Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne javítani kapcsolatunkon, lehetséges-e?

Figyelt kérdés

Úgy érzem végképp tönkremegy a kapcsolatunk ha így folytatjuk tovább.

Az utóbbi hónapokban többször veszekedtünk pár dolgon, ami azóta sincs megoldva. Én még ha nehéz is hajlanék valami minimális kompromisszumra, de párom hajthatatlan. Ezt csak azért írom le, hogy értsétek az alap problémát.

Tehát a sok vita hatására elkezdtem hárítani párom szexuális közeledéseit, amik heti 1-re ritkultak. Nem direkt, egyszerűen olyan csalódott vagyok irányában hogy teljes mértékben hiányzik a vágy.

Ő erre folyton haragszik és vádaskodik, vagy maximum akkor kedves ha reméli hogy lesz valami.

Két hete még tovább romlott minden, én kértem hogy legyen legalább pár napig kedves, törődjön velem szex ellenszolgáltatás nélkül. Hiszen már alig szól hozzám, emiatt lelkileg padlón vagyok. Úgy érzékelem rosszul bánik velem. Se törődés, se beszélgetés, se közös kikapcsolódás.

Párom ellenben azt mondja azért nem törődik velem mert ő van elhanyagolva amiért nincs szex.

Szeretném megértetni vele, nőként nincs vágy bennem ha ilyen. De nem érti, csak haragszik. Mit tanácsolnátok, meg lehet még menteni kapcsolatunkat?


2022. jan. 23. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezek nálam külön külön olyan okok lennének, amik miatt szakítanék, nemhogy a három így együtt.


Majd ha esetleg ne adj eg, gyereketek is lesz, gondolom azzal is neked kell majd foglalkoznod, mert házimunkának minősül az is.

Ez a csávó egy manipulátor, te pedig nem látsz tovább az orrodnál. Vagyis de, biztos vagyok benne, hogy te is látod/érzed/pontosan tudod, hogy az egész úgy pocsék, ahogy van, de nem mersz kilépni, mert nehogy egyedül kelljen inkább lenni egy ilyen kapcsolatnak nem nevezhető posvány helyett.

Ha egyedül rendbe akarod tenni, az nem fog menni,ő pedig láthatóan nem partner ebben. Innentől kezdve akárhogy vergodhetsz, max akkor fogtok dűlőre jutni, ha behodolsz neki mindenben. Ha ez a vágyad, legyen, de én nem mondanék le a saját jogaimról senki kedvéért.

2022. jan. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szomorú story
2022. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!