Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rémeket látok vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rémeket látok vagy tényleg probál lehúzni ez a lány?

Figyelt kérdés
Tisztán emlékszem, hogy a kapcsolat elején hogyan szídta azokat a lányokat, akik aranyásóként viselkednek. Ahhoz képest neki is vannak fura húzásai és egyre gyakrabban. Az első dolog, ami feltünt, hogy mindegy hol vagyunk nála vagy nálam mindig én rendelek kaját. Egyszer mondtam neki, hogy főzzünk inkább vmi egyszerűt együtt mire kapásból rávágta, hogy "á inkább rendelj valami finomat". Azóta direkt figyelem és eddig még egyszer sem merült fel benne, hogy ő fizessen. Mozi,étterem, egyéb programok szintúgy az én kiadásaim, legalább minden 10.alkalomnál mutathatna hajlandóságot rá, hogy beleadjon.Volt egy időszak amikor arra is rákapott, hogy én fuvarozzam haza vidékre. Ez a dolog úgy nézett ki, hogy pl.péntek délután elvittem, én haza jöttem utána meg vasárnap rejtélyes módon kimaradt a busz, lekéste, sok a cucca stb és menjek már érte. De annyit nem tett meg, hogy bemutasson a családjának. Szerencsére erről sikerült leszoktatnom. Most kitalálta, hogy foglaljunk le nyárra nyaralást. Úgy kellene fizetni, hogy most 60%-ot aztán indulás előtt 30 nappal a további 40-et. Szemrebbenés nélkül azt mondta, hogy fizessek most én, a második részletet meg majd ő. Mondtam, hogy úgy lenne fair, ha most 30-30%, aztán majd 20-20% és rendesen látszott rajta, hogy nem tetszik neki. Nem igazán akarok nyaralni menni vele, mert a kajarendelési szokásából és egyebekből kiindulva ott is fizethetnék mindent én. Ami miatt kérdőjel van bennem, hogy pl.hozzám költözni nem akar, inkább fizeti az albérletet, amikor szóba jött azt mondta korai még. Ha le akarna húzni egyből élt volna ezzel a lehetőséggel, nem? Meg karácsonyra is méregdrága ajándékot vett, simán került dupla annyiba, mint amit én adtam neki, pedig tudta mit kap tőlem. Összességében szerintetek üldözésimániám van (az exem csúnyán átbaszott anyagilag) vagy neked is gyanús, hogy kicsit lehúzós a lány?
2022. jan. 23. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondasz neki olyanokat, hogy “műkörmök nélkül is milyen csinos vagy”?


Legalábbis kapcsolatban szerintem alap egy ilyen, nemcsak azért, hogy a malacperselyben több maradjon.

2022. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan vette, hogy egyáltalán ezek a dolgok engem érdekelnek. Azért nem mondtam neki ilyeneket, mert alapból úgy ismertem meg, hogy festve volt a haja meg volt műkörme, műpillája. Bennem fel se merült soha, hogy ezeket azért csinálná, hogy nekem tetszedjen, ezek nélkül is szép lány lenne.
2022. jan. 25. 12:57
 63/72 anonim ***** válasza:
100%

“… alapból úgy ismertem meg, hogy festve volt a haja meg volt műkörme, műpillája.”


Szerintem ez már valahol magában foglalja az anyagias természetet. Tudod, mennyibe kerülnek ezek havonta?

2022. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nem is érzem úgy, hogy közöm lenne hozzá. Ennyi erővel én meg drága parfümöt használok, hogy jó illatom legyen. Akkor az valójában az ő kiadása lenne?
2022. jan. 25. 13:02
 65/72 anonim ***** válasza:
81%
Amelyik nő igényes önmagára az akkor is eljár pl. fodrászhoz ha van pasija, ha nincs. A pilla, meg a műköröm azok csak plusz dolgok, az sok nőnek nincs. Tehát ezek már akkor is pénzbe kerültek neki, mielőtt megismert téged. Akkor ki fizette ezeket? Gondolom ő saját magának, mert így érezte jól magát a bőrében. Így utólag tőled ezt számonkérni, nem szép dolog, ha már a megismerkedésetek előtt is fizette ő saját magának. Mondom ezt nőként.
2022. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem mondott ilyet. Szimplán a naivitáson is túlmegy, hogy egy ilyen első ránézésre is material girl majd a saját kis filléreit fogja gyűjtögetni azért, hogy elkölthesse rád.
2022. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, hogy pl.szeretné vagy elvárja, hogy néha meglepjem, érte menjek a munkába vagy ilyenek. Hanem, hogy minden az én költségem, az ővé meg annyi, hogy szépségszalonba megy állítasa szerint miattam. Hál istennek a válaszok közt voltak olyan nők is, akik értik mi ezzel a baj, aki nem érti azzal nem tudok mit kezdeni.
2022. jan. 25. 13:10
 68/72 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki érti, hogy mit szeretnél, csak most egy annyira evidens dolgot, hogy “Józsi, nem neked keni ki magát az asszony, ha két éve festi a haját”, azt hittem, hogy nem kell firtatni.
2022. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
76%
Ez kamu, amit a csajod mond. Több lánytól hallottam már azt,hogy saját maga miatt festi ki magát , stb. Szóval csak le akar húzni.
2022. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
61%
Már bocsi, de ha neked a pláza cicák az eseteid, hozzájuk kell a pénztárca. A külső minőséget meg kell fizetni.
2022. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!