Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Hogyan vegyem rá hogy fejezze be?

Figyelt kérdés
A párom akit szeretek imádok és akivel mindent meg tudok beszélni (kivéve ezt az egy dolgot) füvet szív. Már nem tudom hányszor kértem 1 év alatt hogy hagyja abba mert nem tesz jót se neki se nekem ha ezt csinálja és ha gyereket szeretnénk ez nem jó példa de semmi. Valamelyik este meg is bántott mert el mesélte hogy az előző mint kiderült menyasszonya miatt ( aki meg csalta más pasi gyerekével lett terhes és le lépett) 9 éven át nem szívott. Szerintetek ezek után hogyan vegyem rá hogy fejezze be?

2022. jan. 20. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Sehogy.. de mi a baj a fűvel?

Ha csinálja és zavar akkor kérd meg hogy ne otthon tegye.

2022. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nyilván ha abba akarná hagyni érted akkor már megtette volna az első kérésedre. Vagy elfogadod, vagy keresel mást.
2022. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van lehet túl reagálom a dolgot. Csak engem úgy neveltek hogy a fű az egy drog drogozni meg nem elfogadott dolog. De tudom egy csomó helyen már legális. Itt inkább az esik rosszul szerintem hogy más miatt abba hagyta miattam meg nem is töri magát.
2022. jan. 20. 18:12
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg nem szabad lenni hagyni, el kell vinni/mennie egya ddiktológiára. Beteg az ilyen, az agya leginkább, és mégbetegebb lesz, ha folytatja.
2022. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Más miatt abbahagyta, aztán mégis mi lett a vége - na ezért nem fogja most, nem pedig azért, mert őt jobban szerette vagy bármi. Nem rólad szól. Ha lusta, motiválatlan semmirekellő lesz belőle a fű miatt (vannak emberek, akikre így hat), akkor érthető a kiakadás, de ha normálisan él és időnként ezzel lazít, akkor nem csinálnék belőle ügyet. De ez én vagyok, mindenkinek joga van megszabni, hogy neki mi fér bele és mi nem.
2022. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Sima láncdohányossal se bírnék együtt lenni. Néha én is füvezek, de aki rendszeresen csinálja, azt én se tudom elviselni.

Tudtad, hogy ennyit szív, amikor összejöttetek?

2022. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

#3

"Igazatok van lehet túl reagálom a dolgot."


Ezt csak az első írta.

Mire a többes szám?


Már keresed a mentséget?

Nincs.

2022. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudtam nem ismertem ezt az oldalát amíg össze nem költöztünk akkor jött a meglepetés. De azt állította csak szombatonként szokott sajnos nem így van. Hétfőtől vasárnapig neki mindig szombat van.
2022. jan. 20. 19:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy függő embernél max ezüstérmes lehetsz, tudod ugye?
2022. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Azt mondod rossz, de nem írsz semmit se.

Van aki úgy használja a füvet, mint a tibeti jogik a meditációt.., burtális nagy elme turbónak.


A milliónyi jó hatásáról, amiért semmit se kell tenni, már ne is beszéljek...


Mitől rossz példa? Mit csinál a párod? Mondj konkrétumot.



Az elég szomorú, hogy egy hulladék miatt lerakja ha kéri, de miattad nem.

Na ez már kib@szott rossz dolog, de ennek meg semmi köze a fűhöz. Akármilyen más szokás is lehetne.


Egyáltalán szokás ez nála? Ha valaki 9 évig nem szív, az már elég messze van a függőségtől.

2022. jan. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!