Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rémeket látok vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rémeket látok vagy tényleg probál lehúzni ez a lány?

Figyelt kérdés
Tisztán emlékszem, hogy a kapcsolat elején hogyan szídta azokat a lányokat, akik aranyásóként viselkednek. Ahhoz képest neki is vannak fura húzásai és egyre gyakrabban. Az első dolog, ami feltünt, hogy mindegy hol vagyunk nála vagy nálam mindig én rendelek kaját. Egyszer mondtam neki, hogy főzzünk inkább vmi egyszerűt együtt mire kapásból rávágta, hogy "á inkább rendelj valami finomat". Azóta direkt figyelem és eddig még egyszer sem merült fel benne, hogy ő fizessen. Mozi,étterem, egyéb programok szintúgy az én kiadásaim, legalább minden 10.alkalomnál mutathatna hajlandóságot rá, hogy beleadjon.Volt egy időszak amikor arra is rákapott, hogy én fuvarozzam haza vidékre. Ez a dolog úgy nézett ki, hogy pl.péntek délután elvittem, én haza jöttem utána meg vasárnap rejtélyes módon kimaradt a busz, lekéste, sok a cucca stb és menjek már érte. De annyit nem tett meg, hogy bemutasson a családjának. Szerencsére erről sikerült leszoktatnom. Most kitalálta, hogy foglaljunk le nyárra nyaralást. Úgy kellene fizetni, hogy most 60%-ot aztán indulás előtt 30 nappal a további 40-et. Szemrebbenés nélkül azt mondta, hogy fizessek most én, a második részletet meg majd ő. Mondtam, hogy úgy lenne fair, ha most 30-30%, aztán majd 20-20% és rendesen látszott rajta, hogy nem tetszik neki. Nem igazán akarok nyaralni menni vele, mert a kajarendelési szokásából és egyebekből kiindulva ott is fizethetnék mindent én. Ami miatt kérdőjel van bennem, hogy pl.hozzám költözni nem akar, inkább fizeti az albérletet, amikor szóba jött azt mondta korai még. Ha le akarna húzni egyből élt volna ezzel a lehetőséggel, nem? Meg karácsonyra is méregdrága ajándékot vett, simán került dupla annyiba, mint amit én adtam neki, pedig tudta mit kap tőlem. Összességében szerintetek üldözésimániám van (az exem csúnyán átbaszott anyagilag) vagy neked is gyanús, hogy kicsit lehúzós a lány?
2022. jan. 23. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, próbálkozz kínai lánnyal. Megsúgom, állandóan TE fogsz fizetni, vacsorát, utazást, nyaralást, mozit, mindent.

Ja, lakás az alap, tehát nem az a kérdés, hogy van-e lakásod, hanem az, hogy melyik városrészben van lakásod.

2022. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
67%
Lehet azért szidta az aranyásókat mert amúgy rohadt féltékeny rájuk amiért a gazdag pasikájuk viszi őket nyaralni, fizet nekik mindent stb. Szerintem ő is erre vágyik hogy valaki a seggét nyalja, hát döntsd el hogy neked ez kell-e vagy sem.
2022. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
34%
Legalább engedi seggbe?
2022. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
68%
#27 Te nagyon átestél a ló túloldalára. Persze, hogy pattintott a csaj, ha azt tapasztalta, hogy rád semmilyen helyzetben nem lehet számítani. Ez nagyon messze van a "golddiggerkedéstől".
2022. jan. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
35%
34-nek igaza van.
2022. jan. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
69%

Azért vicces, hogy egy-ket férfi miket ír...


27es, annyira nem vagy képes, h elmenj a lányért aki tetszik????


Az én férjem, (ha bejárok, mert a virus elott is csak heti 2 napot dolgoztam bentrol) a mai napig vitt, és hozott munkából! A kolléganőim csodalkozva néztek, hogy kinyitja az ajtot is...


Szerintem nincs azzal baj, h "ingyen" kene a jó nő, alanyi jogon, csak utána nem kéne kiirkálni a "hol vannak a rendes nők" kérdeseket ugyanezeknek az embereknek 🙄

2022. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
31%
Akik szerint nincs ingyen vagy alanyi jogon a jó nő, szerintük a nőnek pontosan mit kellene beletennie a kapcsolatba? Vagy neki viszont ingyen, alanyi jogon jár a jó pasi? Mert oké, ezek szerint a pasi a fejőstehén és finanszírozza meg furikázza a nőjét, de a nő pontosan mit csinál? Vagy ő csak ül és vakarja a seggét, meg beteszi a pasijának a kocsijába?
2022. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
37%

37

En magamat teszem bele a kapcsolatba, és téged választalak...ahelyett, hogy ezer másikat valasztottam volna. Egyelőre a férfiaknak jobban kell a nő, mint nekünk a férfi!


Megjegyzem, a tudomány mai állása szerint, a nők tudnak szulni, a ferfiak meg nem tudnak! Tehát én vetem vissza a karrieremet gyerekenként két evvel, én maradok otthon a gyerekkel ha beteg stb. en vállalok nagyobb részt a hazimunkaban, gyerekek koruli teendőkben.

Nem kotelező velem lenni! Nem kell termeszetesen igy fizetned sem sehol, vagy elvinned autoval bárhova, ehhez jogod van! Nekem viszont ahhoz van jogom, hogy ne legyek veled!

2022. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
39%
38, jót mosolyogtam az E/2-n, mert en is nő vagyok :) Értem mire gondolsz, de iszonyúan durva kettős mérce.
2022. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:
Sajnos a félelmem igaznak tűnik, mert tegnap este vázoltam neki, hogy ilyen érdekes dolgokat vettem észre és kikérte magának, hogy ő meg fodrászhoz jár, pilláshoz, körmöt csinálnak neki meg ilyenek ÉRTEM!!! hogy nekem tetszedjen. És neki ez mennyibe van , de ő sose teszi szóvá én meg már másodszor kritizálom őt. Úgy hiszem szakítás lesz ebből, de hát ez van.
2022. jan. 24. 12:39
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!