Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen fajta gondolkodás ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta gondolkodás ez?

Figyelt kérdés

Barátnőm házasságot és gyereket akar ( ez az álma) amiről tudtam is és én is akartam ha úgy alakul.


Együtt vagyunk 6eve, de mostanában kijelentette hogy gyereket akar és lesz.rja hogy én elveszem e vagy sem de gyereket akar..


Én nem érzem se késznek magam se alkalmasnak azt hogy most legyen gyerek..


2021. nov. 22. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
6 év rengeteg idő. Hány évesek vagytok?
2021. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy nála "bekapcsoltak" ezek a hormonok, erre készülj, valószínű hogy zaklatni fog a témával. Viszont, az hogy 6 év alatt még nem álltál készen, valószínűleg nem is fogsz. Hisz már az érzelmek lecsillapodtak, nincs lángoló szerelem. Nem fog az ég világon semmi se arra ösztönözni, hogy neked is kell. Ilyenkor szokott az lenni, hogy egy hosszú kapcsolatban se házasság se gyerek, majd jön egy szakítás, és az új menyecskét azonnal elveszi a férfi, és úton is lesz a baba.
2021. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Kapuzárási pánikolós fajta
2021. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem érthető,hogy a nő ennyire türelmetlen. Anno exemmel 5 év után egy összeköltözést sem sikerült össze hozni. Elhagytam, rá pár hónappal lett új párom. Összeköltöztünk 2 hónap múlva. Fél év múlva házasság és terhes lettem. Még "csak" 4,5 éve vagyunk együtt,de már szinte mindent megvalósítottunk. Boldogok vagyunk. Szerintem,ahol ennyire húzzák halasztják a dolgokat és az egyik fél nem érzi úgy, hogy készen áll rá ott valami nagy probléma van mégha akkor nem is érzik úgy. Szerintem vagy vágj bele,ha szereted a nőt vagy hagyd el. Ha egy nő gyereket akar már ennyire görcsösen ott vagy meg kell adni neki,amit szeretne és helyt állni az apaszerepen vagy elhagyni és megadni az esélyt neki, hogy mással gyereke lehessen.
2021. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kifut az időből. 6 évet raboltál el a legtermékenyebb éveiből. Lassan 30. Szól a vészcsengő, hogy ha gyereket akar, akkor most, azonnal. Te meg egy gerinctelen, önző pöccss vagy, aki még mindig nem tudja őszintén megmondani annak a buta nőjének, hogy nem akar gyereket.

Ő is rájött, hogy te nem igazán akarsz, de úgy van vele, hogy annyira nincs ellenedre, ha még mindig együtt vagytok. Neki meg már nincs újabb 6-8 éve másra, hogy kiderüljön, az se akar gyereket. Inkább most, aztán majd megszereted, ha ott lesz.


A te gondolkodásod is elég érdekes. Évek óta tudod, hogy nem akarsz tőle semmit. Nem hogy nem szereted, de egyenesen ki nem állhatod. Szex évek óta nincs. Mi ebben a jó neked? Ennyire élvezed, hogy tönkreteszed? Jó nézni, ahogy szenved?

Ne aggódj, te is fogsz majd nyögni, mikor ott a gyerek, anyád meg bele fog bolondulni az unokába.

2021. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen nő. 6 évet rád áldoz a nagy semmiért, gratulálok neked..
2021. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldd el.
2021. nov. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!