Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom tultenni magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom tultenni magam azon hogy nem azt tettem amit szerettem volna, mert a férjem adott egy hirtelen utasítást, és mire észbe kaptam hogy ebbe én is beleszolhattam volna, vagy nem kellett volna azt gondolkodás nélkül kövessem, már késő volt?

Figyelt kérdés
A következő történt: látogatóban voltunk egy rokonomnal, akiket ritkán látogatunk meg, de jól érezzük magunkat a tarsasagukban, kellemesen elbeszelgetunk velük. Rajtunk kívül mások is ott voltak. A többi vendég elindult, de mi meg nem készültünk (legalábbis én így gondoltam). Az unokatesom mondta hogy üljünk meg le, ki kíséri őket. Amikor csak mi maradtunk, a férjem olyan természetesen utasított arra hogy oltoztessem fel a kicsit és induljunk már, hogy még csak eszembe sem jutott hogy esetleg nem kell ezt feltétel nélkül, vagy véleménynyilvánítás nélkül kövessem. Mire az unokatesom visszatért mi már nagyban oltoztunk, és megkérdezte hogy megyünk is? Én mondtam hogy igen. Haza felé az autóban tértem magamhoz annyira hogy szóvá tegyem, hogy igazán maradhattunk volna meg legalább egy fél órát. Egy kicsit beszélgettünk erről, végül a férjemnek állt feljebb, hogy akkor most egész hazáig ezt kell hajtogassam? És azt is mondta hogy szolhattam volna hogy szeretnék még maradni. De annyira indulasra vezényelt, hogy lehetőséget sem adott ezt megbeszelni... Ezt egyszerűen nem értem.. Hogy hagyhatom hogy azt tegyem amit nem akarok.. Miért fagyaszt le engem az ő utasítása? Miért nem tudom ezt megbocsajtani neki? Pedig ha ellenkeznek, az lenne amit én akarok.. De olyan határozottan dontotte el egyedül hogy megyünk.. Mire észbe kaptam már úton voltunk haza felé.. Tudom hogy jelentéktelen dolognak tűnik, de engem ez annyira bánt.. Jogosan haragszom rá? Segítsetek kérlek..

2022. jan. 16. 00:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Magadra haragudj.

Vagyis ne.

Vond le a tanulságot.

Lassíts. Ha javasol valamit, ne válaszolj azonnal.

Gondold át, és csak utána, amikor döntöttél, hogy TE

mit javasolsz.

2022. jan. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Lehet a férjed is csak olyan automatikusan mondta, meg gondolta természetesnek, hogy ti is indultok, mint amilyen automatikusan te hallgattál rá.


Miért kell abból drámát csinálni mert egyszer azt csináltad amit férjed mondott?


Ne sértse már ennyire az önérzetedet, hogy egyszer nem te irányítottál.

2022. jan. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#1 köszi, teljesen igazad van. Sokszor annyira automatikusan teszem azt amit ő mond, vagy teszek úgy ahogy ő szeretné.. Meg kell tanulnom elsősorban azt figyelembe venni, ami nekem jó. Olyan mintha félnek bármit is másképp tenni mint ahogy azt ő elvárja.. És ez nem az ő hibája, hanem az enyém..
2022. jan. 16. 01:22
 4/26 A kérdező kommentje:
#3 Az a baj hogy nem most az egyszer tettem azt amit ő akart, ez nagyon gyakran megtortent. És ha egy nő ilyen, azzal a férfiak vissza is élnek. Hogyha meg utána hangot adok a véleményemnek, az már dráma.. Gyakran raebredek erre, mégis nehéz változtatni az alaptersmeszetemen. Gyűlölöm azt ha valaki elnyom..
2022. jan. 16. 01:28
 5/26 A kérdező kommentje:
#6 te egy alfahím vagy? :)
2022. jan. 16. 01:51
 6/26 anonim ***** válasza:
18%

"Hogy hagyhatom hogy azt tegyem amit nem akarok"


Ezzel a hozzáállással örülj, hogy még házasságban élsz.

Egy házasságban (párkapcsolatban) számtalanszor kötünk kompromisszumot, engedünk a békesség kedvéért, vagyis azt tesszük, amit nem akartunk.

2022. jan. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem gyűlölöd, ha elnyomnak. Akkor nem ez lenne a zsigeri reakciód.
2022. jan. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, van arra általad tudatosan felidézhető múltbeli példa, hogy ellentmondtál a férjednek, és iszonyatos veszekedés vagy az ő részéről feléd iszonyatos leb*szás lett a vége?
2022. jan. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

Amit a férjed mond az nem utasítás, hanem javaslat


Ő indulni szeretett volna, erre neked lehetett volna mondani, hogy még maradni szeretnél


Ne haragudj rá, legközelebb mondd ki bátran mit szeretnél


Ha állandóan figyelmen kívül hagyja a te akaratod, na akkor baj van, de ha nem szólsz neki, akkor utólag ne haragudj érte

2022. jan. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
6%
Minden nő szubmissziv, szófogadó és alárendelt, nem csak az ágyban hanem a való életben is.
2022. jan. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!