Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Négy éves kapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy éves kapcsolatban a párunknak mondunk olyat h kivel feküdnénk le gondolkodás nélkül?

Figyelt kérdés
Tegnap az élére értelmével este kicsit iszogattunk. Volt egy feszültség köztünk, tehát nem romantikából, talán inkább feszültségoldásként. Kicsit erősebb szalonspicc állapotában azt mondta(témába vágott) , hogy vannak, akikkel gondolkodás nélkül lefeküdne még űgy is, hogy én vagyok. Hírességekről beszélt, és mutatott is egy Tik-tok sztárt példának, és közben mondta h nézzem milyen helyes, micsoda kocka has,stb. Hozzáteszem, amikor ismerkedtünk annak idején, mondta hogy volt egy pár egyéjszakása, mert a 10\10-es hapsikat nem hagyta ki. Ezt később kettőre csökkentette, ezeket is érzelmi válsággal magyarázva. Nem ez a lényeg, ehhez sok közöm nincs.De ettől a mostani megjegyzésétől befordultam és összevesztünk. Példálózott, hogy Eva Longoriát szerinte én sem hagynám ki. Jó erről elmélkedni, de ha hiszitek ha nem, kihagynám. Ma reggel azt mondta h hülye vagyok, túlpörgetem, ez csak egy játék volt, és ha oda kerülne a sor(elméleti sík), akkor nem tudja mi történne, lehet h akkor már nem akarná. Délután munkából már azt írta, semmiképp nem tenne ilyet velem. De ezt már szerintem csak kárenyhítésnek szánta. A kérdésem, hogy valóban én pörögtem ezt túl, mert én ebből azt láttam h van akivel félredugna. Vagy esetleg jogos a bánatom hogy ilyeneket mondott?Főleg hogy másnap józanul is csak hogy nem biztos hogy megtenné? Fiűk és lányok véleményét is szeretném. Középkorúak vagyunk egyébként.

2021. szept. 29. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Fogalmam sincs, hogy lehet valaki ennyire egyszerű érzelmileg, hogy nincs jobb témája a PÁRJÁVAL, minthogy kikkel feküdne le... Iszonyatosan sértő, én szakítanék is.

De ez a szituáció egy kicsit furcsa nekem, főleg, hogy a nőket is felhozta, hogy biztos te sem hagynád ki. Talán nyitott kapcsolatot szeretne, és így próbálta felvezetni?

2021. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Régen a tini ismerőseimnél láttam ilyet, hogy a srác arról beszélt a barátnőjének, hogy a csaj kinek kapná be, miközben az ölében ült. De ők poénnak vették az egészet, nem csináltak ebből nagy ügyet.
2021. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Velemenyem szerint az teljesen normalis, ha masokrol azt gondolja, hogy helyes vagy jol nez ki, de olyat sose mondanek a paromnak, hogy massal fekudnek le, ez egyaltalan nem oke.

Az pedig eleg gyanusan hangzik (mint ahogy te is eszrevetted), hogy jozanul is azt mondja, hogy nem biztos, de LEHET, hogy megtenne.

2021. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyesnek mondom, nem ez volt a témánk, másokról is beszélgettünk, innen kanyarodott ide a dolog. Írjátok a véleményeknél h ki fiú és ki lány.
2021. szept. 29. 16:05
 5/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, lany.
2021. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem mondanék ilyet a páromnak, hogy bárki hírességgel lefeküdnék. És fordítva bennem is összetörne valami, ha ő ilyet hozna fel.
2021. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát haver, te kifogtál egy ribizlit... Kettő egyéjszakás. Na persze. Meg a 10-es palikat nem hagyja ki....
2021. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Ne pontozzatok le, de ez olyan hogy mindenki tudja hogy sose jönnek össze:D


Mondjuk én annyiban módosítanám, hogy az engedélyével:D


Nem tudom (nő vagyok) számomra ez csak játék és én nem venném komolyan ha hírességekről beszéltek. Elméleti sík. Ha a szomszéd Józsira mondaná a csajod, na az már talán problémásabb, hisz tudod hogy van rá sansz. Vagy lehetne.


De a legtöbb embernek (nekem sem) csak nagyobb a szája. Ha bekopogtatna holnap hozzátok x híresség, kétlem hogy valóban szobára menne vele.

Szóval szerintem ne vedd komolyan. Legalábbis én ilyesmit nem tudok komolyan venni.

2021. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Az ok, hogy úgyse jön össze soha. Én vőlegényem is követi facén Jennifer Lopezt - tisztában vagyok vele, hogy bejön neki. Mégse vágja az arcomba, hogy de megdugná.
2021. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez mar nalunk is volt tema. Neki a favorit az Shakira :D nekem meg Hero Fiennes Tiffin. De nyilvan egyikre sem fog soha sorkerulni. Mi nem sertodtunk meg ezen. Mindenkinek van ilyen hiresseg szerintem akivel ha lenne lehetosege azonnal legekudne.
2021. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!