Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanàl emiatt?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a párommal , minden nagyon jól indult, komoly kapcsolatot kerestünk hasonló értékrendekkel (akkor azt hittem)

Màr az elején mondtam neki hogy nálam mi fér bele, mik a hatàraim. Ide soroltam a közösségi médiát, làjkolgatàsokat is, ami gyerekesnek tűnhet de valljuk be, hogy már az életünk egy részét teszik ki és sokat elàrul a màsikról.


Aztán most, több év utàn véletlenül derült ki számomra, hogy rendszeresen làjkolgat nőket és reagàl a történetükre. Nagyon szíven ütött ezt látni, érzelmi megcsalàsnak érzem. Oké, lehet mondani hogy nézni szabad, màs is vonzó lehet stb, ezt tudom ès nem is mondom, hogy ne nézzen más nőre… de tudta jól, hogy nem szeretem ezt, ne nyilvánítsa ki, hogy tetszik neki a másik ráadásul mindenki szeme láttára és engem is megalázó helyzetbe hozva. Legtöbben szánakozva nézünk arra, akinek komoly kapcsolata van és nyomja a gombot a mi bikinis képünkre pl.


Nem tudom mit higgyek, esküdözött, hogy semmit nem jelent számára, “csak úgy nyomta” csak mert “régi szomszéd”, “ismerősnek a felesége” . Nyomogatta fiú haveroknak is, de többségben a csinosabb női ismerősökre. Viszont van egy jó barátnőm, aki kicsit kancsi és duci, ő pl soha nem kapott tőle egy làjkot sem tehát valahogy nem hiszem hogy “csak barátságból” nyomogatta.

Ha megtudom ezt az elején, 1-2 év után könnyebb lett volna kilépni, mert nem egyezik az értékrend és nem tartja tiszteletben az érzéseimet. De így, 6 év után annyira nehéz, mert nagyon bántja a lelkem, nem tudok a jóra gondolni bármit tesz már értem, csak arra hogy àtvert és nem olyan amilyennek hittem, de nehéz feldobni egy egész jövőképet ennyi idő után…


2022. jan. 24. 12:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát kérdező rögtön változtass a felfogásodon mert így minden pasi csak elmenekül mellőled. Egyre jobban a faszbuk a mindennapjaink és te olyan dolgokat vársz el hogy csak pislogok. Azt még nem akarod megszabni hogy ne használja az alkalmazást? Majd csak elmarod magad mellől. Legközelebb olyan papucsot keress aki szót fogad minden szavadnak mint egy jól betanított kutya :)
2022. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a 16. válaszoló vagyok.

Ez is kétoldalú:

oké, hogy menekülnek ezek elől a pasik, de akkor nekünk nőknek meg tűrnünk kell? Ráadásul elmondta a kérdező, hogy zavarja.


Én is anno könyörögtem kb. az exemnek, hogy ne jelöljön be idegen nőket, ezért titokban csinálta. Ez inkább a tisztelet hiánya. És mivel a közösségi média úgy állítja be az embereket, mint portékákat, a társkeresést pedig mint egy húspiac, hogy mindenki lecserélhető, ezért nem is törekednek az emberek a minőségi kapcsolatokra. A pasik is úgy vannak, hogy zavarja, hogy lájkolom? Akkor keresek mást; nem pedig úgy, hogy zavarja, hogy lájkolom? Akkor abba hagyom, mert szeretem.

És szerintem ez a kulcsfontosságú dolog. Könnyebb keresni mást, mert ezt sugározza a média, hogy mindenki lecserélhető, ezért nincsenek minőségi kapcsolatok.


Itt tényleg nem a lájkon van a hangsúly, hanem hogy nem figyelt a kérésére.



Amúgy kérdező, abban sajnos egyet kell értsek, hogy szinte nem lehet olyan palit találni, aki ne csinálná ezt. Volt olyan pasi ismerősöm, aki 33 évesen csinált facebookot, egyszerűen szippantja be őket. Azt elismerem, hogy valószínűleg ezek a lájkok nem jelentenek semmit.

2022. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
67%
Akkor én is hülye vagyok, engem is zavarna. Ne lájkolgasson más nőket amikor ott vagyok neki... szánalmas, és valóban megalázó a barátnőre nézve. Nem egy csaj még fel is vág vele h ennek a férje v amannak a barátja az ő fotóját lájkolja. Általában véve azért is kerülnek ki a képeik a facebookra. Ha ennyire zavar, sztem ezt meg lehet beszélni h szokjon le róla, ha egyéb gond nincs. De hidd el ha ezen nem tudod túltenni magad, jobb most szakítani mint mondjuk 15 év múlva.
2022. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
33%

Jesszus emiatt szakítani?

Normális vagy?

Beteg vagy???

Hagyd már élni, ne zárd kalitkaba.

Körbe rohognelek a pasid helyébe és én szakítanak veled.

Ne akard már ennyire kisajatitani.

2022. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
41%
Pedig látod 24-es manapság ez a divat. Senki semmit nem csinálhat a közösségi oldalakon mert akkor már egyből szakítani akarnak. Az emberek 80%-a ki akarja sajátítani a párját hogy csak ő létezzen neki senki más. Ha már egy régi barát képét mered lájkolni akkor jön a zsarolás hogy ne tegye mert szakít. Röhej komolyan.
2022. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!