Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rémeket látok vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rémeket látok vagy tényleg probál lehúzni ez a lány?

Figyelt kérdés
Tisztán emlékszem, hogy a kapcsolat elején hogyan szídta azokat a lányokat, akik aranyásóként viselkednek. Ahhoz képest neki is vannak fura húzásai és egyre gyakrabban. Az első dolog, ami feltünt, hogy mindegy hol vagyunk nála vagy nálam mindig én rendelek kaját. Egyszer mondtam neki, hogy főzzünk inkább vmi egyszerűt együtt mire kapásból rávágta, hogy "á inkább rendelj valami finomat". Azóta direkt figyelem és eddig még egyszer sem merült fel benne, hogy ő fizessen. Mozi,étterem, egyéb programok szintúgy az én kiadásaim, legalább minden 10.alkalomnál mutathatna hajlandóságot rá, hogy beleadjon.Volt egy időszak amikor arra is rákapott, hogy én fuvarozzam haza vidékre. Ez a dolog úgy nézett ki, hogy pl.péntek délután elvittem, én haza jöttem utána meg vasárnap rejtélyes módon kimaradt a busz, lekéste, sok a cucca stb és menjek már érte. De annyit nem tett meg, hogy bemutasson a családjának. Szerencsére erről sikerült leszoktatnom. Most kitalálta, hogy foglaljunk le nyárra nyaralást. Úgy kellene fizetni, hogy most 60%-ot aztán indulás előtt 30 nappal a további 40-et. Szemrebbenés nélkül azt mondta, hogy fizessek most én, a második részletet meg majd ő. Mondtam, hogy úgy lenne fair, ha most 30-30%, aztán majd 20-20% és rendesen látszott rajta, hogy nem tetszik neki. Nem igazán akarok nyaralni menni vele, mert a kajarendelési szokásából és egyebekből kiindulva ott is fizethetnék mindent én. Ami miatt kérdőjel van bennem, hogy pl.hozzám költözni nem akar, inkább fizeti az albérletet, amikor szóba jött azt mondta korai még. Ha le akarna húzni egyből élt volna ezzel a lehetőséggel, nem? Meg karácsonyra is méregdrága ajándékot vett, simán került dupla annyiba, mint amit én adtam neki, pedig tudta mit kap tőlem. Összességében szerintetek üldözésimániám van (az exem csúnyán átbaszott anyagilag) vagy neked is gyanús, hogy kicsit lehúzós a lány?
2022. jan. 23. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
71%
A régi kapcsolatod frusztrációját próbálod kivetíteni a mostani párodra. Ha aranyásó lenne, hidd el, akkor karácsonyra se vett volna neked drága ajándékot.
2022. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem még nagyon él benned a lehúzós exed képe, de a leírásod alapján ez a lány nem az. Elfogadta, hogy nem "fuvarozgatod", egy lehúzós csaj ezen tuti kiverte volna a hisztit. A kajánál, meg lehet, hogy azt a "régimódi" példát látta (akár a szüleitöl is), hogy a férfi fizet. Nem hiszem, hogy számításból/rosszindulatból ilyen, csak ezt szokta meg, a hátterébe bele sem gondol. Szerintem egy őszinte beszélgetést minimum megér a dolog.
2022. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is túlgondolod. A férjemmel ugyanígy volt, és mindkettőnknek jó volt. Ha rendeltünk, ő hívott meg. Ha étterembe vagy valahova mentünk, akkor is. Minden hétvégén hazavitt, amikor tanultam (2x35km), néha hozott virágot/süteményt/v.mi apróságot. Karácsonyra, születésnapra mindketten vettünk egymásnak ajándékot. Egyedül a nyaralás, ami furcsa nekem. Én inkább olyat keresnék, ahol vagy nem kell előre fizetni, vagy egy összegben kell. Amúgy így tényleg macerásabb kétszer fejezni. Szóval ha a konkrét nyaralási ragaszkodtok, akkor ez is érthető.
2022. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 Noren1989 ***** válasza:
28%

Figyu, vasárnap van.


Menj le a haverokkal egy sörre és játszd be, amit #18 javasolt.


Hidd el, egy villanás alatt kibújik a szög a zsákból.

2022. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk az sem mindegy, hogy mivel foglalkoztok. Egy egyetemi ösztöndíjból gazdálkodó fiatal nem hiszem, hogy szívesen mozizná el egy havi ösztöndíját, ha éhkoppon maradna a többi 30 napra így. Pláne, ha nem régóta vagytok.
2022. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
10%

24:


Jaja. Első szabály; kapcsolat elején aprózunk randin, vagy max a Bethlen Gabival együtt indulunk el, nem mellényeskedünk vagyonnal, keresettel.


Hidd el, kérdező, hamar le lehet koptatni a golddigereket ezzel.

2022. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
35%

Amit #18-as ír az tényleg jó teszt arra, hogy minek tart téged a csaj: baleknek, vagy tényleg szeret csak figyelmetlen.


Volt egy csaj, még össze se jöttünk, csak ismerkedtünk. Megvolt a közös hang, de valahogy fura érzésem volt vele kapcsolatban. Aztán hamar be is bizonyosodott, hogy jó a megérzésem. Egy alkalommal felhívott, hogy el tudnék-e menni érte, egy ismerősénél bulizik, de megunta és inkább hazamenne, meg másnap amúgy is dolgozik. Persze tisztelettel, de nemet mondtam, nem is értettem hogy gondolja ezt, hogy csak úgy ugrani fogok az első szavára mint valami kiskutya. Bár ezután még folytattuk az ismerkedést, viszont hamarosan megint bepróbálkozott hasonlóval, amit szintén normálisan, de hárítottam. Érdekes módon ezután egyik napról a másikra elhalt az érdeklődése irántam.

2022. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
17%

Amúgy ne haragudj, hogy megkérdezem, de ha ennyi kiadásod van, muszáj mindenhová kocsival menni ilyen benzinárak mellett?


Hacsak nem valami zsákfaluban élsz, helyi közlekedéssel is mehettek programot csinálni akárhová. Olcsóbban is ki fogsz jönni, plusz látni fogod, mit reagál, ha leülteted a helyi járatra. Nem kell elkényeztetni senkit azért, mert autód van.

2022. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim válasza:
14%
Sugar daddy
2022. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
61%

#6

Mert nekem ez így tökéletes! Én szeretem, ha a férfi a tenyerénhordoz, megajandékoz stb. (Megjegyzem: ezzel eddig senkinek semmi baja nem volt)

2022. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!