Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékenység szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenység szinte minden esetben ebből gyökeredzik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek aki egy kapcsolatban gyakran féltékeny ill. birtokló személyiség, az általában magából indul ki, és nagy eséllyel valójában ő lépne félre? Vagy létezik, hogy szimplán csak önbizalomhiánnyal, alacsony önbecsüléssel küzd?

2022. jan. 25. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.

Nem egy exem es a mostani is, betegesen féltékeny. Szinte vonzom a bántalmazókat.


Dr egyik sem csalt meg. Hűrk kiszámíthatók biztosítanak arrol hogy ők megbízhatók, de azért engem meg vádolnak támadnak, fenyegetnek..

2022. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

*de

*hűek

2022. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány
2022. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem minden esetben. Én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, de volt egy barátnőm aki kihozta belőlem azzal hogy az ex pasijarol beszélt és irogatott vele.

Szóval szerintem abszolút ember függő mármint van aki nem hozza ki a masikbol, van aki pedig igen. Ott szerintem el kellene gobdolkoznod miket teszel/mondasz ha eddig sok pasid volt féltékeny.


F

2022. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ mit teszel hogy feltkennye teszed a pasidat. Hogyan viselkedsz, beszélsz e más pasikkal vagy az exekkel. Simán lehet hogy te rombolod ezekkel a bizalmat vele szemben. Akkor johogy kihozod belőle.
2022. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Tipikus áldozathibáztatás.

Ha vki feltekeny biztos a masik tehet csak rola. Aha..

2022. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
5: Ha egy férfi rendben van lelkileg, és értelmes ember, akkor FIX hogy nem megy az önbizalmára egy ilyen dolog - hiszen tudja a helyén kezelni a dolgokat. Ha meg valami zavarja, legyen egy tisztázó beszélgetés, és akkor a párja mond A-t vagy B-t. Ha végképp nem lehet dűlőre jutni, értelmes ember szakít - nem várja meg, amíg belemakkan egy rossz kapcsolatba.
2022. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak önbizalomhiány, hanem sérült ősbizalom és bizalmatlanság a másik iránt, illetve kötődési problémák (birtoklás összetévesztése a szerelemmel) kusza komplexuma ez a féltékenység-dolog...

Féltékeny/birtokló személlyel nem jó együtt lenni, hacsak nincs tudatában annak, hogy neki nincs joga téged "bezárni" a féltékenységével.

2022. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7


Igen de ha a tisztázó beszélgetést azzal zárja a pasi/nő hogy megértem az álláspontodat. Utána ugyanúgy csinálja akkor nyilván telibe sz@rja a másik véleményét. Igen értelmes ember szakít, csak kár hogy nagyon kevés értelmes ember van a világon. Mert volt olyan hogy szoltam időben: el fogsz veszíteni ha csinálod. Csinálta kiraktam, utána persze én voltam a szar szemét.😂😂😂

2022. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
9: De megmondtad, hogy neked ez vállalhatatlan. :))) Nem hitte el, kiraktad. Ennyi. Ezt mondom én is.
2022. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!