Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik hosszú (min. 4 éves),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hosszú (min. 4 éves), komoly kapcsolat után úgy döntöttek, hogy szakítanak: mi volt a szakítás oka?

Figyelt kérdés

A bonyolult szakítási történetekre vagyok kíváncsi. Amikor nem megcsalás, sok veszekedés, toxikus viszony miatt megy tönkre egy kapcsolat, hanem valamilyen bonyolultabb életkörülmény, életszemléletbeli különbség, stb. miatt lesz vége egy kapcsolatnak.


Nálatok hogyan/miért lett vége? Köszönöm, ha meséltek!



2022. jan. 18. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

6os, és összejöttél azzal akibe akkor beleszerettél?


Nekem hasonló a sztori, azért ért veget a kapcsolatom, mert eleve nem voltam szerelmes, csak jól éreztem magam az illetővel, inkább barátok voltunk. Azt hittem, már x idősen ez is oké, és akkor így fogok leélni egy életet. De mindig hiányzott valami, szenvedtem a szenvedély hiányától. És végül már tarthatatlan lett és szakítottam.

Más problémák is voltak, pl.ígérgetések, amikből nem lett semmi. Nem haladtunk semerre sem.

2022. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
11-es, igen, össze :). Már a vőlegényem.
2022. jan. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Szuper, grautulálok :)
2022. jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%

Mi a kapcsolatunk 4.évében

össze, s bár látszott nem úgy viszonyul a környezetéhez mint mutatta. Vártam Vártam mert nem akartam egyből emiatt szakítani időt adtam..hiába szóltam emiatt többször.


Aztán jött a hízás amire először szépen majd miután a doki szava se hatott h ha babát akar ( ez volt a vágya) kezdjen el figyelni a súlyára mert a mostani tünetek rosszabbodnak se hatott így már nem érdekelt milyen hanggal szóltam a súlya miatt..nem értettem miért nem lép hisz ott voltak a tünetek,a szülés veszélyesebb, na meg volt vékony a mennyivel jobb a kozerzete, de nem hatott semmi sőt 1x azt mondta majd talál olyat akinek úgy is tetszik.. nem azt mondom h extrém kövér lett,de +16kg nagyon látszik rajta..


Nehezen egyezteti össze azt a kevés otthoni teendőit a munkáival mert amikor otthon van és mondjuk szabin van akkor se foglalkozik semmivel de amikor szólok h segítsen v csinálja meg ezt v azt az a válasza h nincs ideje ..pedig ügyintézni való nincs a házimunkával én foglalkozok pedig én is dolgozok.

De nálam nem az az első h állandóan az alvás és a mobilozas az első


Hát nálunk ezek vezetnek elhidegüléshez és lassan a végéhez.. 34f

2022. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
Négy évig voltunk együtt és csodás kapcsolatunk volt. Egyszerűen "elfáradtunk" egymás mellett. Túl fiatalon jöttünk össze, egymás mellett nőttünk fel gyakorlatilag, és mire elértük azt a kort már két különböző ember voltunk. Túl hamar éltünk meg hatalmas dolgokat. Óriási szeretet volt köztünk, de már nem volt meg az a lángolós szerelem a sok különbözőség miatt. Végül ő elégelte meg, de közös megállapodás alapján szakítottunk. Szeretetben váltunk el és nagyon bántuk, hogy vége lett. Ha később találtunk volna egymásra, valószínűleg nem ez lett volna a vége.
2022. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!