Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért elégedetlenkednek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elégedetlenkednek olyan sokat a mai nők?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Attol fugg miben



Amugy alapvetoen nincsenek manapság áldozatkész férfiak talán ez a baj.

Olyanok néha a ferfiak mintha nem tudnának szerelmesek lenni.

2022. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát bammeg, itt vagyok, benn ülök a munkaidőm után 2 órával is, elmentem a szaros képzésükre, bevállaltam az újoncok mentorálását és hallgatom a gyászkeret kollégám, aki a munkája felét rám tolja, erre adnak egy olyan fizetésemelést, ami éppcsak követi az inflációt, meg megígérik, hogy jövő decemberben (!) kapok majd bónuszt, ha idén is kihajtom a belem és ne legyek baszdmeg elégedetlen?!


A szemüvegem árát sem tudtam visszaigényelni a fostos covid miatt, hadd elégedetlenkedjek már.

2022. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
1. Baromság! Én már Béke Nobel dijat érdemelnék az áldozatkészségem miatt.
2022. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
2# lehetsz elégedetlen, de ez nem túl nőies kifejezések🤔 ha meg ennyire rossz akkor miért nem váltasz munkahelyet?
2022. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

4

Az sem túl férfias, hogy itt hisztiznek ezek a gyökerek, csak az az alapvető különbség, hogy velem össze akartak házasodni amiatt, hogy ilyen vagyok.

2022. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Mert sz@r az életem.
2022. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy meg senki sem mondta, hogy attól, hogy elégedetlen vagyok, nem keresek új helyet és nem dobbantok, amint lesz hova menni.
2022. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk lehet érteni mellett volna az iróniát és azt, hogy miért írtam teljesen irreleváns témával kapcsolatban a szokásos uszító trágyalé kérdés alá. 😇
2022. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Én tök elégedett vagyok ...mindig a jó dolgokra koncentrálok ;-) 48N
2022. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Én pl azért vagyok elégedetlen, mert fizetem a tb-t mint a kisangyal, de most kéne orvosi időpont, és 2 hónap múlvára adtak. Mehetek magánba súlyos pénzekért.

Elégedetlen vagyok azért is, mert ma a buszon beesett az eső, és rámcsöpögött a víz.

Meg azért is, mert kiszakadt a nadrágom, amit pár hete vettem.

Ettől még boldog vagyok alapvetően, de nyilván vannak dolgok az életben, amik nem tetszenek. Te talán egész nap vigyorogsz midenen, mint egy fakutya?

2022. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!