Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azzal akar zsarolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azzal akar zsarolni, hogy ha szülök neki gyereket akkor leszokik a piálásról mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Már lassan 10 hónapja tart ez a se veled se nélküled kapcsolat. Már kétszer szakítottunk is főként a piálás miatt. Ő nem hajlandó megváltozni és letenni azt a hülye alkoholt pedig még nagyon fiatal 24 éves srác. Már a kapcsolatunk elején is mondta,hogy ő gyereket szeretne majd tőlem de én akkor is mondtam,hogy még nem ahhoz kell egy biztos munkahely lakás és pénz is ugyebár. Ő ezeket a dolgokat sose vette figyelembe csak az a fontos számára,hogy legyen gyerek. Most meg azzal zsarol,hogy ha értelmet adok az életének akkor nem iszik többet. Velem ezt nem fogja eljátszani mert én biztos nem szülök egy olyan pasinak gyereket aki iszik nem is keveset. Már félek egy ilyen kapcsolatban maradni mit tegyek? Lépjek minél előbb ki ebből a kapcsolatból míg nem lesz késő?
2018. dec. 25. 19:00
1 2 3
 1/23 Zzzz90 ***** válasza:
100%
Menekülj. Nehogy szülj neki.
2018. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
mar reg ki kellett volna lepned es elkuldeni a fenebe
2018. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül ott kell hagyni a francba. Az egyik exem szinte pont ilyen. Szerencsére szétmentünk mielőtt tényleg elkezdett komolyan inni, de tartottuk a kapcsolatot minimálisan. Mindig mondta, hogy jajj csak azért iszik mert szar a munkája.. Kapott jobb állást, ivott ugyan úgy. Aztán majd ha lesz barátnője lerakja. Lett barátnője, elhagyta a csaj mert ugyan úgy ivott. Az ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni. De valóban jól látod, eszedbe ne jusson neki gyereket szülni. Azzal jársz a legjobban ha hagyod. A se veled se nélküled kapcsolat alkoholizmus nélkül is bőven elég indok, hogy ne vállaljatok gyereket.
2018. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy neki, nem fog megváltozni, amíg őt nem zavarja ez az állapot, addig változás sem lesz. Gyerektől meg pláne. Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni.
2018. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Ha a saját életét nem tudja kordában tartani és piál, akkor egy gyerekről végképp nem tud gondoskodni. Nehogy szülj neki!
2018. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért akarja, hogy szülj neki, mert azt hiszi, hogy akkor már nem fogod elhagyni, és annyit iszik, amennyit akar.

Mennyi időt akarsz elvesztegetni egy alkoholista mellett?

2018. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Már számomra is tarthatatlan ez az állapot én biztos nem fogok szülni egy ilyen pasinak gyereket. Valahogy megpróbálok kilépni ebből a kapcsolatból bár nagyon nehéz.
2018. dec. 25. 19:20
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
NE.SZÜLJ.NEKI.SEMMIKÉPP!!!
2018. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező. Mielőtt bármit csinálsz valamit tisztázzunk. Nem zsarol, hanem hiteget. Ha zsarolna már elmenekültél volna, a hitegetés inkább arra való, hogy maradj. Mit csinálj? Szedj fogamzásgátlót vagy ne szexelj, míg ott nem hagyod.

32/f

2018. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9-es a fogamzásgátlóra én is gondoltam már.
2018. dec. 25. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!