Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ezt a helyzetet egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt a helyzetet egyedül tudom kezelni?

Figyelt kérdés

Többször szakítottam a barátommal, ami logikus döntés volt mert nagyon sok hibát követett el, megalázott, megcsalt.

Amikor szakítottam minden logikusnak tűnt és tisztának es örültem hogy megszabadultam!

De pár hét után, mivel rengeteget keresett, ugyanolyan logikusnak tűnt, hogy újravegyuk a kapcsolatot !

LEBLOKÁLTAM mindenhol, de a mailt nem lehet, azt is leblokaltam azaz, de hiaba mert úgyis bejöttek a mailek.

Naponta írt sokat !

Így nem tudtam túltenni magam mert kivancsi voltam a tartalmára a leveleknek es 3 het utan 1 re visszaírtam egy cinikus megjegyzést es onnan indult megint elölről.

Most mar nem blokalom mert sose sikerult betartani, es nem akarok nevetseges lenni, hogy megint újra vegyem vele az egészet . Reméltem, hogy magától véget ér. De nem történik meg, engem meg felőröl a helyzet de nélküle se jó.



2022. jan. 24. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legvégső esetben keressél fel egy pszichológust, hogy tudd kezelni ezt a helyzetet!
2022. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Néha kicsit többet kéne a jövőre, semmint a múltra koncentràlnod.
2022. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

“Vajon ezt a helyzetet egyedül tudom kezelni?”


Nem, nem tudod. Azt jó, ha észben tartod, hogy az akaratgyengeség nem “a sors keze”, vagy ilyesmi. Két önismerettel kevésbé rendelkező, konfliktust megoldani képtelen ember vagytok. Nem ikerlángok, nem lelkitársak.

2022. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miert nincs önismeret egyikünknek sem?
2022. jan. 24. 22:01
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Mert én is ugyanezeket a hibákat követem el és nekem sincs. :D
2022. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod neked mi a jo

Te milyen ertekrenddel rendelkezel ezert mesz meg bele ebbe a dologba. Magadat se tiszteled azaltal hogy meg vele foglalkozol

Ne aggodj kedves ,ido utan ugyis beletorik a bicskad ujra es akkor mar az uzenetek kevesek lesznek!

2022. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Es a pasinak miert gondolod, hogy nincs önismerete?
2022. jan. 24. 22:39
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

“… mert nagyon sok hibát követett el, megalázott, megcsalt.“


“…mivel rengeteget keresett…”


“… de hiaba mert úgyis bejöttek a mailek.“


“…es onnan indult megint elölről“

2022. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mit akarsz ezzel mondani utolsó
2022. jan. 24. 22:46
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
A pasi azert nem rendelkezik onismerettel es gerinccel mert megcsalt atvert hazudott is gondolom.. atvitt erteleme ertsd azt hogy nincs onismerete
2022. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!