Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Miért nem akarok senkivel járni? 16f

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes belém egy lány és nekem is bejön,szeretem,de mikor oda kerül a szó,hogy mi lenne,ha mi ketten... akkor elterelem szót =/

Miért van ez ?

Ennyire nem vagyok még felkészülve egy kapcsolatra ?

Van más is így ? Egyszerűen nem akarok senkivel sem járni.

Én ilyen akarok maradni mint most.. Egyedülálló :)

Sose volt még barátnőm,mert egyszerűen nem az,hogy meleg vagyok,vagy ilyesmi,csak nem akarok senkit =/

Mi a baj ?


2011. jan. 30. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

"Ennyire nem vagyok még felkészülve egy kapcsolatra ?"


Igen.

2011. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs baj, egyszerűen nem akarsz kapcsolatot. Ennyi.
2011. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Мirkó ***** válasza:
nem baj ha nem akarsz kapcsolatot nem kell! inkább minth kényszerből belemenj úgy úgyse éreznéd jól magad benne
2011. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Van más is így ?" igen van. szó szerint ugyan ez van velem is amit leírtál. ugye olyan érzés h de jó lenne egy ilyen csaj, aztán meg valami még is visszatart... nem tudom leírni hogy mi, de legalább te tudod :)

18/F

2011. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy lányt egyszer elutasítasz, akkor már nehéz lesz visszaszerezni.
2011. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok..:)
2011. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint, csak akkor lehet belemenni egy kapcsolatba, ha azt mindkét fél olyanfajta kényszerből éli meg, hogy nem tud a másik nélkül élni. Nem az a tipusú kényszer kell legyen, ami sokaknak csak az arcoskodást takarja, hogy 'hú én már a fél várost megdöntöttem, de nagy arc vagyok'. Szerintem ez a kategória visszataszító és szánalmas. Viszont te vagy csak félénk vagy, vagy nem vagy még érett egy kapcsolatra. Ha úgy érzed az vagy és kell neked az a lány, ne tereld el a szót, inkább beszéljétek meg. Mondd el neki te is ahogy iránta érzel, ha ezt választod. Nem mellesleg, az is elképzelhető, hogy csupán a csalódástól félsz. Teljesen normális, de sajnos a dolgok nagy része csalódással végződik, legyen az pozitív vagy negatív. Az élet viszont megy tovább. 'Busz és lány/ fiú után ne fuss, úgyis jön másik.':] A legjobbakat kívánom neked! :)
2011. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 31. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!