Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom féltékeny az apámra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom féltékeny az apámra? Vagy tényleg túl szoros a kapcsolatunk felnõtten?

Figyelt kérdés
Egyke vagyok, nagyon jó a kapcsolatom az apámmal. Én vagyok a hercegnõje, a szeme fénye. Sokmindent kaptam tõle. Érthetõen félt, de sosem szidta a páromat. Kiskoromban balettoztam, de abbahagytam, viszont a balett egy tipikus Apa-lánya program nálunk legalább 15 éve (szereti az anyámat, és anyámmal is vannak programjaim) A barátom elég féltékeny ezekre az estèkre, nem is érti, neki sosem volt szoros viszonya a szüleivel, csak ünneppekkor látogatja õket és segíteni jár haza, de nincs minõségi idõ.
2022. jan. 25. 14:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

Elvileg egységes elbírálást kellene, hogy kapjon ez az eset ugyanazokkal amikor anyuka és a fia vannak így. Azt elítélik, fikázzák, gúnyolják.


Akkor ezt is így kellene, mivel a szitu azonos.

2022. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én általában heti 1x otthon töltök egy délelőttöt, vagy délutánt. Ha egyéb programunk van, akkor persze kihagyom a családlátogatást,nem kőbe vésett a rendszer.

Nem zavarna, ha a párom ugyanígy tenne és ő is elfogadta, hogy ez van. Ő nem tartja túl szorosan a kapcsolatot a szüleivel, a testvéreivel pedig 10 éve nem beszélt. Szóval, nem igazán tudja hova tenni ezt, de elfoglalja magát addig. Szervez fiús programokat a barátaival, vagy élvezi, hogy csak az ovea ház, aztán ennyi.

Nem tudom miért kell ebből drámát csinálni.

2022. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hármas?
2022. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna, ha a párom meg sem hívna a balettezős estékre.


Nálunk az a szabály, hogy a párom minden programjára mehetek és ő is jöhet bármelyikre. Ez nem azt jelenti, hogy jön is. Én sem megyek vele teljesítménytúrára vagy, ha dolgoznom kell, ahogy ő sem jön velem a csajos lelkizésekre.


Én elhívnám őt is, aztán úgyis vagy meg fogja unni, vagy jól fogjâtok érezni magatokat hármasban is. Ha viszont ő döntött úgy, hogy nem jön, akkor szerintem nincs vele gond, ha elég közös program van.

2022. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem itt ez a kizárólagosság a baj. Hogy valamiben, ami neked fontos, a párod nem vehet részt, mert "az apucimé, és kéééész!" (vmi Paris Hilton-jellegűen affektáló vinnyogó liba jut eszembe). Miért nem lehet őt is bevonni, ha nem is mindig?
2022. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Arra a havi egy-két alkalomra feltekeny?
2022. jan. 27. 15:47
 17/17 anonim ***** válasza:
De ne a havi 1-2 alkalom a gáz, hanem hogy kizárod valamiből, ami neked ENNYIRE fontos. Az más lenne, ha havi 1x elmentek hamburgerezni meg 1x moziba... látszik, hogy neked mennyire szerves része az életednek a balett... és hogy ő nem mehet veled, mert az apádé, azt' annyi, nyugodjon bele.
2022. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!