Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megdértődik ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megdértődik ha nem írok neki napközben. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Elég sok dolgom szokott lenni, főzök, takarítok, dolgozok, tanulok, és nem mindig érek rá telefont nyomkodni

Ha a páromat nem keresem napközben, akkor megsértődik es a fejemhez vágja, hogy ennyit ér ő nekem meg úgy érzi, hogy leszarom őt. Ha van időm mindig írok neki


2022. jan. 23. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hány évesek vagytok? Mert gimiben ki szokták nőni ezt az emberek és felnőnek.
2022. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én is szeretek napközben chatelni, de mivel van munkám meg úgy eleve életem, ezért nem tudok mindig és nem is várom el. Ha egyáltalán nem írnál neki semmit se, csak este 10-kor egy mondatot, az gáz lenne, akkor jogos. Ha ebédszünetben, vagy úgy kb 2-3 óránként tudsz a kérdésére válaszolni, aztán ha szabad vagy teljesen, akkor összefüggően beszélgetni, akkor annak elégnek kéne lennie. Meg persze találkozóból is az a jó, ha nem heti 1-2 óra van.
2022. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért csábitottál el 14 év alatti fiucskát? (Még a végén meg is büntethetnek érte!)
2022. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok az a nonstop irogatos, de akarmennyire is elfoglalt az ember addig lehet irni annyit a masiknak mikozben kavarod a kajat, hogy hogy telik a napod? Szerintem a mai vilagban senki nem hiszi el, hogy neked nap kozben egy percre sincs a kezedben a telefonod. (Aztan lehet, hogy te vagy megis a kivetel)

Amennyiben nem azt varja, hogy

folyamat vele beszelj addig ertheto a parod is, hogy amig pl facebookozni tudsz meg hireket olvasni, addig neki par orankent nem tudsz egy sort irni, ergo nem vagy ra kivancsi, nincs igenyed arra, hogy hallj felole nap kozben.

2022. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Utolsóval teljesen egyetértek. Nem igaz, hogy pl. főzés közben nincs egy fél perced arra, hogy írj neki egy mondatot. Én is utálok irogatni, de azért a páromnak (akit szeretek) dobok pár mondatot nap közben is. Nem kisregényt vár el nyilván ő sem, csak hogy picit "jelen legyél" az életében akkor is, mikor nem vagytok együtt.
2022. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem gyerekes.

Mi pl soha nem írunk egymásnak csak úgy mert miért ne, csak ha akarunk valamit

2022. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Sztem ha egész nap otthon vagy és ennek ellenére nem írsz neki, az tényleg leszarás.
2022. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 peca1000 ***** válasza:
48%

A párod egy pö...cs.


Minek neki írogatni, foglalja el magát.


Amikor ráérsz, és van kedved, írsz neki.

2022. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tini kategória
2022. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!