Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rémeket látok vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rémeket látok vagy tényleg probál lehúzni ez a lány?

Figyelt kérdés
Tisztán emlékszem, hogy a kapcsolat elején hogyan szídta azokat a lányokat, akik aranyásóként viselkednek. Ahhoz képest neki is vannak fura húzásai és egyre gyakrabban. Az első dolog, ami feltünt, hogy mindegy hol vagyunk nála vagy nálam mindig én rendelek kaját. Egyszer mondtam neki, hogy főzzünk inkább vmi egyszerűt együtt mire kapásból rávágta, hogy "á inkább rendelj valami finomat". Azóta direkt figyelem és eddig még egyszer sem merült fel benne, hogy ő fizessen. Mozi,étterem, egyéb programok szintúgy az én kiadásaim, legalább minden 10.alkalomnál mutathatna hajlandóságot rá, hogy beleadjon.Volt egy időszak amikor arra is rákapott, hogy én fuvarozzam haza vidékre. Ez a dolog úgy nézett ki, hogy pl.péntek délután elvittem, én haza jöttem utána meg vasárnap rejtélyes módon kimaradt a busz, lekéste, sok a cucca stb és menjek már érte. De annyit nem tett meg, hogy bemutasson a családjának. Szerencsére erről sikerült leszoktatnom. Most kitalálta, hogy foglaljunk le nyárra nyaralást. Úgy kellene fizetni, hogy most 60%-ot aztán indulás előtt 30 nappal a további 40-et. Szemrebbenés nélkül azt mondta, hogy fizessek most én, a második részletet meg majd ő. Mondtam, hogy úgy lenne fair, ha most 30-30%, aztán majd 20-20% és rendesen látszott rajta, hogy nem tetszik neki. Nem igazán akarok nyaralni menni vele, mert a kajarendelési szokásából és egyebekből kiindulva ott is fizethetnék mindent én. Ami miatt kérdőjel van bennem, hogy pl.hozzám költözni nem akar, inkább fizeti az albérletet, amikor szóba jött azt mondta korai még. Ha le akarna húzni egyből élt volna ezzel a lehetőséggel, nem? Meg karácsonyra is méregdrága ajándékot vett, simán került dupla annyiba, mint amit én adtam neki, pedig tudta mit kap tőlem. Összességében szerintetek üldözésimániám van (az exem csúnyán átbaszott anyagilag) vagy neked is gyanús, hogy kicsit lehúzós a lány?
2022. jan. 23. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
26%
Neki van puncija. Ő diktál.
2022. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
22%

Megbeszelés kérdése!

Én elvarom, hogy a ferfi akivel randizok, fizessen mindenhol. Nekem ez a process eddig kiváloan bevalt. De termeszetesen megertem azt is, ha valaki nem igy gondolja. (Nyilvan vele nem randizon)

2022. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem akar hozzádköltözni mert nem szeret, nem akar veled élni. A pénzedet szereti, nem ártana végre összekapnod magad és elzárni a pénzcsapot, aztán megnézni, meddig tart még ki a nagy szerelem. Ennyire semmibe veszed magad? Csak egy balek vagy neki akit lehúzhat, amíg engeded neki. Ha már nem engeded, majd keresi a következőt. Kapj már észbe és hajítsd ki, de minimum a hülyeségeit ne finanszírozd.
2022. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
36%

MIKOR????


Mikor fogja fel a sok csövesbánat srác, hogy:

1.: Az aranyásó nem a ti minimálbéretekre megy?

2.: Nincs ingyen punci!

3.: Ha nem telik nőre, maradj a netes farokverésnél! De ott is lopjad a WI-FI -t, mert másképp lehúzás!

2022. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
94%
Hát... Ennyiből nem lehet tudni. Lehet hogy csak konzervatív, és úgy gondolja a férfi dolga a család fenntartása.
2022. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:

#2 Elmagyaráznád légyszives, ha lehet normálisan, hogy mire fel várod ezt el? Komolyan érdekel.

#5 Az burkoltan annyit jelent, hogy lehúz, nem?

2022. jan. 23. 12:53
 7/72 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne, ha esetleg használnád a szád, és megmondanád neki, hogy szeretnéd, ha ő is rendelne kaját, és felesben fizetnétek mindent? Majd a reakciója mindent elárul.
2022. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
76%

#3

Igazad van, de mit csinálnak ilyen esetben a férfiak (nem mindegyik)?

Ha nem fizet mint a katonatiszt, akkor nem kap p*nát, nincs szex, nincs barátnő, és szegény egyedül marad. :(

Ezért inkább ide járnak panaszkodni, és szépen mindegyik továbbra is fizeti a kaját, nyaralást stb., mert akkor nem lesz szex!

Tudom, hogy kegyetlen dolog amit leírtam, de csak figyeld meg itt a gyk-n panaszkodókat. A szexért a pasik sokat el tudnak viselni.

A nők védelmében annyit, hogy nem minden nő használja ezt ki!!!

Nem akartam általánosítani, akinek nem inge ne vegye magára!

2022. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
87%
Ha engeded, hogy hülyének nézzen akkor hidd el, élni fog ezzel a lehetőséggel.
2022. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:
#7 Egyszer beszéltünk erről akkor mosolyogva mondta, hogy persze, ez természetes. Látszólag nem sértette meg a dolog, de mondjuk nem változott semmit ebben. A hétvégi fuvarozást is megmondtam neki őszintén, hogy nem díjazom mert nekem az a 80km 2x elég sokba van. Azóta pl.egyszer sem kérte, hogy vigyem el vagy hozzam haza, de nem sértődött be rajta. Ezek miatt nem tudom eldönteni róla, hogy mivan
2022. jan. 23. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!