lassan 1,5 éve vagyunk együtt a barátommal, pár hónapja össze is költöztünk. Minden tökéletesen működik közöttünk, megérjük egymást, egy a szeretet nyelvünk is és hasonlóak. Veszekedni is csak néha szoktunk, akkor is általában ugyanazon, hogy én nem tudom megemészteni a "nő ügyeit".


Annak idején, még a kapcsolatunk elején volt egy lány, akivel flörtölgetett chatten keresztül, engem szinte nem is említve. Találkozás nem lett belőle, mert addig panaszkodtam, sírtam neki érte, hogy valamelyikük letiltotta a másikat. Adtam neki egy második esélyt, de azóta értelemszerűen van egyfajta félelem bennem a lány ismerősei felé. Egy ideig nem is volt azonban gond, aztán két hónapja nagyjából, rá írt egy régi évfolyamtársára, akivel elkezdett sűrűben beszélgetni. Mivel az előző lány esete is így kezdődött, elmondtam neki hogy ez nem tetszik, nem értem miért most akar a barátja lenni a csajnak, ha 4 éve nem is beszéltek. Persze én voltam a hülye, hogy miért nem bízok benne, a lány tudja, hogy vagyok neki, meg csak beszélnek, de látva hogy megint mennyit hisztizek miatta, látszólag abba hagyták a beszélgetést. Nos egy időre. Aztán pár napja a munkahelyén meglátogattam, feltűnt hogy hiába vagyok ott, a telefonjába búj sokszor és ír. Azt mondta csak a munkatársának írt, de lett egy rossz megérzésem. Szégyen nem szégyen, itthon belepislantottam a telefonjába, mert anno is így tudtam meg, hogy flörtölget szabadidejében. Nem hazudott, tényleg a munkatársával beszélt, viszont megtaláltam archiválva az említett volt évfolyamtársat is, akivel előző nap beszélt. Nem beszélnek már olyan sűrűn és mindig a barátom keresi, munkaidejében, néha szelfit is küldve, hogy dolgozik. A téma változó, és bár tényleg megvagyok említve néha én is mint a párja, nem flörtölnek, de a barátom minden alkalommal felhozza, hogy na, találkozniuk kellene és a lány sincs ellenne.

Másik felfedezésem ezen a napon az volt, hogy egy havernak hitt, csak szimpla törzsvendég lány chattében találtam egy képet. Ez a tipikus facebook kép volt, hogy akit elsőnek kiad a kukac, arra jellemző, hogy megvéd a fájdalomtól, stressztől és csalódásoktól. És a barátom egyértelműen mondta a törzsvendég lánykának, hogy na, a facebook is tudja hogy kit kell beadnia. Értelemszerűen nem mesélt nekem arról, hogy ilyen közel állnának.


Nem beszél nekem a lány barátairól, ismerőseiről, ha szóba is kerülnek, akkor úgy, hogy elment inni az egyik haveri társaságával és ott volt az egyikük. Kértem hogy legalább akkor hagyj ismerjem meg ezeket a lányokat, de az volt a válasza hogy nem annyira fontos emberek az életében, sok is van amúgy is, majd talán a jövőben egyszer. Nem tudom megértetni vele, hogy engem zavar hogy alig tudok róluk valamit, hogy nem említi meg, ha egyik másikkal beszélget, vagy a munkahelyén összetalálkoznak. Ő ezt bizalomhiánynak veszi, folyamatosan megsértem vele csak, ha pedig próbálom megértetni vele, hogy ő se örülne ha fiúkkal találkozgatnék, buliznék, innék, azt mondja őt nem zavarná, rajta. (Tudja, hogy nincs csak 1 fiú barátom, aki a világ végén lakik, és mindent IS elmondok róla neki) A lányokban egyébként közös, hogy vonzóak és egyedülállóak mellékesen + még mindig van olyan akiről csak most szerzek tudomást 1,5 év után. Persze csak akkor, amikor beletenyerelek valami olyanba, hogy meg kell említenie (Egy lány sála volt a táskájába, mikor rákérdeztem mondta el, hogy a szilveszter utána ivászatnál - amikor én azt hittem csak fiúk lesznek ott - meghívta egy lány ismerősét is, és ő hagyta ott mikor hamarabb elment. Ő meg majd beviszi neki a munkahelyére, ahova bemegy érte a csaj)


Elvagyok veszve, mert nagyon szeretem őt, a kapcsolat is álom ezt leszámítva. Szeretném megoldani, de nem tudom hogyan. Ő ebben nem akar változni, nekem kéne lenyelni mindent, de egyre több barátnőm is azt mondja, hogy hülye vagyok, hogy így eltűröm hogy összevissza beszélgessen, meg találkozzon akárkivel, plusz én se hiszem hogy lelkileg sokáig fogom bírni.


Szerintetek totál hülye vagyok, aki csak beképzeli, kontrollálni akarja a barátját, vagy tényleg megérthető, amiért nem tudok 100%osan megbízni benne és folyamatosan ugyanaz miatt "hisztizek"?

Őszinteség párti vagyok, szóval csak rajta, kíváncsi vagyok a véleményekre, vagy hogy ti mit tennétek a helyembe :)



2022. jan. 14. 00:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
A palid egy himr*banc.
2022. jan. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Mintha az exmeről írnál... Folyton én voltam a hülye, a hisztis, az önbizalomhiányos, a paranoiás, stb., aztán csak-csak igazam lett, k-rvára flörtölgetett a hátam mögött, aztán még ő dobott engem, mikor belenéztem az üzeneteibe és válaszoltam az egyik r-bancnak, majd még el sem hoztam a cuccaimat a lakásból, már olyanokat írt egy MÁSIK csajnak, hogy milyen jó érzés, hogy hozzáért este, stb. stb, részletezhetném, a lényeg, hogy SZAKÍTS VELE, mert teljesen kihasznál, idegroncs leszel az állandó féltékenykedéstől, az állandó ,,nem vagyok elég jó" érzéstől és mire tényleg már 0 az önbizalmad, üldözési mániád van, addigra sikerül neki annyira bemelegednie, ha nem is ennél a csajnál, de egy bármilyen másik potenciális jelöltnél, akire le tud téged cserélni, lapátra fog tenni. Hidd el, remélem nincs igazam, de sajnos tapasztalatból írom és igen, nekünk is tökéletes volt minden, mindezek előtt 1 hónappal még én is gyűrűt kaptam, ő is állandóan ígérgetett, hogy jobban fog figyelni rám, nem fog flörtölgetni, blablablablaaaa......... 4 évig voltunk együtt, tehát nem egy futó kaland volt, életem szerelmének tartottam, és egy ideig ő is így volt velem, ez biztos, mert tényleg álomszerűen jó kapcsolatunk volt, pont ezek miatt én sem akartam elfogadni a tényeket, nem akartam vele szakítani, mindig csak ultimátumokat adtam, ő ígérgetett, de tényleg, ha rám hallgatsz dobod, mert ez csak rosszabb lesz.. ahol ilyen titkolózások mennek, ott lesznek rosszabbak is.
2022. jan. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
ÉS persze nálunk és még a szakítás napján is volt összebújás, ölelkezés, meg jaj de szeretlek részéről is. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy persze te érzed, lehet megoldjátok, nem tudom, de ne kezdd el mentegetni azzal, hogy DE AMÚGY ő ilyen meg olyan jófej, mert nyilván minden f-szfej, akivel együtt vagyunk valamilyen szinten kedves meg aranyos. Az én exem is ilyen, hogy amúgy én még mindig alapjáraton jó/szerethető embernek tartom, viszont sajnos ez nem mentség arra, hogy titkolózott, hazudozott, a hátam mögött flörtölgetett. Remélem érted, hogy mire akarok ezzel az egésszel kilyukadni. Aztán lehet amúgy, hogy amint komolyabban veszi azt, hogy szakítasz vele, ha nem hagyja ezt abba, akkor megváltozik, de szerintem ne ringasd magad hiú ábrándokba.. kitartást, lesz jobb is!
2022. jan. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Mackenzie: kezikonyv mergezo emberekhez c. konyvet olvasd el!!! Mar az elso 100 oldalnal rajossz,h szisztematikusan hulyenek vagy nezve.

Mindenkepp olvasd el!!!! Segiteni fog.

2022. jan. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
9%

Te egy betegség vagy a férfi életében, régen elkellett volna zavarni téged.

Szörnyű ez a viselkedés.

Nekem is ilyen volt a nő és az lett a vége azért is megcsaltam és azt nem tudta meg soha.

AMiért hisztizett és nem tetszett neki hogy emberekkel beszélgetek.

2022. jan. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem pont az a szörnyű ebben hogy lányokkal beszélget akinek van párja?

Ne vicceljubk már!

Ne essünk a ló túloldalára. :D

A kérdező nem a haverjaira féltékeny hanem létező két lábon járó csöcsös, lukkal rendelkező nőkre. J O G O S A N!!!

2022. jan. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%

5ös! Ezt se gondoltad komolyan.


Belőletek van a legtöbb ilyen férfi csak gyereket ne csináljátok légyszíves ilyen helyre.

Ugye neked se lett onnan. (megcsalt hisztis exednek)

2022. jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Én most lépnék ki ebből a kapcsolatból, de nagyon gyorsan. Te vagy neki a fix pont, a támasza is talán , de a hátad mögött nem te vagy a tökéletes nő. Őszintén nézz magadba és te is látni fogod ezt. Már most látod, mert ide is kiírtad.

Az én páromnak is van pár lány barátja, az elején volt pár olyan lépése, ami számomra nem fért bele.( velük ment iszogatni , moziba, stb.) Ott jeleztem számára, hogy vagy együtt megyünk ilyen helyekre ( az nem zavar, ha csak fiú haverokkal megy valahova ) vagy pedig én tovább lépek. Nem zavar engem, hogy velük beszélget .( párjaik vannak és nem is tartom őket “veszélyesnek” :D + látom a párom üzijeit is)

Sokszor mesél arról , hogy kivel beszélget és miről .

2022. jan. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt , hogy utána bemutatott nekik és meg is értette, hogy engem zavartak ezek a találkozók.
2022. jan. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Csak azt az egyet nem értem, hogy minek vegetálsz mellette még mindig, amikor az elejétől fogva egyértelmű, hogy ez a fasz nem alkalmas monogám párkapcsolatra. A de mert szereted kevés indok. Hiába szereted, ha ő nem viszonozza. Neki minden más nő fontosabb, izgalmasabb az éppen meglévő kapcsolatánál. Ideje ezzel szembenézned. Már előbb kellett volna. Sok szartól megkímélted volna magad.
2022. jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!