Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem akarok járni senkivel?

Figyelt kérdés
14F vagyok, tudom hogy még fiatal vagyok, de egyszerűen nem akarok járni senkivel? Egy csomó egész jó csaj akart már velem járni, de elutasítom. Nagyon maximalista vagyok ebben a tekintetben ez baj? Pedig egy 20000-es városban élek. Lenne válogatom miből.
2011. ápr. 12. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van kedves kéredző,mert még nem vagy elég érett.14 évesen ez így egészséges.:) Ne foglalkozz a többiekkel,akik azt hiszik,hogy ha minél hamarabb "becsajoznak" meg "bepasiznak",akkor hamarabb felnőnek...:)
2011. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne törd ezen a fejed! Ha 21 évesen is ugyan ezt a kérdést teszed fel, akkor már baj van. Nem idultak még be eléggé a hormonok. Ennyi!
2011. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 20/N vagyok és nem akarok járni senkivel, sosem akartam de nem hiszem hogy ez probléma lenne.
2011. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen... sajnos a mostani lányok csak b@szni akarnak ,mert nincs semmilyük a mostani fiúknak (kivéve engem :)),úgy ,hogy fölösleges komolyan gondolkozniuk,valahol megértem ,miért van ennyi ingyen k.urva magyarországon....
2011. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pinocchio ***** válasza:
Használd ki őket azt kész,legalább lesz egy kis tapasztalatod,az olyan csajok akik -1 éves korukba már dugni akarnak meg is érdemlik,aztán ha megjött a kedved egy normális kapcsolathoz keress egy normális csajt.
2011. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!