Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rémeket látok vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rémeket látok vagy tényleg probál lehúzni ez a lány?

Figyelt kérdés
Tisztán emlékszem, hogy a kapcsolat elején hogyan szídta azokat a lányokat, akik aranyásóként viselkednek. Ahhoz képest neki is vannak fura húzásai és egyre gyakrabban. Az első dolog, ami feltünt, hogy mindegy hol vagyunk nála vagy nálam mindig én rendelek kaját. Egyszer mondtam neki, hogy főzzünk inkább vmi egyszerűt együtt mire kapásból rávágta, hogy "á inkább rendelj valami finomat". Azóta direkt figyelem és eddig még egyszer sem merült fel benne, hogy ő fizessen. Mozi,étterem, egyéb programok szintúgy az én kiadásaim, legalább minden 10.alkalomnál mutathatna hajlandóságot rá, hogy beleadjon.Volt egy időszak amikor arra is rákapott, hogy én fuvarozzam haza vidékre. Ez a dolog úgy nézett ki, hogy pl.péntek délután elvittem, én haza jöttem utána meg vasárnap rejtélyes módon kimaradt a busz, lekéste, sok a cucca stb és menjek már érte. De annyit nem tett meg, hogy bemutasson a családjának. Szerencsére erről sikerült leszoktatnom. Most kitalálta, hogy foglaljunk le nyárra nyaralást. Úgy kellene fizetni, hogy most 60%-ot aztán indulás előtt 30 nappal a további 40-et. Szemrebbenés nélkül azt mondta, hogy fizessek most én, a második részletet meg majd ő. Mondtam, hogy úgy lenne fair, ha most 30-30%, aztán majd 20-20% és rendesen látszott rajta, hogy nem tetszik neki. Nem igazán akarok nyaralni menni vele, mert a kajarendelési szokásából és egyebekből kiindulva ott is fizethetnék mindent én. Ami miatt kérdőjel van bennem, hogy pl.hozzám költözni nem akar, inkább fizeti az albérletet, amikor szóba jött azt mondta korai még. Ha le akarna húzni egyből élt volna ezzel a lehetőséggel, nem? Meg karácsonyra is méregdrága ajándékot vett, simán került dupla annyiba, mint amit én adtam neki, pedig tudta mit kap tőlem. Összességében szerintetek üldözésimániám van (az exem csúnyán átbaszott anyagilag) vagy neked is gyanús, hogy kicsit lehúzós a lány?
2022. jan. 23. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:

"En magamat teszem bele a kapcsolatba, és téged választalak..."

Huhh, sajnálom szegény félnótást, akit te választottál. Szánalmas, hogy azt hiszed te hatalmas szivességet teszel azzal, hogy valaki megdughat néhány fuvar meg vacsora miatt. Inkább legyek szingli, de ilyen nő a közelembe se jöjjön.

2022. jan. 24. 12:40
 42/72 anonim ***** válasza:
100%

#38 Én is értem nőként, hogy mit akartál megfogalmazni a gyerekszüléssel kapcsolatban. Ezzel egy nőnek sosem szabad visszaélni. Ez így zsarolásnak néz ki ahogy te felvázoltad (gondolom nem így értetted).

Arról nem is beszélve, hogy mi van azokkal a nőkkel akik nem akarnak (vagy nem tudnak) szülni? Azok hogy hivatkoznak arra, hogy ők "magukat" teszik bele egy kapcsolatba, mert a gyerekszülés.....


Férfiaknál meg az a jó, ha maguktól tesznek meg valamit egy nőnek, azért mert szeretik és jó érzéssel tölti el őket ha adhatnak. De nem kényszer hatására. Ha egy férfi magától úgy érzi, hogy szívesen elmegy a nőért kocsival, akkor tegye meg, mert ezt egy normális nő értékelni fogja. De ahol megy a játszmázás, nincs meg az adok-kapok egyensúly, az már régen rossz.

2022. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
82%
A szüleim cirka 35 éve vannak együtt. Mióta apukám "nyugger" lett, minden egyes nap elhozza anyukámat a munkából. Ettől "golddigger" lesz anyucim? Erősen kétlem. Az emberek elfelejtettek szeretni, mindent rátesznek a saját, kis képzeletbeli, mérlegükre és kábé cserekereskedelem alakult ki érzelmileg is. Szerintem ez iszonyatosan szomorú.
2022. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
76%

27-es vagyok


Voltak korábban is kapcsolataim, van most is, jöttem mentem a párommal ha kellett, ez nem probléma egy NORMÁLIS kapcsolatban. De hogy még együtt se vagyunk, csak ismerkedünk egy hete és elvárja, az azért nekem túl van a normalitás határán. Még csak hasonlót se hallottam senkitől, se szűkebb se szélesebb ismeretségi körömben, se nőtől, se férfitől. Lehet tesztelt mint ahogy írta valaki, de nem azért, hogy lehet-e rám számítani, hanem azért, hogy elég balek vagyok-e, jó leszek-e a csicskásának.

2022. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, 41-es hozzászólásodban úgy kb. meg is mutatkozott a személyiséged, hányadék egy ember vagy.

Aztán majd eltelik pár hét, és jössz ide picsogni, hogy "nincs egy normális lány".

2022. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
65%
41-es hozzászólásod alapján pont ugyanolyan sz.rrágó férfi lehetsz, mint a volt férjem és az egyik exem. Ja ezt úgy, hogy én nem magamra, hanem a gyermekünkre/gyermekemre és rá költöttem a megtakarításom, de ők a fehemhez vágták, ha egyszer elvittek kocsival valahova és kifizettették néha még a benzin pénzt is......
2022. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
30%
Pedig igaza van a kérdezőnek. Mi az, hogy a nőnek elég önmagát beletenni a kapcsolatba, a férfi meg még örüljön, hogy őt választotta őfelsége? A férfi ugyanúgy beleteszi magát a kapcsolatba, nem? A nők ugyanúgy nem tudnak meglenni férfiak nélkül, mint a férfiak nők nélkül.
2022. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is kommunikálsz a barátnőddel, mint az egyik előző kommentedben?


Módosítanám a korábbi véleményem annak tudatában, ha igen lenne rá a válasz:


Ez alapvetően nem a csajon múlik. Te egyszer pórul jártál valakivel a múltban. Pont. De ha neki is az exeidet mesélgeted, meg hogy “jaj, lehúzott a Kati”, akkor ő miért viselkedne másképpen? Ha olyan félelmeket vetítesz ki rá és versz le rajta, amiket hónapokkal ezelőtt mással kellett volna megbeszélned, jogosan nem fog beletenni semmit a kapcsolatotokba. Ki tenne bele olyanba, ahol valami korábbi ember hülyesége miatt neki kellene megszorításokkal élnie? És akkor itt jön képbe az, hogy megtart, ameddig fizetsz neki ezt, meg azt. Ha már tervezni nem tud veled, legalább a saját zsebében több maradjon.


Egyik sem igazságos dolog, de egymás velejárói.


Nem mellesleg, ha nem akarod, hogy lehúzzanak, akkor ne kínálj fel tálcán mindent az első időkben, hogy azon pattogj utána, hogy kvázi egy idegent fuvarozgatsz 80 km-t retúrban. Ez inkább ilyen utólagos mártírkodás így, ha ilyen nevelést kaptál, ha nem. Ajánld fel neki akkor, amikor te is megbizonyosodtál róla, hogy nem lehúzós és szívesen megteszed érte szeretetből.

2022. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
69%

"A nők ugyanúgy nem tudnak meglenni férfiak nélkül, mint a férfiak nők nélkül."


47-es, ez óriási tévedés. Rengeteg nő választja inkább önként a szingliséget, mint hogy egy olyan pasival legyen, akivel kapcsolatban minimális ellenérzése is van akár.

Nektek van állandóan dughatnékotok, nem nekünk, már bocs.

2022. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
73%
#49 nő vagyok, úgyhogy ez nem jött be.
2022. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!