Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a jelenlegi páromat, hogy leakadjon az exemről?

Figyelt kérdés

Múlt héten kiraktam Facebookra, hogy sikeresen leállamvizsgáztam, az ex barátom pedig belájkolta, mivel jó viszonyban váltunk el, igazából nem is érdekelt, hogy lájkolta, ellenben a jelenlegi barátomat nagyon zavarta, kérte, hogy tiltsam le az exem, oké megtettem.


Viszont itt nem állt le, a fejébe vette, hogy megveri az exemet, és írt neki messengeren, hogy vigyázzon magára.


Amit viszont nem tud az az, hogy az exem grapplingel vagy mit csinál 6 éve, illetve 10 éve boxol, csak mivel nem használja a Facebook-ot annyit, ennek nincsen nyoma, és hiába próbáltam a jelenlegi barátomnak elmondani, hogy én őt szeretem és, hogy fejezze be, nem tudom leállítani.


Félek, ha valóban összejön ez a verekedés, akkor a barátom súlyosabban megsérül.


Mit tegyek? Fizessek az exemnek, hogy inkább ne álljon ki, vagy hogy hagyja magát?


22/L


2022. jan. 14. 16:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Szánalmas az egész párod meg exed részéről is...

Kidobnám ezt is.

N29

2022. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd hogy megverje őt az exed. Amúgy tényleg ez volt a legjobb kan amit össze tudtál szedni? Egy ilyen verekedős sutyerák?
2022. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%

✅ Először is : vagy (2️⃣=tartani akarod a kapcsolatot az exeddel) vagy (1️ = nem) ! Ezt el kell eldöntened először !

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

1️ Ha nem, akkor a pasid megnyugszik, és az exednek ezt el kell fogadnia ! És fel kell hagynia a kapcsolattartással !

2️⃣ Ha igen, akkor a pasidnak le kell győznie a féltékenységét, ebben a BOX-os exed rendkívül jól tud a segítségére lenni :D

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

✅ Ha a 2️⃣-es áll fenn, akkor javaslom szervezd meg a találkát köztük, egy box-teremben. És a többit majd megoldják.

✅ Inkább itt és most (Fejvédő,box-kesztyű használatával) oldják meg, mint valahol az utcán, ahol ezek nem állnak rendelkezésre :)

✅ Ezt le kell játszaniuk, pontosabban a pasinak szüksége van erre. Muszáj megtanulnia, hogy el kell fogadnia a döntésedet, ha te egy sráccal (exe-edel) akarod fen tartani a kapcsolatot, hogy te szívesen tartod az exeddel a kapcsolatot.

✅ Ha most nem tanulja meg (nem kapja meg a nevelő jellegű pofonokat) , hogy bele kell nyugodnia, hogy te srácokkal is tartani akarod a kapcsolatokat, akkor a későbbiekben - ugyan így elő fog törni belőle ez az őrületes féltékenység.

❌ És lehet, hogy akkor sokkal rosszabb következményei lesznek! (pl.késelés)

✔️ Most box-olják le ! (box-teremben)

2022. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ismerős ez a kamutörténet, már volt egyszer.

😂

2022. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Na meg is van, csak változtatott a kérdező a felálláson.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2022. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szervezz le egy találkát, a box-teremben !

Vagy lejátsszák ott és most.

Vagy tényleg csúnya vége lesz.

És járkálhatsz bíróságra.

Plusz a barátod sem fogja olcsón megúszni.

Nagyon csúnyán fog járni.

Ha nem szervezel le egy találkát egy box-teremnél minél hamarabb.

2022. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért akarta laposra verni, mert lájkolta egy posztodat? 😄😄😄 Mondd, hogy ez kamu.
2022. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

Kérd meg az exed hogy tanitsa boxolni a barátodat.

Hozd őket össze havernak.

2022. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szakótabék a mostani pasiddal. Agresszív és értetlen.
2022. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ket csicska

Mit kell a fejüket csinálni

2022. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!