Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom féltékeny az apámra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom féltékeny az apámra? Vagy tényleg túl szoros a kapcsolatunk felnõtten?

Figyelt kérdés
Egyke vagyok, nagyon jó a kapcsolatom az apámmal. Én vagyok a hercegnõje, a szeme fénye. Sokmindent kaptam tõle. Érthetõen félt, de sosem szidta a páromat. Kiskoromban balettoztam, de abbahagytam, viszont a balett egy tipikus Apa-lánya program nálunk legalább 15 éve (szereti az anyámat, és anyámmal is vannak programjaim) A barátom elég féltékeny ezekre az estèkre, nem is érti, neki sosem volt szoros viszonya a szüleivel, csak ünneppekkor látogatja õket és segíteni jár haza, de nincs minõségi idõ.
2022. jan. 25. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Van egy olyan érzésem, hogy kihagysz pár lényeges pontot a sztoriból.
2022. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én ennyit látok belõle
2022. jan. 25. 14:45
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Az APA, nos ő MINDIG, az APA lesz.


A pasid meg...lehet, hogy már most is mást qúrel.

2022. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

"A pasid meg...lehet, hogy már most is mást qúrel."

te és a téged ennyire felpontozók, megkérdezhetem, hogy ezt miből szűrtétek le?

2022. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

ahogy #1-es is írta, nem sok részlet derült ki (önmagában az, hogy valaki programokat csinál a szüleivel, semmit nem jelent)

de ezek a szavak, hogy te vagy a hercegnője, egy kicsit nekem is mintha olyasmit sejtetnének, hogy a szüleiddel való viszonyban még mindig alárendelt gyerekként határozod meg magad (és ők téged), nem pedig önálló felnőtt emberként.

de még egyszer: ennyiből szinte semmit nem lehet mondani.

2022. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
4 Lényegtelen, hogy félrekúr-e a srác vagy sem, ha az apjára féltékeny akkor pont annyit ér emberileg mintha félrekúrna. Feltételezem nem heti 6x járnak balettra a kérdezővel.
2022. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Havi 2, havi 1 vagy kethavonta egy alkalom
2022. jan. 25. 15:01
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

"Lényegtelen, hogy félrekúr-e a srác vagy sem, ha az apjára féltékeny akkor pont annyit ér emberileg mintha félrekúrna."

elég érdekes erkölcsfelfogásod van

na de visszatérve: miért ne lehetne jogosan féltékeny az apjára? vagy szerinted csak férfiakkal fordulhat elő, hogy felnőttként is anyuci van az első helyen?

2022. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

"Havi 2, havi 1 vagy kethavonta egy alkalom"

és ezen kívül mennyi programod van még a szüleiddel? és mennyi programod van a barátoddal? a szüleiddel és barátoddal együtt közös programot szoktatok csinálni, vagy ilyenkor mindig magára van hagyva? együtt éltek?

legegyszerűbb lenne leülni megbeszélni és feltárni, hogy mi zavarja.

2022. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%

"Van egy olyan érzésem, hogy kihagysz pár lényeges pontot a sztoriból."


Nyilván kúr az apjával, persze.

2022. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!