Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Tudatában vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tudatában vagytok annak, hogyha nem léptek nők felé párkapcsolat kezdeményezése céljából, nagy valószínűséggel egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 21:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

:) 20 éves vagyok, tudom, hogy ez nekik ciki ha így viselkednek, de nekem rosszul esik, hogy ha odamegyek hozzá rendesen akkor paraszt velem, nagyképű, úgy gondolja, hogy mert ő szép úri dáma akkor engem elszól meg hasonlók.

És 10-20 ilyen után azért nekem el szokott egy időre menni a kedvem:S

2010. szept. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

19/N vagyok

Valóban, én nem csajozok, igazad lehet:)


Elhiszem, hogy rosszul esik, még szép:S Tényleg nem tudok mást mondni, mint keresgélj idősebb korosztályba, vagy kezd rockerekkel:D Nem viccelek, én is az vagyok (gót jobban mondva) és az összes lányismerősöm hasonló mentalitású mint én, nem bunkóskodunk, megbecsüljük, ha valaki szépen szól hozzánk, stb.

Ha valami vígasztalhat talán titeket az ez: lehet hogy a nők bunkók, de legalább meg tudjátok magatokat védeni tőlük..nem egyszer jöttem úgy haza, hogy rendesen paráztam sötétbe, mert akik nappal nagy legények, éjszaka mégjobban azok, és nincs fizikai erőm, hogy verekedjek, stb..szóval nekünk lányoknak még félnünk is kell a bunkóktól, nektek legalább ezt nem kell (itt most nem a cigányokra gondolok, fehér fiúk és tudnak olyanokat beszólni, hogy ihaj..) Szóval sötétben csapatba verődve közlekedünk, és inkább taxival megyünk, bár nem olcsó, de biztonságos:S

2010. szept. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A rockerek jó fejek tudom, múltkor is megkínált borral egy ismeretlen rocker:D
2010. szept. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kedves 02:16. Mennyé pszichológusnak. A másik. Sok "lúzer"... khm... ez nem csak azon múlik. Kíváncsi lennék, ha én mennék veled szembe utcán, hányszor kapnál hányingert. Akármilyen kedvesen viselkednék, a menekülés garantált (tapasztalat). Ezek után úgy érzem, én genetikai hulladék vagyok, és mivel természetes kiválasztódás még létezik, ezért én nem keresek senkit, hogy ne adjam tovább a hibás géneket. Ennyi.
2010. szept. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
11%

"Ha valami vígasztalhat talán titeket az ez: lehet hogy a nők bunkók, de legalább meg tudjátok magatokat védeni tőlük..nem egyszer jöttem úgy haza, hogy rendesen paráztam sötétbe, mert akik nappal nagy legények, éjszaka mégjobban azok, és nincs fizikai erőm, hogy verekedjek, stb..szóval nekünk lányoknak még félnünk is kell a bunkóktól, nektek legalább ezt nem kell"


Hát persze! Ne is haragudj, de olyan hülyeségeket írtál! Szerinted egy izomgyuri nem kiverheti azt a bizonyost is egy gyengébből?! Arról nem is beszélve, hogy nem egy esetről hallottam már, hogy a kiscsaj úgy működött, mint valami keresztapa. Ha valaki fiúval baja volt, ráuszította valamelyik bikáját és összeverette.

Szóval gondold át máskor, hogy miket írsz!

2014. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!