Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Hogyan vegyem rá hogy fejezze be?

Figyelt kérdés
A párom akit szeretek imádok és akivel mindent meg tudok beszélni (kivéve ezt az egy dolgot) füvet szív. Már nem tudom hányszor kértem 1 év alatt hogy hagyja abba mert nem tesz jót se neki se nekem ha ezt csinálja és ha gyereket szeretnénk ez nem jó példa de semmi. Valamelyik este meg is bántott mert el mesélte hogy az előző mint kiderült menyasszonya miatt ( aki meg csalta más pasi gyerekével lett terhes és le lépett) 9 éven át nem szívott. Szerintetek ezek után hogyan vegyem rá hogy fejezze be?

2022. jan. 20. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%

Milyen rendszerességgel csinálja?

Ha sokszor inkább csak próbáld megkérni hogy tegye ezt ritkábban.

2022. jan. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten zavarna, ahogy minden addikció.

Az meg simán beleférne, ha neki ez lenne ALKALMANKÉNT a lazítás.

Férjemnek nagyon régi a baráti köre, minimum 25 éves (már mi sem vagyunk mai csirkék, az említett társaság tagjai is 40-50 közöttiek), évente egy alkalommal összejárnak hosszú-hétvégére és nyilván ezen kívül is mennek ide-oda városon belül havi 1 alkalommal általában.

Ezen alkalmakkor közülük 3-4 is, szokott füvet szívni, tisztességes, sikeres családapák, van aki 3 gyerekkel, nem változtat ez semmit, ha lerészegednének, mennyivel lenne jobb? amíg ez havi 1-2 alkalomban kimerül, engem nem érdekelne különösebben, otthon nem csinálja egyikük sem.

A férjem például sörözik. Ez a hétköznapokban úgy fest, hogy elfogy kábé heti 1-2 doboz, vagy kisüveges, minőségi sör, és pár havonta, meg amikor lazítanak, akkor több, de akkor sem részegedik le, vagy hasonlók, ergo kulturált keretek között, nem függőségben fogyaszt alkalmanként alkoholt. Kinek mi. Én nem látom egyikőjükön sem, hogy ez befolyásolna bármit is, van köztük építész, közgazdász, mindenféle, többen közel 20 éve házasok, de legalább 10+.

Így azt mondom, amivel kezdtem, a mennyiség számít.

Van olyan "élvezeti szer", ami egyáltalán nem tolerálható nekem, a kokaint és hasonlókat akár csak alkalmilag fogyasztó is ilyen és még sorolhatnám a végtelenségig, de az amúgy addikciót okozó szerek közül az alkohol és a fű kis mértékű, rendszertelen, alkalmankénti fogyasztása nem zavar. Egy kedves jóbarátom elszív havonta, változóan 1-2 alkalommal egy szál füves cigit, viszont ezen kívül teljesen absztinens, még egy pohár sört se iszik soha, sportol, teljesen normális, rendezett élete van. Nem szokott rá 20+ év alatt sem, hogy ennél nagyobb mennyiséget fogyasszon, ha romlana a tendencia, az már más tészta volna, ez meg szerintem nem ártalmasabb, mint az, ha valaki heti több alkalommal mennyiségileg sörözik, csak kevésbé elfogadott.

Kérdező, ha hétfőtől vasárnapig tolja, akkor az komoly függőség és nálam nem elfogadható, pedig elég liberális szemléletem van úgy általában.

2022. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A fő probléma az hogy folyton mindenhonnan késik, mindig mindent el felejt. Azért siet haza hogy le üljön cigizni.
2022. jan. 21. 11:23
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

"Azért siet haza hogy le üljön cigizni."

Kár, hogy nem azért, hogy veled legyen.

Neked ebben mi a jó?

2022. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!