Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a jelenlegi páromat, hogy leakadjon az exemről?

Figyelt kérdés

Múlt héten kiraktam Facebookra, hogy sikeresen leállamvizsgáztam, az ex barátom pedig belájkolta, mivel jó viszonyban váltunk el, igazából nem is érdekelt, hogy lájkolta, ellenben a jelenlegi barátomat nagyon zavarta, kérte, hogy tiltsam le az exem, oké megtettem.


Viszont itt nem állt le, a fejébe vette, hogy megveri az exemet, és írt neki messengeren, hogy vigyázzon magára.


Amit viszont nem tud az az, hogy az exem grapplingel vagy mit csinál 6 éve, illetve 10 éve boxol, csak mivel nem használja a Facebook-ot annyit, ennek nincsen nyoma, és hiába próbáltam a jelenlegi barátomnak elmondani, hogy én őt szeretem és, hogy fejezze be, nem tudom leállítani.


Félek, ha valóban összejön ez a verekedés, akkor a barátom súlyosabban megsérül.


Mit tegyek? Fizessek az exemnek, hogy inkább ne álljon ki, vagy hogy hagyja magát?


22/L


2022. jan. 14. 16:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Annyi, hogy az exem felhívott, hogy megkérdezze mi a baja a barátomnak, akkor már kértem őt, hogy legyen ő az okosabb, és hagyja rá, viszont mondta nekem, hogy vagy állít magán a pasim, vagy ő ott lesz akkor és ott ahol a pasim kéri, mivel tud önvédelemre hivatkozni a pasim által írt fenyegető üzenetek miatt.


Nagyon félek, nem szeretnék bíróságra, se a kórházba járni.

2022. jan. 14. 16:13
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Hagynám, hogy elverje. Jót tenne neki. Viccet félretéve, beszélgess el vele és ha nem segít, küldd szakemberhez.
2022. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Két lúzer... csodálatosan megválogatod, hallod! Szakíts és legközelebb célozz 90-es IQ fölé! Meglepődsz majd!
2022. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jó kategória ez? Az életkoron kívül semmi felnőttekre jellemző nincs a kérdésedben. Az ilyen féltékeny állatot az első ilyen megnyilvánulása után otthagynám.
2022. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 harebell ***** válasza:
100%
Szakíts a jelenlegi pároddal, ha ennyire agresszív.
2022. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt ezzel a tesztoszteron vezérelt suttyóval?
2022. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

A baratoddal nem akarod veletlenul kozolni hogy az exed kickboxozik vagy mi?

Biztos nem ugrálna akkor.



Nálunk hasonlo ment.csak ez en exem ugrabugrált nagyon mert vissza akart kapni (miután aljas volt velem es otthagytam, le akarta hozni a csillagokat hogy béküljek ki), a jelenlegi párom közölte vele hogy most először szol neki hogy álljon le, es elöször ő még szépen kér csak...


Aztán exem felmérte ki a mostani barátom(eléggé veszélyes...),és azota ha összefutunk is ugy mer csak velem beszélgetni hogy van koztunk 2 m távolság menet kozben, nehogy meglássanak, hogy valakivel megyek az utcan:D

2022. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Megmondod neki, hogy állítsa le magát, mert különben páros lábbal rúgod ki! Nem olyan bonyolult.
2022. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

"Mit tegyek?"

hagyjad, majd a természet megoldja

ilyen hülyével meg szakíts minél előbb

2022. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom most azonnal szakíts a mostani pároddal. Egy agresszív bunkó, a végén még Téged is megüt.
2022. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!