Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kontrollmániás lennék?

Figyelt kérdés

A barátnőm egyetemista, és egy nagy albérletben lakik, több szobával, ahol van 4 lakótársa, mind férfi (mindenki külön szobában). Én egyedül élek, és vizsgaidőszakban nálam lakik (nem vizsgaidőszakban azért nem, mert az albérlet közel van az egyetemhez), az utóbbi időben már kvázi odaköltözött.

Mivel vizsgaidőszak van, pang az albérlet, mindenki otthon van. Most viszont a lakótársak visszamentek pénteken, és a barátnőm azt mondta, hogy a pénteket nem velem tölti, hanem visszamegy hétvégére az albérletbe, hogy velük legyen, mert nem látták már egymást hetek óta. Nyilván elengedtem és nem tettem szóvá, de nagyon zavar, főleg amiatt is, mert régóta beszéljük, hogy mennyi mindenre nincs időnk közösen. Kontrollmániás lennék amiatt, mert ez zavar és rosszul esik? Téged zavarna?


2022. jan. 16. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Szóval 4 pasival lakik, egyedüli lányként. Ráadásul most sem veled akar lenni, hanem velük.


Én ezt nem tűrném el. Már régen egy albérletbe kellene laknotok.

2022. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem kontrollmánia, sima éretlenség.
2022. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

"elengedtem"

Nem vagy az apja vagy anyja, ő pedig nem gyerek.

Egy hétvégét sajnálsz tőle a barátaival?

2022. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem éretlenség, te sem örülnél annak, ha a pasid 4 nővel lakna együtt, és velük akarna lenni nem veled. Tudod, hogy így van ne tagadd.
2022. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
#2-nek szólt a 4-es válaszom.
2022. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Ez nagyon bizarr.
2022. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noren1989 ***** válasza:
35%

Figyelj, a lényeg mindig, h:


Te dugd meg utóljàra!!!

2022. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Mi a fő probléma?

Nem töltötök együtt elég időt vizsgaidőszakon kívül?

Vagy az hogy kikkel lakik együtt?


Mindkettő erthető, de gondolom normális albit normális emberekkel találni ami árban sem túl húzós, nem olyan egyszerű. En is jártam és járok is egyetemre csak en otthon tudok lakni, mert 15 perc autóútra lakom, de azért látom másoknál, hogy nagyon nem egyszerű.


Vagy az együtt töltött idő mennyisége? Azt viszont könnyebb orvosolni, de ehhez le kell ülni megbeszélni.

2022. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
de ha vizsgaidőszakban veled van, akkor miért nincs elég időtök?
2022. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
#9 vizsgaidőszak a tanulásról szól, az ember nem annyira ér rá mindeféle programra stb.
2022. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!