Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekvállalással zsarolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalással zsarolni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki nálam 13 évvel idősebb, ő 41 éves én pedig 28 vagyok. Négy éve vagyunk együtt. Két évvel ezelőtt apránként elkezdte felhozni a gyerekvállalás témáját, apránként adagolva hogy ne legyen eleinte annyira nyomasztó számomra. Az utóbbi időben minden második nap elmondja hogy szeretne egy gyereket és mikor ejthet teherbe (ezt ilyen formában). Én nem vagyok kész lelkileg egy kisbabára és tényleg ez az utolsó dolog amit szeretnék a jelen pillanatban. Hiába mondom el neki minden alkalommal, hiába látszik rajtam hogy nem akarok gyereket, nem igazán érdekli csak folytatja a magáét. Ő benne van már a korban, nincs kedve újabb nőt keresni és egy gyerek olyan mint egy játék ami lefoglal és értelmet ad az életnek.. Ha én nem akarom majd elmegy külföldre és fizet egy béranyának, úgyis jobb választás hiszen akkor nem kell számolnia egy válással és minden egyébb negatívummal. Ugy érzem addig zsarol és csűri-csavarja a témát amíg beadom a derekam, szülők egy gyereket majd egyik gyenge pillanatomban otthagyom neki és elmegyek.

Igazából tanulni szeretnék még és nem egy kisbabával bezárkózni, összeségében félek a gyermekágyi depressziótól mivel kezeltek pár éve depresszióval és a jelenlegi nyomás is rosszul hat a lelkiállapotomra.


2019. febr. 19. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem szakíts vele

Komolyan mondom, hogy szakits. Ez az ember nem éri meg. Keressen egy béranyát és csókolom, de téged hagyjob ki ebből. Zsarolással senki sem jut előrébb

2019. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az #1-el.
2019. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

MENEKÜLJ!


MOST!


Egy férfi.

2019. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Megsúgom te is benne vagy már a korban 28 évesen.Nem értem miért nem vagy még felkészülve az anyaságra 10 éve felnőtt ember vagy volt idő bohóckodni.Eddig mit csináltatok?Te még várni akarsz meg tanulni...Én megértem a párod sőt 41 évesen én már lehet nem is vállalnám be a gyerkőcöt, nyugdíjas lesz mire a gyerek érettségizik...
2019. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért szüljön 28 évesen, ha nem érzi a vágyat? Főleg egy ilyennek.
2019. febr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha mostanra nem érez vágyat akkor szerintem nem is fog.Ebben az esetben jobb is ha nem szül ez igaz.Csak el kell dönteni .Ha jól tudom 35 fölött veszélyeztetett terhességnek számít.
2019. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Ennek az alaknak valóban ne szülj.
2019. febr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is szakítás lesz ebből.

4 éve együtt vagytok, 28 vagy, és az utolsó, amit akarsz, az egy gyerek: ez soha nem fog megváltozni. Csak még te is áltatod magad, hogy majd X év, és egyszer csak jön a vágy egy baba után.

Hidd el, hogy a megfelelő kapcsolatban pár hónap után is azt érzed, hogy jöhet. (Persze józan ésszel élve nem fog senki ennyi idő után tervezetten teherbe esni, de most csak az érzésről beszélünk.)

Aki ennyi év után is így érez, az vagy soha nem akar gyereket, vagy az adott férfitól nem. A lényegen nem változtat.

Nem teheted meg vele, hogy még újabb x évig húzod az idejét, és ígérgetsz, hogy majd, majd. Aztán 35 évesen benyögöd, hogy bocs, már öregek vagyunk hozzá. Legalább saját magad miatt legyél őszinte, és engedd el a párod. Neki ez most fontos (kapuzárási pánik), és igaza van, hogy 41 évesen nincs ideje kivárni, hogy te majd egyszer megváltozol.


Ebben kompromisszum nincs, hogy lesz is gyerek meg nem is. Teljesen mást akartok 1-2 éven belül. Nincs értelme folytatni.

2019. febr. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem fejben el kellene dönteni, hogy akarsz e egyáltalán gyereket tőle később. Ha igen, beszélj vele, egyezzetek ki egy "határidőben". Ha nem akarsz, akkor meg az lenne az egyenes ha elmondanád és szakítanál.

Egyébként én is adom, hogy 28 évesen nem vagy már fiatal hozzá. Lehet azért nem érzed a vágyat, mert nem megfelelő partnerrel vagy együtt?!

2019. febr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as ne viccelj már!Milyen kapuzárási pánik az valaki 41 évesen már nagyon nagyon gyereket szeretne.Eléggé megcsúszott az idővel ezért szeretné mihamarabb de a kapuzárási pánik az mikor az 50 éves hanyagolja az "asszonyt" és összejön egy 25-30 évessel vagy az összes pénzét beleöli egy kabrióba esetleg vesz egy baromi nagy motort úgy hogy alig tud motorozni.20 évesekhez hasonlóan öltözködik tetoválást csináltat stb...Azért ne keverd már össze a kettőt!
2019. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!