Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már szakítas gyerekter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már szakítas gyerektervezés miatt?

Figyelt kérdés

Nálunk ez okoz gondot.

Mindketten úgy kezdtünk a kapcsolatba h gyereket is szeretnénk majd. De aztán telt múlt idő és nem történt lépés a kapcsolatban és éltünk a mokuskerékben, csak az össze költözés történt meg.


Viszont a gyerekkérdés mostmár napi téma és hiába úgy indultunk neki h akarunk sajnos még mindig nem érzem h " na most itt az idő" èvek után sem..


Volt már hasonló kapcsolatod ahol évek múlva ezért lett vége?


2022. jan. 23. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen! En ezért szakitottam anno exemmel! Persze sirt, hogy "oke legyen gyerek", csak maradjak vele! A-aaa! En olyannak nem szulok, aki nem szivbol akrja!
2022. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Szakítani kell, ha az egyik fél nem akar.

Nem szép dolog húzni a másik idejét egy olyan dologgal kapcsolatban, amiben nem létezik kompromisszum.

2022. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
93%

Igen,nàlunk is ez volt.


Màrh ő nem akart, én igen.

A dolog pikantériàja, h én vagyok a férfi, ő meg inkàbb elment abortuszra.

2022. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Akivel nem éreztem azt pár hónap után, hogy jöhet a gyerek, azzal utólag belegondolva nem is volt erre alkalmas a kapcsolat, és szakítás is lett a vége. Igaz, hogy más miatt (is) szakítottunk.

Amikor a férjem megismertem, ott már pár hét után se éltem volna meg tragédiaként, ha becsúszik egy terhesség. Pár hónap után már azt éreztem, hogy tőle szeretnék gyereket, hogy mindig legyen velem belőle egy kis része, egy kicsi ő, ha bármi történik. Ő is ezt érezte. Egy évvel később meg is kért, következő nyáron volt az esküvő, és szerencsére egyből sikerült teherbeesni. Azóta három gyerek van, a legnagyobb lassan felnőtt, tehát nem mondhatom, hogy elkapkodtuk a házasságot, rossz vége lett. Sőt...

A mai napig megsimogatja a lelkem, mikor őt látom valamelyik gyerekben. A mosolyát, a mozdulatait, a hasonló vonásokat.

2022. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

3-as, ez mind szép, de nem lehet hogy azért félt a gyerekvállalástól mert nem érezte azt, hogy részt akarnál venni benne hosszútávon?


Tudod... etetés, fürdetés, pelenkázás, altatás...

Hajlamosak a férfiak megfeledkezni arról, hogy egy gyerek érkezése hatalmas felelősséggel és rengeteg feladattal párosul.

Úgy könnyű gyereket akarni, hogy más viseli gondját 0-24-ben.

2022. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
0%

Inkàbb az alkoholfogyasztàsom miatt nem akarhatta,meg így utólag valszeg azért, mert ugródeszkànak kellettem csak.


Gyereknevelésben meg 13évesen is aktívan vettem részt, szóóval ez annyira nem talàlt.


Ennek ellenére köszönöm kérdésed.

2022. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Nálam sokszor azért mert szülni akart én meg nem akartam gyereket
2022. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

“Volt már hasonló kapcsolatod ahol évek múlva ezért lett vége?”


Nemcsak emiatt, de benne volt ez is. Alig egyetemistaként voltak olyan kijelentései, hogy “otthagyod a sulit, szülsz, háziasszony leszel”. Szeretem a gyerekeket, plusz szerintem elég sok lesz később - de ehhez kell a megfelelő partner. Végülis a megérzéseim jók voltak, mert néhány hónappal később vége is lett a dolognak. El sem tudom képzelni, mi lett volna, ha nulla munkatapasztalattal, nulla végzettséggel kitett volna annak, hogy egyedülálló anya legyek. Pláne, hogy összekössem vele az életem egy gyerek által és sosem tudjak megszabadulni tőle…


Szóval ezt csak amiatt osztottam meg, hogy nem kizárólag a nők tudnak zsarolni ezzel a dologgal egy kapcsolatban.

2022. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

6

👏👏👏

Tehat alkesz vagy, de azért szuljon gyereket a nő....ahha....


Hogyne!

2022. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Szakítottam ezért, de nem vártam éveket. 30 alatt akartam az első gyereket, és nagy családot akartam.

Az unokatesóm akkor hülyének nézett, hogy ha mindenkit kidobok pár hónap után, sose lesz családom. Ő nagyon szeretne gyereket, és évek óta vergődik egy haldokló kapcsolatban. Azt hiszi, hogy esküvő után automatikusan rendben lesz minden, és jöhet a gyerek. Nem látja be, hogy ha a pasija 5 év után nem kéri meg, akkor nem is fogja. Szerintem már direkt provokálja a pasija, hogy elhagyja, de szegény még mindig inkább tűr. Lassan 30, és attól fél, kifut az időből. Egy ideje már erőlteti a lánykérést, és nem is szed fogamzásgátló, hátha becsúszik a gyerek. Közben teljesen belebetegedett. Egyfeszt azt nézi fb-on, ki ment férjhez, kinek van gyereke, ki terhes, és elkezd nyomozni, hogy mi lehet a baj a kapcsolatukkal. Nem képes megemészteni, hogy más boldog. 0-24 ráfüggött a mobiljára.

2022. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!