Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tetszem neki ha bambulo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszem neki ha bambulok pl, vagy egy egy arcmimikám, meg ilyen olyan aproságok, akkor valojaban nem szeret?

Figyelt kérdés

Annyiszor meglátom azt a barátomon hogy vmi neki belőlem olyan "érdekes", vagy "égő" rajtam elotte, megesett hogybki is beszélt màr röhögve de mivel ez moatt majdnem kidobtam így belátta hogy ez aljas volt és valojában őt is ki lehetne (mint mindenkit)figurázni, soha de soha nem tesz ilyet velem többé, tisztel, mélységesen bánja.



De attol még benne maradt hogy simán látom rajta ahogy pl kimosolyog mikor bambulok(nem kedvesen mosolyog hanem röhejes neki), meg ilyen apro pici mozzanatok.


Lassan nem merek már előtte önmagam lenni mert ez a mimikám vagy gesztusom is röhejes neki, vagy az, vagy amaz ahogy amot csinálok épp de nem szol rám mert nem akar megbántani udvarias a mosolyait lenyeli, dehát minden rezdülésében olvasok már. Ha pokerarcot is venne fel is, tudnám mit gondol.



Probáltam magam elképzelni a helyébe.

Es ha én valakit viccesnek találok vagy röhejesnek vagy bármi, azt az illetőt (akit magamban valójában gúnyolok), én nem szeretem. Nem lennének felé romantikus érzéseim az biztos csak el lennék vele kb mint egy szobatárssal.


Es akkor magambol indultam ki. Amit nem akarok kivetíteni

Azaz ha en ezt érzem ha vkit kimosolygok, az még nem feltétlenul jelenti azt hogy más is azt érzi ha vkit kimosolyog.


Nem olyanrol van szo hogy azert mosolyogna rajtam mert milyen cuki lennél olyankor. Szabályosan gunymosolyrol van szo amit eltakar, elfolyt, hogy ne lássam



#kapcsolatban gúny
2022. jan. 14. 17:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Szoval valszeg nem szeret?

Vagy létezik ilyen hogy egy szerelmes férfi kimosolyogja a saját párját ez az miatt amit próbál eltitkolni, nehogy a nő orroljon ill nehogy megbántsa?

2022. jan. 14. 17:22
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lényeges ez a kérdés? Nem inkább úgy kéne hangoznia, hogy van-e értelme olyannal lenned, aki mellett nem mersz önmagad lenni és szégyenkezel?
2022. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azert nem merek onmagam lenni mert ha ez arrol szol hogy nem szeretne akkor valoban nem adhatnám önmagam meg magam sem neki.


De ha ettol figgetlenul szeret igy is hogy kozben ez az rajtam meki nem tetszik azaz elfogad ilyennek amilyen vagyok(mint ahogy nekem sem tetszenek benne dolgok de elfogadom vele egyutt), akkor az megint más lenne.

2022. jan. 14. 17:34
 4/13 A kérdező kommentje:
Szoval hol a határ aközött hogy elfogadom a parom a hibáival egyutt, vagy nem szeretem a párom és irritálnak az aprobb hibái is?
2022. jan. 14. 17:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem erről volt szó, hanem hogy gúnyosan röhög rajtad, kifiguráz. Azt hogy szeret-e vagy mennyire csinálja gonoszságból, azt mi biztos nem fogjuk tudni megmondani, mivel nem látjuk mit csinál.


Továbbra sem az a kérdés amit annyira erőltetsz, de a te dolgod, élvezd a kapcsolatot akkor.

2022. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#3: Te mit csinálsz, ha ő olyat csinál, amit nem szeretsz? Kigyúnyolod? Kiröhögöd?

Nyilván nem szeret, és nem is tisztel, de a lukad kell neki. Ha te ennyire tartod magad, akkor ezt kapod.

2022. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De ez errol szol.

Ha gunyosan rohog rajtam= vmit nem fogad el rajtam, nem tetszik neki, hiba bennem neki


A kerdes az hogy szeret es elfogad e ezzel egyutt(akkor merném önmagam adni), vagy nem is szeret es ez miatt van a fókusza a hibáimon.


Nekem eszembe nem jutna a saját páromon gúnyolódni csak ha utálom már, épphogy tűröm magam mellett, vagy akármi

2022. jan. 14. 17:42
 8/13 A kérdező kommentje:

Jo 6#, akkor megint kidobom, megint balhé megint meg akar majd győzni arrol, hogy de a mindene vagyok. Bocsássak meg, meg sírás rívás.


De akkor minek drámázik?

Egy luk miatt? Ott van 100 másik siman kap(nem rossz pasi)

2022. jan. 14. 17:44
 9/13 A kérdező kommentje:

Meg ezzel.megint olyan, mintha a gyengeségemet árulnám el, hogy brühühű kinevettél, nem is szeretsz.

Mintha mindog én lennék a kis szegény csóri akit átvernek és hisztizik



Ezt valahogy másképp kellene lereagálni.

2022. jan. 14. 17:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól még szerethet, hogy vannak dolgaid, amik nem tetszenek rajtad. Szerintem olyan elvakult szerelem, amikor semmi hibát nem találsz a másikon, inkább csak a párkapcsolatok legelején szokott lenni, mikor még nem is ismerik egymást a felek.


Ettől függetlenül elég tahónak tűnik, nemtom hány évesek vagytok, de mintha kamasz gyerekek szintjén lennétek.


Mindenesetre inkább az összképet nézd, ahogy viselkedik veled, abból érzed igazán, hogy fontos vagy-e neki, pl hajlandó érted kisebb-nagyobb áldozatokra, te vagy-e neki az első, mennyire támogató, figyelmes stb.

2022. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!