Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok senkivel sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok senkivel sem járni? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.

Sokan mondják, hogy szép vagyok és jó az alakom.Szerintem sem vagyok csúnya, de azért olyan szépnek sem mondanám magamat.

Még sosem volt barátom.Igazábol nem is nagyon vágyok rá.Csak azért elég ciki, hogy még nem is volt senkim se.De azért mégis jó lenne...

Volt olyan a suliban, hogy tetszett valaki , nagyon tetszett és ő őssze akart velem jönni.

Én is úgyvoltam vele, hogy lehet róla szó, de aztán visszautasítottam.

Még a suli megjobbnak mondott sráca is szeretett volna velem járni, de neki is nemet mondtam.

Ahogy elő jön a "járunk" vagy "járjunk" szó akkor rögtön bepánikolok, mert nem tudom, hogy akkor mi is lesz.Vagy mit kell vele csinálnom, hova menjek vele.Meg az is zavarna ha rolunk beszélnének vagy valami.

Ez beteges?Nem vagyok normális?

Előre is köszönöm.


2010. szept. 9. 20:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Járunk?
2010. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
Még nem vagy érett egy párkapcsolatra és/vagy nem találkoztál olyannal, akivel megérné kipróbálni. Mindkettőnek eljön majd az ideje.
2010. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
Járjunk
2010. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
Nana, első vagyok, én voltam itt előbb... XD
2010. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
De szerintem engem jobban szeretne.
2010. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Hmmm. Most megfogtál. Hacsak nem hazudsz...
2010. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
De tudod mit? Válasszon ő.
2010. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
Jó ötlet.
2010. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Nos, kedves kérdező? 68% vagy 78%?
2010. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Szerintem bepánikolt szegény.
2010. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!