Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodik hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik hozzám ennyire? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 3 évvel ezelőtt randizgattam 1 hónapig. Aztán minden ok nélkül elkezdtünk elhidegülni ezalatt az 1 hónap alatt. Keveset találkoztunk a munkánk és a távolság miatt. Egyik nap pedig letiltott instán és egy másik profilról láttam,hogy azért mert egy másik lánnyal rakott ki egy olyan képet mintha együtt lennének. Elküldtem neki a képet es annyit irt hogy azt gondolok amit akarok majd rá 1 napra megírta hogy nem akar tőlem semmit és fejezzük be ezt az egészet.

Tavaly év elején újra elkezdtünk beszélgetni. Tényleg láttam rajta hogy megváltozott és hogy megbánta az egészet,viszont egy probléma volt. Ő úgy irogatott nekem hogy volt barátnője… Úgy akart velem talalkozni hogy kozben volt valakije. Minden alkalommal megmondtam neki hogy en igy nem akarok vele talalkozni. Persze mindig probalkozott hogy hatha egyszer beadom a derekamat. Utana jott az hogy elkezdett a farkarol kepeket kuldeni ugy hogy nem kertem.

En nem egyszer elkuldtem melegebb eghajlatra es ilyenkor le is nyugodott max 1-2 honapig. Addig nem is irt. De utana ujbol elokerult. A baratnoje kirugta mert megtudta hogy miket irogatott nekem amit teljes mertekben megertek. Miutan szingli lett megvaltozott. Minden talalkozott o kezdemenyezett,de o is mondta le. Volt hogy “beteg “lett,kozben lattam hogy instara kirakta hogy eppen itt van meg ott van. Kevesebbet is írt már ezert nekem ebbol az egeszbol elegem lett,es megint elkuldtem ot hogy ne keressen. Persze megint nyugton volt aztan elokerult hogy menjek el vele valahova inni. Ebbol az ivasbol mozi lett ahol ram mozdult. Mondtam neki tobbszor is hogy ne csinalja de o akkor se hagyta abba.. Mozi utan azt akarta hogy nala aludjak de nemet mondtam neki.

Ezutan azt mondta hogy talalkozzunk meg tobbet de semmi nem lett ebbol. Pedig meg is beszeltunk egy talalkozot de semmit nem irt hogy most akkor ra er e vagy sem. Helyette egy masik csajjal volt akkor. Mint kiderult most januarban osszejott azzal a lannyal akit az elobb emlitettem. Rosszul esett hogy azzal a lannyal majdnem minden heten talalkozik es ra van ideje velem meg 1 ev alatt 1-szer talalkozott mert elmondasa szerint nagyon elfoglalt.

Teljesen osszezavar ez az ember. En nem szeretnek tole semmit es ezt nagyon sokszor elmondtam neki de nem erti meg. Most is hogy egyutt van ezzel a csajjal igy is neha ir nekem es nem erdekli hogy nem irok neki vissza. Olyan mintha lepattanna rola hogy nem akarok tole semmit. Soha nem szexeltunk csak a moziba nyult hozzam es ennyi.

Talan azert nyomul mert zavarja az egojat hogy engem nem kapott meg az ágyába es ezert probalkozik? Ti mit csinalnatok?


2022. jan. 22. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ragaszkodik hozzád, csak egyszerűen meg akar egyszer dugni. Nem akar semmi többet töled. Tiltsd le és probléma megoldva
2022. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a kérdés te mit akarsz. De ha elfogadsz egy jó tanácsot, téged is szét fog csalni, ha összejöttök, meg másoknak fog küldeni képet a farkáról.

Amúgy is, nekem már ott off valaki, hogy elküldi a farkát kéretlenül.

2022. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es addig fog probalkozni amig nem sikerul neki legalabb egyszer megdugnia? Vagy egyszer feladja?
2022. jan. 22. 19:19
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Nem akarok most mar tole semmir. Szeretnem elfelejteni es lezarni ezt az egeszet. Pont emiatt mert nem bizom benne
2022. jan. 22. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után feladják amúgy, de ha látja, hogy vevő vagy rá, (értsd: visszaírsz neki és reagálsz a sz*rjaira) addig nem fog leállni szerintem, ha a makacsabb fajta. Tiltsd le mindenhonnan, ha elmegy odáig és csinál új profilt azt is tiltsd le, ne reagálj az üzeneteire, szakíts meg vele minden kapcsolatot, és ha nem pszichopata, akkor egy idő után le fog állni.
2022. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyenekre kar időt pocsekolni, teljesen komolytalan. De te sem lehetsz valami komoly csaj, basszus, egy ilyen idiótát már akkor le kellett volna tiltani, nem még kattogni rajta, hogy mit akarhat…
2022. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Röviden és tömören: hát persze. Amikor ott volt neki a csaj, akkor szart rád. Utána szakítottak, egyből meg tudott találni. Utána megint dobott. Teljesen a nincsló, jó a szamár is.

Véleményem szerint hiba volt vele elmenni moziba.

Hidd el, amíg végleg ki nem adod az útját, addig szórakozni, játszani fog veled.

Az ilyen szarházit ki kell végleg iktatni az életedből, akárhogy hízeleg!


Velem is volt ilyen. El akartam hívni a csajt valahová, ő lerázott, hogy nem akarja hogy túl jóban legyünk. Ekkor ejtettem, nem kerestem többet, ő sem engem.

Pontosan két év múlva előkerült a semmiből, és ő hívott ugyanoda, ahonnan két éve elküldött.

Csakhogy akkor én már fél éve jártam egy csajjal akivel aztán tarós kapcsolatom lett.

Nem maradt más hátra, minthogy a hirtelen előkerült telefonálót elküldtem. Azóta nem tudok róla semmit.

Szóval így kell ezt csinálni.

Kívánom, hogy talákd meg azt, aki elfogad és megbecsük téged!

2022. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző

Elnézést a mellégépelésekért

2022. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Csak be akar jutni a bugyidba, ne nézz bele többet. Mondjuk ha annyira zavarna, akkor simán csak nem írnál neki vissza soha többet vagy letiltanéd, szóval nem igazán értelek.
2022. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!! Mindenkinek igaza van. Talan azert nehez elengednem mert o volt a legelso fiu akivel randizgattam amikor meg 18 voltam.
2022. jan. 23. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!