Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, mintha zsarolna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, mintha zsarolna?

Figyelt kérdés

Azt mondja házasság csak akkor lesz, ha rendesen viselkedem vele, mert mostanában szerinte nem éppen ezt teszem.

Kifogásoltam vele szemben azt, hogy a programok mindig úgy vannak, ahogy ő akarja, és csak akkor mikor ő éppen ráér.

Azon is összevesztem vele, hogy ha éppen otthon tartózkodik, akkor nem hívhatom fel, de ő sem hív fel engem.

Azt mondja rohadtul unalmas, hogy ezeket mindig megemlítem neki.

Pont telefonon beszéltünk a barátommal, és azt mondja jobb ha nem kúrom fel a fejét, mert jobb ha nem tudom milyen, ha mérges, és jobb, ha nem borul ki a bili.


2022. jan. 27. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed úgy, mert zsarol.

Legyél csak "jókislány". Aztán nemhogy feleségül nem fog venni (szerencsédre), de még a fizikai bántalmazásig is eljuttok.

2022. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaziból miért is szeretnél hozzámenni ehhez az emberhez?


Amúgy tényleg zsarol. Állj ki magadért és ne hagyd. Tudatosítsd magadban, hogy olyan személlyel, aki így viselkedik, te nem szeretnél házasodni.

2022. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ha valaki egyszer azt mondaná rohadtul unalmas, hogy elmondom zavar a viselkedése akkor az kuka.

Nem kell a nagy rózsaszín ködben belemenni egy csak a fejében létező irreális játékszabályokba pl otthon ne hivd. Mert miért nem lehet beszélni?

Nem jutalom keksz a házasság se.

2022. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell állnod magadért nem kapca vagy te hanem egyenrangú társ. Ha ezt nem fogadja el akkor kukta.
2022. jan. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"jobb ha nem kúrom fel a fejét,"


Nekem itt lenne a vége!

Házasság?

Ne viccelj már!

2022. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyán fogalmazva te a csicskája vagy. Mindig az van amit ő akar akkor amikor neki jó. Tesz rád magasról neked mi lenne a jó és egy ilyennel akarsz házasodni? Hajrá de nem foglak sajnálni.
2022. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!