Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanàl emiatt?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a párommal , minden nagyon jól indult, komoly kapcsolatot kerestünk hasonló értékrendekkel (akkor azt hittem)

Màr az elején mondtam neki hogy nálam mi fér bele, mik a hatàraim. Ide soroltam a közösségi médiát, làjkolgatàsokat is, ami gyerekesnek tűnhet de valljuk be, hogy már az életünk egy részét teszik ki és sokat elàrul a màsikról.


Aztán most, több év utàn véletlenül derült ki számomra, hogy rendszeresen làjkolgat nőket és reagàl a történetükre. Nagyon szíven ütött ezt látni, érzelmi megcsalàsnak érzem. Oké, lehet mondani hogy nézni szabad, màs is vonzó lehet stb, ezt tudom ès nem is mondom, hogy ne nézzen más nőre… de tudta jól, hogy nem szeretem ezt, ne nyilvánítsa ki, hogy tetszik neki a másik ráadásul mindenki szeme láttára és engem is megalázó helyzetbe hozva. Legtöbben szánakozva nézünk arra, akinek komoly kapcsolata van és nyomja a gombot a mi bikinis képünkre pl.


Nem tudom mit higgyek, esküdözött, hogy semmit nem jelent számára, “csak úgy nyomta” csak mert “régi szomszéd”, “ismerősnek a felesége” . Nyomogatta fiú haveroknak is, de többségben a csinosabb női ismerősökre. Viszont van egy jó barátnőm, aki kicsit kancsi és duci, ő pl soha nem kapott tőle egy làjkot sem tehát valahogy nem hiszem hogy “csak barátságból” nyomogatta.

Ha megtudom ezt az elején, 1-2 év után könnyebb lett volna kilépni, mert nem egyezik az értékrend és nem tartja tiszteletben az érzéseimet. De így, 6 év után annyira nehéz, mert nagyon bántja a lelkem, nem tudok a jóra gondolni bármit tesz már értem, csak arra hogy àtvert és nem olyan amilyennek hittem, de nehéz feldobni egy egész jövőképet ennyi idő után…


2022. jan. 24. 12:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

Hat esetleg próbáld meg vele megbeszélni, hogy neked ez mennyire rosszul esik és hogy meg volt eleve beszélve, hogy ilyet nem tesz. Ha változtat és abbahagyja, akkor még rendbe jöhet a bizalom idővel, de ha nem változtat, én hagynám. Nekem is baromi rosszul esne, én is voltam így kapcsolatban és baromira irritáló. Nézze meg oké, beszelje meg a haverokkal hogy jó a no, oké. De ne likeoljon meg szivezzen meg kommentaljon már, mert meg szinglikent is baromi ciki valakire ennyire nyálat verni.


23 N

Szerencsére az én párom is hasonlóan vélekedik, nem az a típus, aki lajkolgatna, mert pontosan tudja, hogy semmi értelme. Nyilván megnézi ami szép és ez így is van jól, de ne adja már egyértelmű jelet, hogy bejön neki.

2022. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
32%

8, na most itt valami nem világos:


megosztotok magatokról, valami szexi fotót abban a reményben, hogy jól szét lesztek lájkolva és utána még le is nézitek azt akinek köszönhetitek az egotuningot? :D Különben miért osztanátok meg magatokról ilyen fotót?


Mert nyilván ha azt hiszitek kúrólájk van a dologban, akkor nem egy könytárban ücsörgös, decensen, állig felöltözött képről van itt szó.

Vagy ha mégis, akkor viszont máshol van a probléma, ha úgy gonodljátok mindenki rólatok álmodozik és rátok veri a nyálát és az a lájk csak arról szólhat, hogy úristen milyen jó csajok vagytok. Kicsit szánalmas..

2022. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%
Én nem szakítanék ilyesmi miatt, főleg ha ismerősöknek kedveli a dolgait, nekem ez annyira messze áll az érzelmi megcsalástól mint Makó Jeruzsálemtől, nincs benne semmi megalázó, nem sérti az önbecsülésem. Viszont neked kell eldöntened, hogy ez belefér-e vagy sem, ha nem, akkor szakíts. Tök mindegy, hogy más hogyan vélekedik a témában, a te életed, neked kell eldöntened mekkora jelentőséget tulajdonítasz ezeknek a dolgoknak.
2022. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

10-es:

Egyaltalan nem olyan kepeket osztunk meg, semmi pucsitas, semmi furdoruha vagy dekoltazs.

Legutobbi pelda:

Instasztori szilveszterkor, a baratnommel allunk egymas mellett meg ott van egy visszaszamlalos matrica. Semmi extra, nem mackoalsoban voltunk, de mivel nem mentunk bulizni ki sem csiptuk magunkat, olyan fude szepek sem vagyunk. Megis megnyomja a 😍 reakciot az is, akinek parja van. Szerintem ez undorito, na.

2022. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12,most latom, hogy te is nekem irtal. Senki nem mondta, hogy szexi fotot osztunk meg magunkrol. Mint feljebb irtam, olyan nagyon extranak sem vagyunk, total atlag. De van az a reteg, aki a legkoverebb/legcsunyabb noi ismerosein kivul mindenkinek kuldi a kurolajkot, szinte kotelesseguknek erzik, hogyha not latnak akkor azt lajkolni kell. Es nyilvan mi lanyok meg eszrevesszuk/tudjuk egy ido utan, hogy na a Kis Pista mindenkire kuldi a lajkot meg valoszinuleg akkor mas sztorijara is tuzes emojival meg szivecskes szemekkel reagal.
2022. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon vegyes érzelmeim vannak.

A mai napig úgy gondolom, hogy a közösségi média tönkre fogja tenni az emberi kapcsolatainkat. Alapból én is úgy gondolom, hogy nem számít a lájk, stb.


VISZONT. Exem ugyanezt csinálta, csak ő vadidegen lányokat jelölgetett be, pedig tudta, hogy engem ez bánt. Most is vannak olyan ismerőseim, akik családapák, stb, kiteszek egy egészalakos képet, és privátban reagálnak rá.


Az emberek harcolnak a szabadságért, de az internettel szerintem túl nagy lett a szabadság. Mindenki be akarja magát biztosítani, lájkokban mérünk mindent.


6 évet én sem dobnék el, viszont leülnék vele, hogy még egy ilyen, és akkor kidobod. Tisztáztad, lefektetted a határaidat.

Itt inkább az a baj, mint ahogy írták, hogy nem tartotta tiszteletben azt, hogy neked hol vannak a határok, pedig direkt kiemelted.

El kell fogadnunk sajnos, hogy nagyon nehéz olyan embert találni, akit nem szippantott be a közösségi média valamilyen formája.

2022. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
18%
Kúrólájk….😅 Ha valaki belájkol valamit nem akarja egyből megbszni az illetőt csak tetszik neki a kép…nemrég feldobott instan egy képet amit már lájkoltam, egy félmeztelen pasi volt rajta. Nem is emlékeztem, hogy valaha láttam a képet, nem hogy be is szívecskéztem…az adott pillanatban tetszik a kép, de utána senki nem pörög az illetőn, legalábbis én nem. Nálunk a baráti társaságban is volt egy csaj aki kiakadt mindenkire aki a párját lájkolta a baráti társaságból ahol mindenkinek megvolt a maga párja. Ez már beteges.
2022. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%
Úristen... ez most komoly? Manapság a lájkok miatt is szakítani kell? 😳 barátom is lájkolja régi ismerős képeit igen nőket is akik tény hogy csinosak de feleslegesnek érzem hogy emiatt féltékeny legyek. Régebb óta ismeri őket és csak azért mert nekem szúrja a szemem tiltsam meg? Hát milyen dolog ez már? Én is lájkolok régi ismerős pasikat ha kitesznek valamit hogy itt ott volt valakivel kirándulni vagy csak egyedül pecázik stb el se hiszem de komolyan hogy manapság ebből vita tárgyat kell csinálni sőt szakítani. Eleve nem is kezdenék olyannal aki már ezt az elején megszabja éa elvárja. Ne essünk már a ló túloldalára.
2022. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer megkérdeztem az egyik páromat, hogy mi a jó ebben a likeolgatasban. Azt mondta semmi, két perc múlva nem is emlékszik rá, mire reagált. Akkor már nem lenne egyszerűbb nem is reagálni semmire ?-kerdeztem. Erre persze nem tudott mit mondani.

Mindig le kell fektetni előre egy kapcsolat szabályait és annak a mentén a határokon belül maradni. De ez azért szr helyzet, mert a párod pontosan tudta, hogy neked ez rosszul esik, mégis megcsinálta…

2022. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Néhányan teljesen ràéreztetek, itt nem csak a gomb nyomáson van a hangsúly, hanem hogy ezt egyszer már letárgyaltuk és azt hittem tiszteletben tartja a határaimat. Ha nem tudta volna hogy ez engem ennyire zavar és csinálja, egy hibának veszem és túl teszem magam,hisz mindenki hibázik… de itt ő tisztában volt vele. Azt érzem ebből, hogy nem vett komolyan, nem tisztelt, lehetett volna ez bármi mas dolog is amire megkérem az elején hogy ne és mégis.

Nem szeretném en sem eldobni ezt a hosszú kapcsolatot és amúgy jól megvagyunk, de nehéz túl tenni is magam, szinte naponta eszembe jut. Ha pl azt mondja szép vagyok rögtön az jut eszembe hogy “annyira mint Xy a facen akit annyiszor làjkoltàl”? És ez elrontja a kedvem rögtön. Valami tipp erre, hogyan rendezzem le magamban ?


És itt most tényleg teljesen értelmetlen felhozni azt, hogy akkor a nők miért tesznek fel képeket. Ha nős pasi nyomogatja rájuk a gombot ez csakis őt minősíti.

2022. jan. 24. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!